مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی قم خبر داد:

خدمت رسانی 40 گروه جهادی در قم به مناسبت دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب

مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: به مناسبت دهه فجر و به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 گروه جهادی محله محور در استان قم به خدمت رسانی در این ایام می پردازند.

 سرگرد پاسدار سید علی سیدمیرزایی در حاشیه نمایشگاه شکوه چهل ساله استان قم در گفتگو با خبرنگار قم فردا  اظهار داشت: این گروه های جهادی که شامل بیش از 400 جهادگر بسیجی می شوند، در عرصه های مختلف آموزشی، فرهنگی، مشاوره و امور خانواده، اقتصاد مقاومتی، مقابله با آسیب های فضای مجازی و نیز بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و حاشیه شهر به خصوص محله های تحت پوشش طرح کرامت در ایام الله دهه فجر به فعالیت می پردازند.
وی افزود: به طور خاص نیز 5 گروه جهادی عرصه بهداشت و درمان نیز به ویزیت رایگان بیماران و مراجعه کنندگان در این مناطق خواهند پرداخت.
سیدمیرزایی همچنین با بیان این که در حال حاضر بر اساس اهداف و برنامه های مقرر در طرح اعتلاء، 154 گروه جهادی در سطح استان قم شناسایی، ثبت و سازماندهی شده اند، گفت: به حول و قوه الهی فراخوان برنامه ریزی برای فعالیت 110 گروه جهادی در ایام نوروز در استان قم در حال انجام است تا به این وسیله بتوانیم به زدودن بخشی از محرومیت ها در این استان کمک کنیم.

انتهای پیام/160
http://qomefarda.ir/3615
اخبار مرتبط

نظرات شما