حجت الاسلام مومنی:

برخی در این کشور به دنبال خیانت هستند/ برخی از مدیران قدر انقلاب اسلامی را نمی‌دانند

این استاد حوزه با اشاره به اینکه برخی از مدیران قدر انقلاب اسلامی را نمی‌دانند، گفت: برخی در این کشور به دنبال خیانت هستند تا مردم را برای اعتراض به خیابان‌ها بکشانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی شنبه شب در ادامه نشست های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران که در مسجد چهارمردان قم برگزار شد، اظهار داشت: هدف انقلاب اسلامی ایران زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) است.
وی ادامه داد: حرکتی که محور آن خداوند باشد، می‌تواند برای ظهور امام زمان(عج) زمینه سازی کند.
این استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حرکت حضرت مهدی(عج) یک حرکت  الهی و مردمی است، بیان داشت: انسانی که عمل و گفتار او با هم تطابق نداشته باشد، منافق است کسی که اهل ظاهر و فریب باشد، نمی‌تواند زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) را انجام بدهد.
وی عنوان داشت: براساس روایات هر کسی که به دنبال خدمت به مردم نباشد، در دنیا و آخرت ذلیل خواهد شد.
حجت الاسلام مومنی اضافه کرد: برخی در این کشور به دنبال خیانت هستند تا مردم را برای اعتراض به خیابان‌ها بکشانند، ولی آن‌ها نمی‌دانند که انقلاب اسلامی دارای پشتوانه است، کسی که عقبه معنوی داشته باشد، در برابر فشار ابرقدرت‌ها در این دنیا مقاومت می‌کند.
وی ابراز داشت: برخی از مدیران قدر انقلاب اسلامی را نمی‌دانند، کسانی در این انقلاب سست می‌شوند که توکل آن‌ها به خداوند ضعیف شده باشد.
این استاد حوزه علمیه قم افزود: انقلاب اسلامی یک امانت الهی است که به دست ما رسیده است و شهدای زیادی در راه پیروزی و استمرار این انقلاب جان خود را تقدیم کردند،
وی تکیه گاه امام خمینی(ره) را خداوند دانست و بیان داشت: به همین دلیل ایشان به پیروزی نهضت انقلاب اسلامی ایمان داشتند، ذکر خدا، یاران امام راحل را در زندان‌های رژیم شاه آرام می‌کرد.


انتهای پیام/160
http://qomefarda.ir/3703
اخبار مرتبط

نظرات شما