حماسه حضور مردم به معنای تأیید شیوه مدیریت کنونی اجرایی کشور نیست

نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به معنای تأیید مدیریت کنونی مدیران اجرایی کشور نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور، گفت: دیروز مردم وفاداری خودشان را به نظام اسلامی نشان دادند و بر محورهای انقلاب، یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تأکید مجدد کردند. 

وی درس حضور و نشاط دیروز مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را ایستادگی بر سر اصول و هشدار نسبت به هرگونه عدول از ارزش‌های انقلاب خواند و اظهار داشت: این پیام از سوی مردم به مسئولان ارسال شد که تحت هیچ شرایطی نباید دست از اصول انقلاب اسلامی بکشند، چرا که آنها مدیون همین مردمند؛ چه مردمی که در دوران مبارزه یا دفاع مقدس خون را اهداء و درخت انقلاب را آبیاری کردند و چه کسانی که در سالهای بعد و به ویژه امسال حماسه حضور آفریدند. 

هاشمی با تأکید بر اینکه شرکت گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به معنای تأیید مدیریت کنونی مدیران اجرایی کشور نیست، گفت: این حضور ضمن آنکه بر تداوم آرمان‌های انقلاب تأکید دارد، بر لزوم تحقق مطالبات مردم نیز تأکید می‌کند. 

وی با تصریح بر اینکه دغدغه‌های مردم باید توسط مسئولان رفع شود، اظهار داشت: دیروز مردم به اَشکال مختلف در گفت‌وگو با رسانه‌ها و از آن مهم‌تر در گفت‌وگو با مسئولانی که در میان مردم حضور یافته بودند، مشکلات خود را در میان گذاشتند تا مسئولان اجرایی، تقنینی و قضایی کشور بدانند که مطالبه مردم از آنها «عدالت» است.  

رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم، گفت: مردم در مقابل دشمن سرخم نمی‌کنند، اما از مدیران کشور هم مطالبه تحقق عدالت و مبارزه با فساد را دارند و همانطور که از اصول انقلاب خود عقب‌نشینی نمی‌کنند، اما از تبعیض‌ها در داخل هم گله‌مندند

وی با اشاره به اینکه فتنه اقتصادی استکبار جهانی علیه ملت ایران همپوشانی‌هایی با فتنه برخی عناصر نامحرم انقلاب در داخل کشور دارد، افزود: مسئولان کشور با عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، جایگاه درخور ملت ایران را مهیا کنند. 

نماینده مردم تهران در مجلس نهم، ابراز امیدواری کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن مسئولان را متوجه وظایفشان در قبال فتنه‌های داخلی و خارجی کند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/3848
اخبار مرتبط

نظرات شما