فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) قم:

مناطق حاشیه و کمتر برخوردار قم نیاز به توجه جدی دارد

فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) قم گفت: همان گونه که رهبر معظم انقلاب بارها توجه داده اند؛ قم نیازمند یک توجه جدی از سوی همه مسئولان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار سید محمدتقی شاهچراغی امروز در آئین افتتاح 98 پروژه عمرانی و همچنین اهدای 84 سری جهیزیه کامل به نوعروسان استان قم، تنها شأن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت به مردم در ابعاد مختلف دانست و گفت: ما در راه خدمت به مردم، هر کاری که از دستمان برآید، انجام می دهیم.

وی سپس ضمن تبریک اعیاد میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز ولادت حضرت روح الله (ره) به تلاش های سردار حُزنی در قرارگاه مرکزی محرومیت زُدایی سپاه اشاره کرد و افزود: بنده می خواهم در این جلسه و در حضور سردار حُزنی و دیگر عزیزان، به فرمایشات حضرت آقا در همین چند ماه اخیر اشاره کنم که معظم له در این سخنان، قم را سرچشمه و مرکز انقلاب خواندند و البته پیش از این نیز بارها به حل مشکلات قم توجه داده اند.

سردار شاهچراغی اضافه کرد: بنده نمی خواهم برای منطقه و مردم شریف قم، واژه نیازمندی را به کار ببرم؛ اما در همین مدت خدمت در قم که توفیق داشته ام تا به صورت رسمی و گاهی هم به صورت ناشناس به مناطق مختلف قم بویژه مناطق حاشیه ای، مناطق کمتر برخوردار و روستاها سرکشی کنم، عرض می کنم که این مناطق واقعا نیاز به همراهی و تعاون همه مسئولان برای رفع مشکلات و معضلات دارد.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) با بیان این که قم، محلّ اُمید رهبری معظم انقلاب است خاطرنشان کرد: امید است که با همت همه مسئولان، توجه ویژه ای به منطقه قم صورت گیرد و البته خدماتی هم که تاکنون به مردم قم شده است؛ همگی وظیفه ما بوده است و منّتی بر آنان نیست.

در ادامه این مراسم و با حضور سردار شاهچراغی، آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه قم و همچنین حجت الاسلام و المسلمین اکبری نماینده ولی فقیه در سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) از خدمات سردار سید ضیاءالدین حُزنی، مشاور فرمانده کل سپاه و همچنین دبیر قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.



انتهای پیام/120
http://qomefarda.ir/4447
اخبار مرتبط

نظرات شما