مسئول گروه جهادی سلام:

محرومیت زدایی و خدمت رسانی هدف اصلی اردوهای جهادی است/ فعالیت در روستاهای محروم فارس و اصفهان

مسئول گروه جهادی سلام با اشاره به اینکه محرومیت زدایی و خدمت رسانی هدف اصلی اردوهای جهادی است، گفت: این گروه جهادی با 30نفر جهادگر در روستاهای محروم فارس و اصفهان خدمت رسانی می کند.

 حجت الاسلام محمدعلی بهشتی، مسئول گروه جهادی  سلام در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به فعالیت این گروه در ایام نوروز برای محرومیت زدایی، اظهار داشت: این گروه جهادی از 26 اسفندماه سال 97 تا 12 فروردین سال جاری به محرومیت زدایی می پردازد.

وی ادامه داد: این گروه در روستاهای رامشه، اسفنداران، جوبخله و کومهر واقع در استان های فارس و اصفهان به امر محرومیت زدایی و خدمت رسانی اهتمام دارد.

مسئول گروه جهادی سلام با اشاره به اینکه اعضای این گروه جهادی 30 نفر است، گفت:ده نفر از این گروه جهادی را خواهران جهادگر تشکیل می دهند و اعضای این گروه طلاب و دانشجویان می باشد.

وی اضافه کرد: عرصه خدمت رسانی این گروه شامل عرصه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی می باشد.

حجت الاسلام بهشتی با اشاره به فعالیت منحصر به فرد این گروه، عنوان داشت: یکی از فعالیت های ارزشمند گروه جهادی "سلام" ناظر به ارایه آموزش های کاربردی مربوط به اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی برای روستاییان است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این رویکرد، یکی دیگر از فعالیت های مهم این گروه جهادی به خصوص از ناحیه خواهران جهادگر، معرفی تولیدات محصولات خانگی ویژه بانوان به منظور تقویت بنیه اقتصادی اهالی روستاست.

انتهای پیام/160
http://qomefarda.ir/5742
اخبار مرتبط

نظرات شما