آهنگران در گفتگو با قم فردا:

آمریکا محبوبیت سپاه را بیشتر کرد/اقدام آمریکا اتحاد داخلی ایران را افزایش داد

این رزمنده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه اقدام آمریکا اتحاد داخلی ایران را بیشتر کرد، گفت: این اقدام آمریکا باعث افزایش بیشتر محبوبیت و احترام سپاه شد.

 صادق آهنگران در گفتگو با خبرنگارقم فردا،ا اظهار داشت: ضرب المثل" عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد" را در اقدام آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را عیناً مشاهده کردیم آمریکا می‌خواست محبوبیت سپاه را در کشور و در منطقه کم کند اما عکس هدف آمریکا رخ داد و محبوبیت سپاه بیشتر شد.

وی گفت: حرکتی که ترامپ علیه سپاه انجام داد  یکی از بهترین حرکت هایی بود که نتیجه مثبت برای ایران داشت آمریکا با این حرکتی که انجام داد باعث بیشتر شدن اتحاد داخل ایران شد این حرکت باعث اتحاد بیشتر دولت با سپاه شد همچنین اتحاد گروه های مختلف سیاسی با سپاه نیز بیشتر شد، این مسئله را در واکنش گروه های مختلف سیاسی به اقدام امریکا علیه سپاه را می‌توان مشاهده کرد.

عزت سپاه در حال افزایش است

مداح اهل بیت خاطرنشان کرد: نمونه بارز این اتحاد امروز در مجلس مشاهده شد و همچنین در سخنان رئیس جمهور نمود پیدا کرد، الحمدالله هر چه می گذرد عزت سپاه بیشتر می شود این عزت به خاطر فداکاری ها عملی سپاه در عرصه های سیاسی ، نظامی و هم در عرصه کمک های مردمی داشته است این ها را مردم ایران مشاهده کردند و این مسئله را قدر می دانند و اقدام آمریکا هم نمی توانند خللی در عزت و فداکاری سپاه به وجود بیاورد.

آهنگران افزود: در بحران هایی که در کشور به وجود می آید مردم مشاهده می کنند نیروهای مسلح ازجمله سپاه اولین نهادی است که حضور پیدا می کند در سیل اخیر که دامن گیر شهرهای مختلف کشور ازجمله مازندران، خوزستان و لرستان شد سپاه از دقایق اولیه حضور داشت و همه مردم ازجمله روستائیان سیل زده مشاهده کردند که سپاه چه نقش مؤثری و سازنده در کمک به مردم داشت.

محبت مردم به سپاه بیشتر شده است

وی تأکید کرد: اگر سپاه به مسئله بحران سیل ورود نمی کرد بحران بسیار بیشتر می شد مردم این مسائل را عملاً مشاهده کردند با ورود سپاه و مردمی بودن سپاه و فداکاری هایی که انجام شد مسئله بحران به خوبی پیش می رود و مردم بهترین قاضی هستند و از نزدیک همه مسائل را مشاهده می کنند و اظهارات مردم نشان می دهد که چقدر به سپاه محبت دارند و این محبت هم هر روز افزایش پیدا می کند.

آهنگران گفت: ترامپ به عنوان دشمن ایران نشان داد که واقعاً احمق است زیرا طوری برنامه ریزی کرده بود که در زمانی که سپاه در حال خدمت رسانی به مردم سیل زده است و هر روز بر محبوبیت آن افزوده می شود سپاه را یک گروه تروریستی اعلام کند تا محبوبیت سپاه کاهش پیدا کند اما همزمانی این دو مسئله نه تنها باعث کاهش محبوبیت سپاه نشد بلکه این اقدام آمریکا باعث افزایش بیشتر محبوبیت و احترام سپاه شد زیرا مردم آنچه از سپاه می دیدند با آنچه امریکا اعلام کرد تفاوت داشت.

اقدام آمریکا اتحاد داخلی ایران را بیشتر کرد

مداح اهل بیت تصریح کرد: افرادی که در دورترین مناطق کشور زندگی می کنند با دیدن فداکاری های سپاه نیز به آن ابراز علاقه می کنند ترفند آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه در این مقطع نقش بر آب شد زیرا در اوج بحران که سپاه بیش‌ازپیش در دل مردم جا پیدا کرده بود ترامپ اظهاراتی کرد که باعث اتحاد بیشتر در کشور شد.

وی اظهار داشت: تروریست اعلام کردن سپاه توسط آمریکا در این برهه تنها به ضرر سپاه نبود بلکه به نفع سپاه و ایران هم شد، زمانی آمریکا که سپاه قدس را تروریست اعلام کرد عزت ،نفوذ و قدرت سپاه قدس بیشتر شد اکنون هم با این اظهارات قدرت ، نفوذ و محبوبیت سپاه بیشتر خواهد شد.


انتهای پیام/170
http://qomefarda.ir/6137
اخبار مرتبط

نظرات شما