ثبت نام 114 موکب برای خدمت رسانی به زائرین مسجد مقدس جمکران

مسؤول ستاد مردمی اجتماعات مهدوی گفت: 114 موکب ایام نیمه شعبان در شهرداری قم ثبت نام کرده‌اند و تعداد دیگری از موکب‌ها هم به دنبال ثبت نام هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا وطن خواه  در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استان قم در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران با اشاره به موکب‌های نیمه شعبان اظهار کرد: با وجود وقوع مشکلاتی همچون سیل، موکب‌هایی از شهر قم و شهرهای دیگر در مسیر مسجد مقدس جمکران برپا می‌شود، البته بعد از نیمه شعبان تعدادی از موکب‌ها به مناطق سیل زده می‌روند، اکنون هم برخی از موکب‌های نیمه شعبان در مناطق سیل زده حضور دارند.

وی ادامه داد: موکب‌های نیمه شعبان در سال گذشته 500 هزار لیتر آب در میان زائرین مسجد مقدس جمکران توزیع کردند، این موکب‌ها به 10 تانکر آب نیاز دارند و البته در خصوص تامین برق نیز مشکلاتی دارند.

مسؤول ستاد مردمی اجتماعات مهدوی افزود: 114 موکب ایام نیمه شعبان در شهرداری قم ثبت نام کرده اند، تعداد دیگری از موکب‌ها هم به دنبال ثبت نام هستند و لیست موکب‌های ایام نیمه شعبان تا چند روز دیگر نهایی خواهد شد.

ثبت نام موکب ها برای خدمت رسانی به زائرین جمکران

سید محسن میرهادی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم در ادامه جلسه با اشاره به برپایی موکب‌های نیمه شعبان اظهار کرد: تاکنون 114 موکب درخواست مجوز داشته اند که صدور مجوز به صورت تجمیعی برای موکب‌ها انجام خواهد شد و هدف از تجمیع این است که موکب‌ها در یک نقطه متمرکز مستقر شوند.

وی خاطرنشان کرد: مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) در ایام نیمه شعبان مسیر پیاده روی زائرین مسجد مقدس جمکران است و تلاش داریم که موکب‌های پذیرایی از زائرین در این مسیر استقرار پیدا کنند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/6516
اخبار مرتبط

نظرات شما