دعوت گروه جهادی «گفتمان ناب» از « سیدمصطفی ذوالقدر» برای شرکت در اردوی جهادی

گروه جهادی «گفتمان ناب» طی نامه‌ای از رفتار اخیر سیدمصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب در مجلس انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مسئول گروه جهادی «گفتمان ناب» به عنوان گروهی که در ایام نوروز در درحال خدمات‌رسانی به مردم منطقه میناب بود در واکنش به عکس منتشر شده از  سیدمصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب، رودان، جاسک و سیریک طی نامه‌ای به وی نوشت: مجلس شورای اسلامی محلی است که فراتر از هر ارگان دیگری سرنوشت ملت ایران بدان جا وابسته است و آینده‌ی مردم در دست نمایندگانی است که در آن جا مشغول به خدمت‌اند. به همین دلیل است که مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس می‌فرمایند: «خدای متعال در روز قیامت، از یکایک دقایق و اقدامات شما در این کار سؤال خواهد کرد.»

نماینده محترم! متاسفانه در روزهای اخیر عکسی از شما در صحن مجلس شورای اسلامی منتشر گردیده که نه تنها دون شأن مجلس و دور از جایگاه نمایندگی ملت است بلکه بی‌احترامی به تمام مردم ایران خصوصا مردم شریف میناب، رودان، جاسک و سیریک می‌باشد.

عکسی که پیش از آنکه تصویرگر خدمت باشد، بوی کاخ نشینی می‌دهد و رنگ رفاه‌زدگی دارد. رفاه و آسایشی که بسیاری از مردم حوزه‌ی انتخابیه‌ شما از آن برخوردار نیستند. کوخ نشینانی که با تمام مشکلات و مشقات موجود دل در گرو این انقلاب دارند.

شاید بهتر باشد توصیه‌ مهم امام راحل به مجلس و دولت را خدمت جناب‌تان خاطر نشان نمایم که فرمودند: « قدر این ملت را بدانید و در خدمتگزاری به آنان خصوصاً مستضعفان و محرومان و ستم‌دیدگان که نور چشمان ما و اولیای نعم همه هستند و جمهوری‌اسلامی ره‌آورد آنان و با فداکاری‌های آنان تحقق پیدا کرد و بقای آن نیز مرهون خدمات آنان است، فروگذار نکنید و خود را از مردم و آنان را از خود بدانید.»

جناب آقای ذوالقدر در دورترین نقطه حوزه انتخابیه شما روستایی وجود دارد به نام زمیندر که نمی‌دانم اصلا نام آن به گوشتان خورده است یا نه؛ روستایی محروم با مردمی مستضعف ولی در عین حال انقلابی و امیدوار. مردمی که با وجود تمام سختی‌ها و کم‌کاری‌های مسئولین هنوز هم کپر ها و خانه‌های کوچکشان مزین است به عکس امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، عکس‌هایی که بسیاری از آنها هم‌سن خود انقلاب است.

تاکنون چند بار سری بدان روستا و ده‌ها روستای محروم مشابه آن در حوزه‌ی انتخابیه خود زده‌اید؟ مبادا چندین دوره نمایندگی مجلس و استقرار در پایتخت باعث شده باشد تا شما از احوال محرومین و مستضعفین که وارثان حقیقی این انقلاب‌اند غافل گشته باشید.

اینجانب به عنوان نماینده‌ گروه جهادی گفتمان ناب که متشکل از دانشجویان و نخبگان دانشگاهیست و عضو کوچکی از جهادگران انقلاب اسلامی که اعضای آن افتخار گذراندن ایام نوروز خود را کنار مردم مهربان و وفادار این روستا و شهرستان میناب را داشته اند از شما دعوت می‌کنم به روستای زمیندر تشریف آورده و ضمن شرکت در اردوی جهادی پای سخنان مردم نجیبش بنشینید تا از نزدیک درس وظیفه‌شناسی، انقلابی‌گری و ولایت‌مداری را نزد مردم غیور آن دیار تلمذ کنید . امید آن داریم تا حضور شما در این روستا و روستاهایی که باید به نمایندگیشان افتخار کنید، ضمن تلنگر باعث ایجاد روحیه ی ساده زیستی و مردمی و انقلابی در جنابعالی گردد.

سجاد مردانه مسئول گروه جهادی گفتمان ناب
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/6673
اخبار مرتبط

نظرات شما