عرف: رضایتمندی مردم سبب افزایش مشارکت در انتخابات می شود

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: رضایتمندی مردم از مدیران و دستگاه های مختلف اجرایی سبب افزایش مشارکت آنان در انتخابات می شود که این امر باید همواره مورد توجه مسئولان باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جمال عرف در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مدیران دستگاههای مختلف اجرایی با ایجاد زمینه های رضایتمندی مردم مشارکت بالایی را در انتخابات امسال رقم بزنند.
وی بیان کرد: ایجاد زمینه های مشارکت بالای مردم در انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی در اولویت است.
معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات علاوه بر خنثی کردن توطئه های دشمنان نقش مهمی در استحکام نظام اسلامی دارد.
در ادامه احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: بسیاری از شاخص های نا امنی در این استان کاهش یافته است.
وی افزود: سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت های بیشماری در حوزه های مختلف است که باید از این ظرفیت ها در جهت رونق تولید و اشتغالزایی بهره گرفت.
 استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به بارندگی های اسفند ماه پارسال در سیستان و بلوچستان گفت: این بارندگی ها با وجود خسارت های وارده بسیار امیدوارکننده بود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی های اخیر در این استان بارقه امیدی را در دل کشاورزان و مردم منطقه ایجاد کرده است.
وی بیان کرد: تا پیش از این بارندگی ها بیش از هزار روستای سیستان و بلوچستان با تانکر آبرسانی سیار می شدند.
موهبتی تصریح کرد: همچنین بر اثر این بارندگی ها آب بسیار خوبی در پشت سدهای این استان ذخیره شده است.
وی بیان کرد: تالاب جازموریان پس از سالها خشکسالی بر اثر این بارندگی ها آبگیری شد.
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به سیلاب غیر قابل کنترل کشور افغانستان به شمال این استان گفت: ورود آب به رودخانه های سیستان پس از سالها خشکسالی امید را در دل مردم این دیار روشن کرده است.
وی بیان کرد: با توجه به حجم بالای سیلاب بخشی از دایک کانال نیاتک شهرستان هیرمند تخریب و آب وارد برخی از روستاهای منطقه شده است.
موهبتی تصریح کرد: تمام نیروهای امدادی در هیرمند در تلاش هستند تا مانع از ورود آب به روستاهای این شهرستان شوند.


انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/7163
اخبار مرتبط

نظرات شما