نگاهی به پیش فروش امروز ایران خودرو؛

پیش فروش خودرو در کمتر از 10 ثانیه!+ سند

نکته تامل برانگیز در همان لحظات آغازین ثبت نام صورت گرفت به طوری سایت ثبت نام همان ساعت 10 اعلام کرد که ظرفیت تکمیل شده است که در نوع خود جالب و قابل تامل است البته این برای اولین بار نیست که پیش فروش خودروسازان با حاشیه همراه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بر اساس بخشنامه ایران خودرو که دیروز منتشر شد،  ایران خودرو شرایط فروش فوری چهار محصول خود را برای تنظیم بازار اعلام کرد که در این میان متقاضیان خرید 4 محصول ایران خودرو می بایست برای خریداری این خودروها ساعت 10 امروز به سایت ایران خودرو مراجعه می کردند.

 درضوابط فروش این طرح ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی از کل بخشنامه یک عدد خودرو ذکر شده و اگر ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند قرارداد باشد به صورت یکطرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد، همچنین کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. البته هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوی شکل یک طرف ابطال خواهد شد در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای 18 سال امکانپذیر است.

نکته تامل برانگیز در همان لحظات آغازین ثبت نام صورت گرفت به طوری سایت ثبت نام  همان ساعت 10 اعلام کرد که ظرفیت تکمیل شده است که در نوع خود جالب و قابل تامل است البته این برای اولین بار نیست که پیش فروش خودروسازان با حاشیه همراه است.

پیش از این نیز در سال های گذشته خبرهایی مبنی بر فروش خودروها با شرکت های طرف قرار داد با خودروسازان بارها رسانه ای شد و واکنش های زیادی را نیز به همراه داشت.

علی خداپرست کارشناس حوزه IT در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  با یکی از بزرگ‌ترین پهنای باندهای کشور  ساعت 10 وارد سایت ایران‌خودرو شدم و بعد از 12 ثانیه پیغام تکمیل ظرفیت نمایش داده شد.

وی افزود: با توجه به این که هدف مسئولان تنظیم بازار است قطعا با این گونه پیش فروش ها نه تنها تنظیم بازاری صورت نمی گیرد بلکه بدتر بازار سیاه را بیشتر می کند.
انتهای پیام/110
گالری عکس
http://qomefarda.ir/7626
اخبار مرتبط

نظرات شما