پیگیری مشکلات مردمی؛

ذوالنور: مشکل کمربندی امام علی(ع) باید هر چه سریعتر برطرف شود

با وجود نقش حیاتی کمربندی امام علی(ع) در حل مشکلات ترافیکی شهر قم این روزها شاهد بی توجهی مسئولان استان به این کمربندی هستیم که همین موضوع واکنش نماینده مردم قم در مجلس را به همراه داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، کمربندی امام علی (ع) یکی از رینگ های اصلی شهر قم می باشد که روزانه محل تردد هزاران خودروی درون شهری و برون شهری است که در این میان تردد خودروهای درون شهری نیز سهم قابل ملاحضه ای را در برمی گیرد.

این موضوع در سال های اخیر و با تکمیل و اجرایی شدن پروژه هایی مانند پل 9 دی، تقاطع روگذر عماریاسر و بلوار بروجردی پر رنگ تر شده به طوری که تردد شهروندان قمی از این کمربندی نسبت به سال های گذشته افزایش داشته است.

در این میان عبور خودروهای سبک و سنگین برون شهری از این محور یکی از اصلی ترین مشکلات این کمربندی است که منجر به تصادفات شدید و زیادی در این محور شده است هر چند که مدیران استان برای رفع این مهم ایجاد کمربندی جدیدی را در دستور کار قرار داده اند که با توجه به وضعیت بودجه ای کشور چندان امیدی به بهره برداری آن در آینده ای نزدیک نیست.

با وجود نقش حیاتی این کمربندی در حل مشکلات ترافیکی شهر قم این روزها شاهد بی توجهی مسئولان استان به این کمربندی هستیم به طوری که نزدیک به 5 ماه است که از سمت ورودی شاه جمال آسفالت این کمربندی را برای اصلاح در چند نقطه برش کاری کرده اند که هنوز با گذشت چندین ماه برای اصلاح آن اقدامی نکرده اند.

خبرنگار قم فردا از مسئولان راه و شهرسازی استان قم با این پاسخ روبرو شده است که وظیفه نگهداری و مرمت این محور با راهداری استان می باشد در این میان مشخص نیست که چه زمانی این مشکل برطرف خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین ذوالنور در گفتگو با خبرنگار قم فردا با انتقاد از عدم برطرف کردن مشکل این محور با گذشت چندین ماه اظهار داشت: کمربندی امام علی(ع) یکی از محورهای اصلی شهر قم است که با وجود این که خودروهای عبوری از استان از آن استفاده می کنند تبدیل به یک محور شهری نیز شده است و روزانه شهروندان زیادی از این مسیر تردد می کنند.

وی ادامه داد: اصلاح آسفالت این مسیر چندین ماه است که شروع شده اما هنوز کامل نشده است و همین موضوع مشکلات زیادی را برای خودروهای عبوری ایجاد کرده است و حتی در برخی از قسمت ها با اندکی بی دقتی رانندگان احتمال تصادف نیز وجود دارد.

ذوالنور خاطر نشان کرد: برای برطرف شدن مشکل آسفالت این محور پیگیری های لازم را انجام خواهد داد تا بیش از این مردم دچار مشکل نشوند.

به هر حال انتظار می رود مسئولان در خدمت رسانی به مردم حساسیت بیشتری به خرج بدهند و در رفع مشکلات مردم پیش قدم شوند نه این که با کوتاهی خود موجب آزردگی خاطر مردم شوند.

انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/8441
اخبار مرتبط

نظرات شما