دبیر دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال:

70 شرکت برتر در نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال حضور دارند

دبیر دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال گفت: 70 شرکت برتر در نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال حضور دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سعید مشهدی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال اظهار داشت: نمایشگاه‌هایی که در حال حاضر در کشور برگزار می‌شود معمولاً تبدیل به فروشگاه شده‌اند.

وی ادامه داد: برعکس این روال نمایشگاه‌های دیگر در کشورهای دیگر تخصصی است و مکانی است که فعالان این حوزه با یکدیگر آشنا می‌شوند.

مشهدی افزود: درزمینهٔ فضای مجازی چند ضلع‌داریم در حلقه اول اپرتورهایی هستند که بستر اینترنت را برای کاربران فراهم می‌کنند.

وی تصریح کرد: پلتفرم‌ها در ضلع دوم هستند که موجب ایجاد فضای کسب‌وکار و ارسال داده می‌شوند و از اهمیت بالایی برخوردار است.

دبیر دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال ادامه داد: ضلع سوم تولیدکنندگان محتوا هستند که محتوی تولید کرده و در پلتفرم قرار می‌دهند.

وی ابراز داشت: ضلع چهارم مصرف‌کننده‌ها هستند که در پایان کار قرار می‌گیرند که از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشهدی ادامه داد: در دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال پلتفرم‌هایی برای اطلاع‌رسانی و خبر ایجادشده است که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی افزود: پیام‌رسان‌ها، تلویزیون‌های تعاملی، شرکت‌های ویدیویی اینترنتی و شرکت‌های فعال در زمینه‌ای پلتفرم‌های آموزشی و کودک و نوجوان در این نمایشگاه حضور دارند.

مشهدی خاطرنشان کرد: افتتاحیه مراسم روز سه‌شنبه 28 خردادماه ساعت 4 بعدازظهر برگزار می‌شود.

وی بابیان این‌که فضای نمایشگاه تعاملی است و بیشتر فعالان برتر در این حوزه در نمایشگاه حضور دارند، گفت: تاکنون 70 شرکت برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند که نشان‌دهنده سطح بالای نمایشگاه است.

انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/9601
اخبار مرتبط

نظرات شما