مهلت سه روزه کمیته اخلاق به رییس کمیته مسابقات

کمیته اخلاق به سعید فتاحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ سه روز مهلت داد تا لایحه دفاعی خود را ارائه کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ایرنا در این باره می نویسد: فتاحی که پیش از این به خاطر اتفاقات پیش آمده در دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران بین تیم‌های پرسپولیس و داماش، از سوی کمیته اخلاق تا اطلاع ثانونی از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم شده است، دوشنبه برای ارائه توضیحات در این کمیته حاضر شد. کمیته اخلاق پس از اخذ توضیحات مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، به او سه روز مهلت داده تا لایحه دفاعی خود را ارائه کند.

 

در جلسه کمیته اخلاق فقط فتاحی حضور یافت و حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، عبدالکاظم طالقانی رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان و محمدمهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلانیان برای دومین بار و با وجود احضار از سوی کمیته اخلاق، در این جلسه حاضر نشدند. حالا کمیته اخلاق برای سومین مرتبه این افراد را احضار و برای روز دوشنبه هفته آینده (۲۷ خرداد) وقت رسیدگی تعیین کرده است تا اظهارات آنها را نیز اخذ و سپس مبادرت به صدور رأی کند.

 

مرتضی تورک پیشتر گفته بود که فتاحی همچنان تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبالی محروم است و این محرومیت برای اجرا به طور نوشتاری به دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز اعلام شده است. دیدار فینال جام حذفی که قرار بود از ساعت ۲۱ روز ۱۲ خردادماه در ورزشگاه فولاد اهواز برگزار شود، به دلیل ناهماهنگی و بی تدبیری در مدیریت برگزاری، با ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه تأخیر برگزار شد.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/9642
اخبار مرتبط

نظرات شما