فتنه رمز آلود و بصیرت ولایی

زمانی که دشمنان نظام و سران فتنه دیدند که مردم ایران اسلامی با هدایت ها و بصیرت ولایی رهبر انقلاب به خوبی توطئه های آن ها را خنثی کردند و راهی جز قبول شکست در کودتا برایشان نمانده بود دست به کار شدند و دسیسه ای دیگر را برای نظام طراحی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، " این کارى که در داخل، ناشیانه از بعضى سر زد، اینها را به طمع انداخت، خیال کردند ایران هم گرجستان است (!) یک سرمایه دار صهیونیست آمریکائى چند سال قبل از این، طبق ادعاى خودش که در رسانه ها و در بعضى از مطبوعات نقل شد، گفت من ده میلیون دلار خرج کردم، در گرجستان انقلاب مخملى راه انداختم؛ حکومتى را بردم، حکومتى را آوردم. احمقها خیال کردند جمهورى اسلامى، ایران و این ملت عظیم هم مثل آنجاست. ایران را با کجا مقایسه میکنید؟! مشکل دشمنان ما این است که هنوز هم ملت ایران را نشناختند."

این ها بخشی از اظهارات مقام معظم رهبری در خطبه های تاریخی نماز جمعه 29 خردادماه سال 88 است درست 7 روز بعد از مشارکت تاریخی و میلیونی مردم ایران اسلامی در انتخابات سال 88 که می توانست به نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران تبدیل شود اما نقشه ها و دسیسه های استکبار جهانی و سرویس های جاسوسی صهیونیستی مسیر این حماسه جاویدان را به طور کلی تغییر داد.

فتنه 88 به گونه ای برنامه ریزی شده بود تا ارکان نظام را به چالش بکشد و با وارد کردن مردم به کف میدان زمینه های براندازی نرم نظام را فراهم کند.

در این میان میرحسین موسوی و مهدی کروبی به عنوان افرادی که پیش از این در نظام دارای مناصب مختلفی بودند در راس فتنه 88 قرار داشتند به طوری که کمک ها ی مالی و اطلاعاتی سرویس های اطلاعاتی دشمنان نظام چندین ماه مانده به شروع انتخابات در اختیارشان قرار داشت.

رمز عبور از نظام در انتخابات بر پایه تقلب استوار بود و بارها سران فتنه در سخنرانی های خودشان از این واژه استفاده کردند، تبلیغات گسترده سران فتنه به حدی بود که عده ای از طرفداران عادی کاندیدای اصلی( میر حسین موسوی) حتی در صورتی که بعد از برگزاری انتخابات خود وی هم ادعای تقلب نمی کرد این افراد بر این موضوع تاکید داشتند که تقلب صورت گرفته است.

در واقع دشمنان نظام هدفشان از ایجاد دو قطبی در انتخابات و مهتمر از آن مشخص کردن نماد برای معترضان ایجاد کودتای مخملی به مانند کودتایی که در گرجستان سازماندهی کرده بودند، بود اما از این مهم غافل بودند که هدایت کشتی انقلاب در دستان مردی است که سیره حکومت داری نه از غرب و نه از شرق بلکه از ائمه اهل بیت آموخته است.

سخنرانی تاریخی مقام معظم رهبری در نخستین نماز جمعه بعد از انتخابات سال 88 موجب شد بسیاری از افرادی که در دام فتنه گران افتاده بودند به صراحت و روشنی راه خود را از سران فتنه جدا کرده و به آغوش انقلاب برگردند.

بصیرت و ولایتمداری مردم در کنار راهنمایی ها و هوشیاری رهبر انقلاب که ابطال انتخابات را خط قرمز خود دانستند توانست در همان هفته های آغازین فتنه 88 طومار فتنه گران در هم بپیچد و علاوه بر این اجازه ندهد توطئه شوم آن ها به نتیجه برسد.

تحریم های ظالمانه جایگزین کودتای مخملی

زمانی که دشمنان نظام و سران فتنه دیدند که مردم ایران اسلامی به خوبی توطئه های آن ها را خنثی کردند و راهی جز قبول شکست در کودتا برایشان نمانده بود دست به کار شدند و دسیسه ای دیگر را برای نظام طراحی کردند.

باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا که پیش از فتنه 88 چندین نامه به رهبر انقلاب نوشته بود بلافاصله با شروع فتنه 88 نامه نگاری های خود را قطع کرد و به صورت علنی و پیاپی از سران فتنه حمایت کرد تا بتواند با کم ترین هزینه انقلاب اسلامی ایران را که سدی در برابر اهداف آن ها در منطقه بود را از پیش رو بردارد که در این راه ناکام ماند.

رئیس جمهور آمریکا با کدهایی که فتنه گران داخلی به وی دادند پایه گذار تحریم های شد تا بتواند از این طریق جمهوری اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه داده و آن کاری که در سال 88 موفق به انجام آن نشد در سال های بعد عملیاتی کند که البته در این مسیر نیز شکست خورد.

در واقع مردم ایران در سال های بعد از فتنه 88 تاوان دشمنی و کینه توزی دشمنان خارجی و قدرت طلبی و جاه طلبی برخی از خواص داخلی را دادند که برای براندازی نظام از هیچ کوششی فروگذار نبوده و نخواهند بود چرا که اگر می توانستند به فرموده رهبر انقلاب تاکنون بارها برای براندازی نظام اقدام می کردند.

فتنه 98 با محوریت معیشت

درست 10 سال بعد از گذشت از فتنه 88 این روزها دشمنان نظام با وضع تحریم های ظالمانه و تحت فشار دادن قرار دادن مردم به دنبال ایجاد فتنه ای دیگر با محرویت معیشت و اقتصاد مردم هستند که البته این دسیسه نیز قطعا شکست خواهد خورد اما نباید این اقدام آن ها را بدون جواب گذاشت و به سادگی از آن عبور کرد.

دولت و نمایندگان مجلس در کنار قوه قضاییه باید به نحوی هماهنگ و منسجم عمل کنند و با برنامه های مدون اجازه ندهند  دشمنان نظام در این مسیر به موفقیت برسند.انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/9917
اخبار مرتبط

نظرات شما