سانچس: برابر یکی از بهترین تیم‌های دنیا بازی کردیم

فلیکس سانچس، سرمربی تیم ملی قطر، از شکست تیمش مقابل تیم ملی کلمبیا ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تیم ملی قطر بامداد امروز و در دیداری دشوار برابر تیم ملی کلمبیا به میدان رفت و علیرغم مقاومتی جانانه، در دقایق پایانی قفل دروازه این تیم شکست تا عنابی ها در دومین بازی اولین شکست خود را در رقابت های کوپا آمه ریکا 2019 بپذیرند. حالا سرمربی تیم ملی قطر در مورد این دیدار صحبت کرده است.

 

فلیکس سانچس گفت: "دیدار مقابل کلمبیا با تلخ کامی برای ما به پایان رسید. زیرا در پایان بازی، شرایط دو تیم بسیار نزدیک بود. ما در دقایق پایانی و هنگامیکه بازی گره خورده بود گل خوردیم و اینکه موفق به گلزنی نشدیم کام ما را تلخ کرد اما اینکه موفق شدیم با رقبای بزرگ مبارزه کنیم برای ما ارزشمند بود.

 

 

ما در برابر یکی از بهترین تیم های دنیا بازی کرده و علیرغم شکست خوردن ما تا ثانیه پایانی مبارزه کردیم. این عملکرد به ما این قدرت را می دهد تا به کار خود ادامه داده و برای بازی های آینده آماده شویم."

 

همچنین خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی که پاس گل دووان زاپاتا در این دیدار را فراهم کرد در مورد بازی مقابل قطر گفت: "بازی خوبی ارائه دادیم و در مسیر موفقی قرار داریم. وقتی شما رادامل فالکائو یا دووان زاپاتا را در ترکیب داشته باشید همیشه به گل خواهد رسید."
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/9936
اخبار مرتبط

نظرات شما