نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز پارلمان کشور نیجریه که فارق از همه حب و بغض های سیاسی و مذهبی ، باید حامی واقعی حقوق آحاد ملت خود باشد در معرض بزرگترین امتحان تاریخی قرار دارد ، و آن فراهم کردن اسباب آزادی و سفر درمانی شخصیت جهانی و شناخته شده علامه شیخ زکزاکی است.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حال حاضر فضای مجازی تبدیل به قتلگاه اعتقادات جوانان شده است.
امام جمعه قم با اشاره به اینکه کاهش رشد جمعیت نگران کننده است، گفت: دنیا بداند صنعت دفاعی و دیگر صنایع دفاعی ناموس ملت است و ناموس خود را به مذاکره قرار نمی دهد و این صنایع دشمنان ایران را زبون و خوار خواهد کرد.
صدرالحسینی با اشاره به اینکه تعداد زندانیان بحرین نسبت به جمعیت بیشتر از کشورهای دیگر است، گفت: خردسالان و نوزادان بحرینی در چهارچوب برخورد نظامی و سخت آل خلیفه مجروح و شهید می‌شوند.
امام‌جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه برائت از مشرکین آدم کش و کودک کش از برکات انقلاب اسلامی است، گفت: بدون تردید امروز برائت از آمریکا و رژیم صهیونیستی جلوه غیرت دینی است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز به برکت تجارب ارزشمند دوران دفاع مقدس، نیروهای مسلح ما از بالاترین وضعیت دفاعی در برابر تهدیدات دشمنان برخوردار هستند.
امام‌جمعه قم بابیان این‌که سیاست جمهوری اسلامی ایران حمایت از جبهه مقاومت است، گفت: وزارت امور خارجه به مذاکره با اروپایی‌ها دلخوش نباشد چراکه این کشورها به دنبال تأمین منافع آمریکا هستند.
6 سال از تهیه سند ملی اطلاعات می‌گذرد و اجرایی شدن این سند همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد درحالی‌که ناهنجاری‌ها و صدمات که فضای مجازی به جامعه می‌رساند هرروز بیشتر و بیشتر می‌شود.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از آزادی بی حد و حصر فضای مجازی، گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال جایگزین کردن ضد ارزش ها به جای ارزش‌ها است.
نشریه فارن پالیسی در گزارشی به این مطلب پرداخت که چرا بسیاری از افراد ثروتمند و مشهور در کشور‌های عربی می‌خواهند از کشور‌های خود بگریزند.
ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی‌ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.
امام‌جمعه قم گفت: ایران دو زبان دارد که مکمل یکدیگر است یک‌زبان ایران زبان منطق و گفتگوی حکیمانه است آنجا که لازم باشد به کار می‌گیرد حرکت ملت ایران یک حرکت عقلانی است اما زورگویان عالم بدانند در برابر زبان تهدید ، ستم ، کشتار ، جنایت ، اشغال و تجاوز ملت ایران و امت از زبان اقتدار و قدرت صحیح هم برخوردار است.
قاضی پور گفت: دولت با ملغی کردن کارت سوخت باعث شد میلیاردها تومان مجدداً هزینه شود و این سامانه مجدداً راه اندازی شد لذا انتظار می رود دولت با اجرای مجدد سهیم بندی بنزین کارت سوخت ها را معتبر کند و به صورت یکپارچه شود، نمی شود در چند شهر سهمیه بندی انجام شود در شهرهای دیگر نه،این با عدالت سازگار نیست.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رئیس جمهور لج بازی می کند به خاطر اینکه به زعم خودش ثابت کند که کشور نیازمند وزارت بازرگانی است به همین خاطر برای اثبات این ادعای خودش همه امور مربوط به تنظیم بازار را رها کرده تا این مشکلات برای مردم بیشتر از گذشته به وجود بیاید.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان این جان بولتون در محور تصمیم‌گیری‌های منافقین قرار دارد، گفت: علاوه بر این ارتباط اروپایی‌ها با منافقین هیچ‌گاه قطع نشده است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه سریال گاندو باعث احساس غرور در دوستان انقلاب شد، گفت: نفوذ ابعاد و لایه‌های گوناگونی دارد که ممکن است مسئولان و نخبگان را در بربگیرد.
آیت الله بوشهری تصریح کرد:ما به دنیا اعلام می‌کنیم که خواهان امنیت آبهای بین المللی بوده و اجازه نمی‌دهیم کسی امنیت کشتی رانی را در خلیج فارس مختل کند و به دیگران نیز اجازه فضولی و کارشکنی نخواهیم داد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که منافقین در حال بیگاری دادن به کشورهای منطقه هستند، گفت: حضور تأثیرگذار در فضای مجازی استراتژی فعلی این گروهک است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آن چه در سریال «گاندو» پخش شد رونمایی از واقعیت هایی بود که برای آحاد افراد جامعه پنهان بودند؛ این سریال توانست مردم را از واقعیت های پیرامون خودشان مطلع کند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقیف نفت‌کش انگلیسی، گفت: عدم رعایت استانداردهای بین‌المللی دلیل اصلی توقیف نفت‌کش انگلیسی است.