عکس نوشته های قم فردا این بار به افزایش تست های مثبت کرونا در قم تا تداوم محدویت های تردد شبانه در ایام نوروز اختصاص یافته است.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه مسجد یکی از سنگرهای بسیار مهم و کلیدی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: برای موفقیت در شکست تهاجم فرهنگی دشمن باید شرایط و زمینه فعالیت بهتر این نسل در مساجد را فراهم کنیم.
رئیس موسسه امام خمینی(ره) گفت: طرح ولایت را که ۷۰ هزار نفر از آن بهره‌مند شده‌اند از یادگارهای علامه مصباح است و به صورت جدی نیز هم اکنون ادامه دارد.
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: فقدان آیت الله مصباح (ره) در جامعه و حوزه علمیه محسوس است
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: همزمان با هفته درختکاری و منابع طبیعی ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت ‌هفته از ظهر شنبه تا روز 22 اسفند ماه در سطح شهر قم برگزار خواهد شد و همچنین کارناوال گل و شادی نیز روز یکشنبه در سطح شهر به حرکت در می‌آید.
مدیر مرکز جهانی شیعه شناسی گفت: در حال حاضر در عصر انقلاب وب هستیم و باید از این فضا معارف بلند و سعادت آفرین اسلام را به مخاطب جهان غرب معرفی می کند.
خبرنگاران سایت قم فردا در جشنواره رسانه‌ای ابوذر موفق به کسب مقام اول و سومی در بخش تیتر شدند.
ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر عصر امروز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
پژوهشگران برتر مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) با حضور آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی، تجلیل شدند.
عکس نوشته های قم فردا این بار به تعطیلی آرامستان های قم در پنج شنبه آخر سال و نصب 90 دوربین نظارتی اختصاص یافته است.
کارشناس ارشد بورس گفت: بورس بالاترین بازدهی را در ۲۰سال اخیر داشته است و در این میان بانوان می توانند نقش فعالی در آن داشته باشند.
دبیر علمی کنگره حضرت آمنه(س) با اشاره به اینکه ۲۶ جلد کتاب برای کنگره حضرت آمنه(س) به رشته تحریر در آمده است، گفت: حضرت آمنه(س) بهترین الگو برای زنان و مردان جامعه امروز است.
مراسم سالگرد شهادت شهید الیاسی در حیاط کلانتری ۱۲شهید ایمانی برگزار شد.
دولت برای نجات برجام تلاش کرد تا نقش بد این نمایش را به ترامپ بدهد و تاکید کند که با رفتن او همه مشکلات حل شدنی است اما ترامپ رفت و بایدن بر صندلی او نشست، اما تغییر محسوسی در سیاست ها احساس نشد، تا دولت به دنبال متهمان دیگری برای شکست برجام بگردد!
تفاهم نامه همکاری بین ستاد اجرایی فرمان امام و استانداری قم امضا شد از جمله مفاد این تفاهم نامه احداث کارخانه چادر مشکی و اشتغالزایی در قم بود.
عکس نوشته های قم فردا این بار به ورود ورود دو هزار دوز واکسن کرونا به استان و قهرمانی تنیسور قمی در مسابقات کشوری اختصاص یافته است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نگاه ایران به جمهوری آذربایجان باید فراتر از یک کشور همسایه باشد.
سفیر جمهوری آذربایجان درایران گفت: سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب در ۱۷ ربیع عیدی خوبی به مردم جمهوری آذربایجان بود که این موضوع به‌صورت گسترده در این کشور بازتاب داشت.
مسئول قرارگاه جهادی عَلَمدارِکَربَلا(قم) با اشاره به اشتغال زایی برای بیش از ۶۳ نفر در قم توسط این قرارگاه، گفت: در ماه شعبان و ایام نوروز سال۱۴۰۰ ۱۰۰بسته معیشتی به ارزش۶۰میلیون تومان بین افراد نیازمند توزیع خواهد شد.
عکس نوشته های قم فردا این بار به ورود کرونای انگلیسی به قم و سردرگمی مردم در مرکزدرمانی و داروخانه ها با حذف دفترچه تامین اجتماعی اختصاص یافته است.