این مرجع تقلید با اشاره به اینکه فصل بررسی بودجه سال آینده در پیش است ، گفت: نمایندگان مجلس باید در چارچوب قانون تلاش کنند در مراحل بررسی و تصویب بودجه به گونه‌ای عمل کنند که به مردم فشار اقتصادی وارد نشود.
قالیباف گفت: قانونی در حوزه رفع موانع برای اشتغال در آینده ابلاغ می‌شود تا باب رفت و آمد مردم در بروکراسی‌های اداری بسته شود، لذا امضاهای طلایی مانع خلاقیت و کارآفرینی می‌شود، از همین رو، این قانون دوایر دولتی را به سمت مردم سوق می‌دهد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری با تاکید بر این که یکی از روش های انتقام سخت از خون شهید حاج قاسم سنگر فرهنگی است، گفت: اگر پایگاه های نظامی آمریکا از منطقه خارج شوند اما به تفکر مردم در منطقه نفوذ کرده باشند آن گاه فایده ندارد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تلاش می‌شود تا مردم و به خصوص جوانان بتوانند در عرصه اقتصاد مقاومتی مردم سالار نقش آفرینی کنند تا شاهد کاهش مشکلات اقتصادی باشیم.
شانقی گفت: تاکنون ۵۲ قطعه از لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تلف‌شده‌اند، از تالاب میقان اراک جمع آوری شده است.
ابوالفضل خاکی بااشاره به اینکه موانع تولید فقط انگیزه فعالان اقتصادی را برای تولید کاهش می دهد، گفت: روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.
آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی با توطئه‌های دشمن شکست نمی‌خورد، گفت:در شرایط امروز دشمنان تلاش می کنند ایران اسلامی به موفقیت نرسید ولی با اراده معنوی و الهی که خداوند به ملت ایران داده است نسل جوان افتخار‌آفرینی می کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد.
آیت الله نوری همدانی ضمن تجلیل از خدمات مجاهدانه نیروی دریایی در دفاع از مرزهای آبی، گفت: امروز روزی است که ما باید با تمام توان در مقابل دشمنان بایستیم و عزت اسلام و میهن خود را حفظ کنیم.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: ما باید از فضای ننگین اینترنت جهانی به استقلال برسیم و باید شبکه های اجتماعی، جستجوگر و سیستم عامل خود را داشته باشیم.
خط ریل راه آهنی که هیچ واگنی سال‌ها از آن عبور نمی‌کند و باعث بروز مشکلات زیادی در هسته مرکزی شهر شده است.
بعد از انتشار خبر رهاسازی پسماند صنعتی در بیابان های سلفچگان در یک اقدام غیر منطقی به جای پاکسازی، روی زباله ها خاک ریخته شد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروی‌های مسلح با اشاره به اینکه شهید فخری زاده به ما اقتدار داد، گفت:قوی شدن یکی از راه‌های ایستادگی در برابر مستکبران و زورگویان است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه تهدیدات سایبری جبهه جدیدی از جنگ را گشوده است، گفت: امروز مستکبران باهدف قرار دادن زیرساخت‌های حیاتی به دنبال ناتوان کردن دولت‌ها هستند.
مدیرعامل شرکت ملی پست کشور با اشاره به‌سختی کار کارکنان پست گفت: سختی کار حق مسلم پستچی‌های شرکت ملی پست است.
اعتراض کشاورزان اصفهانی و شهرکردی شاید برای نخستین بار با حضور به موقع و اول وقت صدا و سیما، رنگ خودی گرفت و به نخودی ها و دیگرانی که معمولا دوست دارند از آب گل آلود، ماهی خود را صید کنند، اجازه ورود و خودنمایی نداد.
حل مشکلات پروژه های منوریل، فرودگاه ، مترو، و رسیدگی به مطالبات مسکن و اشتغال جوانان در استان می تواند از مهمترین انتظارات مردم استان در سفر آینده آیت الله رئیسی به قم باشد.
با افزایش قیمت چادر مشکی در بازار قدرت خرید خانوار به شدت کاهش یافته و افراد چادری مجبور به خرید قسطی چادر هستند.
رئیس مؤسسه مطالعات جمعیتی کشور با بیان این که دهه شصتی‌ها با موج سالمندی روبرو خواهند شد، گفت: نیاز به اجرای سیاست‌های جمعیتی در کشور داریم.
مدیر عامل شرکت ملی پست گفت: از طریق دفتر ریاست جمهوری و وزرات کار پیگیر حق پستچی ها هستیم.