رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تبیین روشنگری در فضای مجازی از ضروریات است زیرا همه مردم به فضای مجازی دسترسی دارند و سرویس می‌گیرند، اما وضع ما در فضای مجازی خوب نیست و دروغ به‌عنوان راست به خورد مردم داده می‎شود، عده‌ای نیز باور می‌کنند.
تهیه کننده گروه اقتصاد شبکه یک و سه صداو سیما با اشاره به اینکه امروز در برخی سریال ها چهره تولید و تولیدکننده تخریب و ذهنیت مخاطب نسبت به او تغییر می کند، گفت: رسانه ها برای قوی شدن تولید به کمک تولیدکننده و تولید بروند.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قم با اشاره به اینکه برای قوی شدن اقتصاد باید در بازارکشورهای همسایه حضور داشته باشیم، گفت: برای پویایی اقتصاد باید ساخت و ساز فعال شود.
زمان طلایی تزریق واکسن آنفولانزا طبق اعلام پزشکان از 15شهریور تا 15مهر است که هنوز این واکسن وارد داروخانه ها نشده و گروه های پرخطر از این واکسن بی بهره مانده اند.
مدیرعامل سازمان خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری قم با اشاره به اینکه آتش نشانی قم به شهرهای اطراف خدمات ارائه می دهد، گفت:سازمان آتش‌نشانی بیش از ۱۰۰ خدمت ایمنی ارائه می‌دهد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از بهینه سازی شبکه های برق روستایی استان قم در طرح های جهادی یک روزه خبر داد
مراسم تجلیل از مقام شهید وخانواده های شهدا با حضور فرماندهان ارشد استان و خانواده های شهدا در امامزاده سیدعلی(ع) برگزار شد.
آتش‌نشان قمی با اشاره به اینکه آتش‌نشانان مانند رزمندگان اسلام هستند که برای نجات مردم به جنگ با آتش می‌روند گفت: امکانات و تجهیزات روز دنیا را در آتش‌نشانی قم در اختیارداریم و ازلحاظ استانداردهای ایستگاه‌های آتش‌نشانی، قم اولین شهر ایمن کشور است.
در دو عملیات جداگانه ضابطین قضایی بسیج ۷ و نیم کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در استان قم کشف و ضبط کردند.
مرتضی محمدی ورزشکار قمی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک به مقام قهرمانی رسید.
با حکم رئیس سازمان بسیج رسانه استان قم، اعضای شورای سیاست‌گذاری و دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم منصوب شدند.
در سال های اخیر مهدهای کودک به عنوان جایگزینی برای خانواده ها در بحث نگهداری، آموزش و پرورش کودکان تبدیل شده است که این موضوع مستلزم برنامه ریزی و نظارت دقیق است که باید در این راستا هم یک متولی داشته باشد.
استاد دانشگاه تهران بابیان این‌که گام‌های اولیه صنعت موشکی در دوران دفاع مقدس برداشته شد، گفت: همانند دفاع مقدس نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی هستیم.
تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی فرصت شبکه 3 سیما با اشاره به اینکه صداوسیما بهترین ابزار برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان است، گفت: دشمنان با ابزار رسانه به دنبال حذف فرهنگ دفاع مقدس در جامعه هستند.
این مردان فراموش شده هر روز و شب با موج انفجار و با صحنه های تکه تکه شدن رفقای بامرامشان زندگی می کنند و ما عاجز از درک دردشان هستیم این ها جانبازان اعصاب و روان هستند که تمام هستی و زندگی خود را فدای اسلام و ناموس وطن کردند گاهی سال ها در گوشه آسایشگاه ها بدون هیچ ملاقاتی منتظر ایستگاه آخر هستند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم از کشف و ضبط محموله سوخت قاچاق در محور سلفچگان - ساوه خبر داد و گفت: این دستگاه تریلر کشنده تانکر حامل سوخت در حال قاچاق مقدار 30هزار لیتر گازوئیل بود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم از تکریم سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قم خبر داد و گفت:حافظ قرآن بودن یا آشنایی آنها با تفسیر قرآن، کارآفرین بودن سالمند، دارا بودن فرزندان موفق، هنرهای نویسندگی شاعری، خطاطی و نقاشی از جمله شرایط سالمندان موفقی است که تجلیل خواهند شد.
مسئول متنای مرکز فضای مجازی سپاه استان قم گفت: تیم پویانمایی مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج قم با انیمیشن کووید ۱۹۴۸ موفق به کسب رتبه سوم در دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج شد.
مسئول کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه از فعالیت بیش از یکصد طلبه و روحانی جهادی در بیمارستان های قم در موج سوم شیوع کرونا خبر داد.