دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اگر تا دیروز در خفا و جلسات محرمانه اقدام به توطئه و دسیسه علیه ملت ایران می‌کردند امروز به‌صورت آشکار و علنی از توطئه‌های خود رونمایی می‌کنند که خود نشان‌دهنده اهمیت و حساس بودن شرایط فعلی کشور است.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از تشکیل اردوگاه‌های ترک اعتیاد با تعامل سپاه و بسیج در ۱۰ استان کشور خبر داد و گفت: دو مرکز تاکنون افتتاح شده و مابقی نیز ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این‌که امام حسن (ع) دارای اخلاقی نیکو چهره‌ای زیبا بودند، گفت: معاویه بازور، زر و تزویر در برابر امام ایستاد.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که جنگی بین ایران و آمریکا رخ نخواهد داد، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده مقابله با سناریوهای مختلف دشمنان است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم بابیان این‌که تمامی واحدهای صنفی باید در ماه مبارک رمضان به قوانین این ماه پربرکت احترام بگذارند، گفت: واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان پلمپ می‌شوند.
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم بابیان این‌که در هفته جاری سامانه بارشی جدیدی وارد کشور نمی‌شود، گفت: در روزهای آینده شاهد افزایش دودرجه‌ای دمای هوا در استان قم خواهیم بود.
این روزها برخی از کالای اساسی مردم گران شده که از عوامل این گرانی ها میتواند به عدم مدیریت ونظارت بر توزیع مناسب کالا ، احتکار خانگی و صادرات نام برد که این مسئله عزم جدی مسئولین برای کنترل و مدیریت این مسئله را می طلبد.
به مناسب رمضان طی یک سنت قدیمی در محله های قم تعزیه خوانی برگزار می شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: تشابه اسمی و درخواست‌های مردمی علت اصلی تغییر نام برخی از خیابان‌های شهر است.
مشاور سابق مرحوم رفسنجانی با اشاره به اینکه آمریکا از تهدیدات خود نتیجه عکس خواهد گرفت، گفت:حضور ناو آمریکا در خلیج فارس نگران کننده نیست.
استاندار قم گفت: در دنیایی که محوریت، گردش و در دسترس بودن اطلاعات و اخبار از معیارهای قدرت جهانی است، نمی‌توان ضعف رسانه ای مدیران را پذیرفت.
مسئول کارگاه تولیدی علمدار کربلا با اشاره به ایجاد کارگاه تولیدی در جهت رونق تولید و کمک به معیشت مردم ، گفت: تقویت روحیه استقلال و توانستن در قشر ضعیف هدف اصلی گروه جهادی علمدار کربلا است.
با وجود نقش حیاتی کمربندی امام علی(ع) در حل مشکلات ترافیکی شهر قم این روزها شاهد بی توجهی مسئولان استان به این کمربندی هستیم که همین موضوع واکنش نماینده مردم قم در مجلس را به همراه داشت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: امسال در صورت اعزام 20 هزار نفر از شهر قم به حرم امام خمینی(ره) نیاز به 600 اتوبوس خواهیم داشت.
جانشین فرمانده سپاه استان قم با اشاره به اینکه اعزام زائرین به مراسم سالگرد ارتحال امام راحل از شهر قم از 250 نقطه انجام خواهد شد،گفت: تعداد زائرین حرم امام خمینی(ره) در روز 14 خرداد از شهر قم، 20 هزار نفر خواهند بود.
معاون فرهنگی آستان مقدس امامزاده سید علی (ع) با اشاره به اجرای طرح افق در آستان مقدس امامزاده سید علی (ع) گفت: هدف از این طرح اجتماعی، فرهنگی و قرآنی شناسایی نیازمندان به‌صورت منطقه‌ای است و در ادامه حل مشکلات آن‌ها با کمک خیرین است.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تمرکز دشمن بر نا امیدکردن مردم است، گفت: برخی افراد یا جریان ها در نقشه و پازل دوگانه دشمن با عنوان جنگ یا مذاکره بازی نکنند.
در برگزاری محافل جزء خوانی قران کریم، قم اولین برگزار کننده بوده که به حمدالله الگویی برای همه شهرهاو شهرستان ها و حتی روستا ها شده و امروز محافل زیاد قرآنی در کشور در حال برگزاری است.
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اتمام طرح مسکن مهر گفت: ساخت 400 هزار واحد مسکن در قالب «طرح اقدام ملی» در کشور برنامه ریزی شده است.
مدیر قرارگاه کمک‌های مردمی قم با بیان این که برنامه یک ساله برای حضور در مناطق سیل زده داریم از کمک مسلمانان کشورهای خارجی به قرارگاه کمک‌های مردمی قم خبر داد.