دوازدهمین سالگرد آیت‌الله فاضل لنکرانی هم‌زمان با چهل‌سالگی انقلاب، 18 بهمن‌ماه در قم برگزار می‌شود.
اتفاقاتی در این چند سال اخیر رخ داد که نشان از نیاز حضور انقلابی ها در فضای مجازی است از جمله مانور سراسری و عملیات های سایبری و توئیتری تاثیر گذار در روزهای منتهی به 13آبان سال جاری توسط نیروهای انقلابی رخ داد.
مدیرکل توسعه منابع انسانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سراسر کشور از برگزاری مرحله نهایی نخستین المپیاد قرآن کریم،عترت و نماز دهه فجر در قم خبرداد.
معاون منابع انسانی و مالی مرکز خدمات حوزه های علمیه با اشاره به اینکه امروز باید به باطن قرآن عمل کنیم، گفت: حکومت و انقلاب اسلامی برگرفته از قرآن است.
اعضای شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از رد توافقنامه شورای شهر و نظام مهندسی این اقدام را تعجب برانگیز دانسته و بر رای خود اصرار کردند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اهمیت ساماندهی منظر شهری، گفت: ورودی‌های شهر ازلحاظ بصری و زیباسازی ساماندهی می‌شود.
مردم هرزمانی که مدیری خودش یا بستگان نزدیکش را غرق در تجملات و.. می‌بینند نه‌تنها این اقدام را ناپسند و قبیح می‌دانند بلکه آن را به‌تمامی مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعمیم می‌دهند.
با اعلام قیمت جدید خودروها، مردم منتظر کاهش قیمت در بازار هستند اما کارشناسان افزایش عرضه را شرط تعادل بازار عنوان می کنند.
نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان عالی رتبه و بویژه سران قوا باید توجه داشته باشند که اگر درگیر اشرافی گری شوند؛ تمام زیرمجموعه های تحت امر آن ها در این دام خواهند افتاد که اگر چنین شود؛ برای کشور فاجعه آمیز خواهد بود.
امام جمعه قم با اشاره به اینکه از بحران اقتصادی عبور خواهیم کرد، گفت: ایران همواره در برابر دسیسه‌های دشمن پیروز بوده است.
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که باقی ماندن در برجام هیچ فایده‌ای ندارد، گفت: اروپایی‌ها نمی‌توانند بدون اجازه آمریکا تعهدات خودشان را عملی کنند.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن برای از بین بردن بُعد هویتی و انقلابی قم تلاش می کند، گفت: سبک زندگی و فرهنگ مردم، هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای است.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی فرصت خوبی برای خنثی کردن نقشه های دشمن است، گفت: دیپلماسی قوی نقش کلیدی در خنثی کردن برنامه های ایران هراسی و شیعه هراسی دشمن در دنیا دارد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که در توزیع بودجه عدالت وجود ندارد، گفت: تاکیدات مقام معظم رهبری در بودجه سال 98 لحاظ نشده است.
امام خمینی(ره) در راستای پیشرفت و آبادانی و سربلندی کشور برای اولین بار در سال 57 رسما دستور تشکیل شورای انقلاب در جهت اداره کشور و برنامه ریزی برای آینده حکومت اسلامی را دادند.
هاشمی گفت: قم به حضور لشکر فاطمیون افتخار می کند، دشمن به دنبال تفرقه انداختن بین شیعیان بود و در مسئله دفاع از حرم اهل بیت قومیت و مرزهای جغرافیایی را مطرح می کرد اما با فداکاری مدافعان حرم دشمن ناکام ماند.
مراسم غبارروبی مزار شهدای مدافع حرم قم عصر امروز با حضور خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
مدیر فرهنگی و رسانه ای سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: در حال حاضر تلاش به منظور ارتقای سواد رسانه ای بر اساس مبانی انقلابی از الزامات مهم مقابله با دشمن در فضای مجازی است.
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم آر اختصاص 3 میلیارد ریال بن برای نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در قم خبر داد.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به وضعیت کنونی فضای مجازی در کشور، گفت: ایجاد بانک ملی اطلاعات و بستر الکترونیکی مناسب برای رده های سنی باید اجرایی شود.