کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اهمیت تبلیغ غدیر، گفت: جا دارد که تا روز قیامت عید غدیر بازخوانی شده و جشن گرفته شود.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان این‌که مردم ایران قدردان ولایت هستند، گفت: ولایت‌پذیری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
این استاد حوزه با اشاره به اینکه در این ایام نباید باعث شویم تقریب زخمی شود، گفت: عالمان دین، رسانه ها و مردم اهتمام ویژه ای نسبت به بزرگداشت این عید سعید داشته باشند منتها باید به یک نکته توجه ویژه ای شود و در این ایام و مناسبت ها از اهلبیت(ع)، معارف و جایگاه اهلبیت بیشتر بگوئیم.
این کارشناس مذهبی و استاد حوزه با اشاره به اینکه تمام شدن رسالت و وظیفه پیامبر(ص) ابلاغ دستور خداوند بود، گفت: غدیر و جانشینی و خلافت امیرالمومنین علی(ع) توسط خداوند تعیین شده است.
امام جمعه قم گفت: در پرتوی ولایت اهل بیت بود که استقامت، صبر و پایداری آزادگان دوران دفاع مقدس در طول دوران اسارت شکل گرفت.
این استاد حوزه با اشاره به اینکه تشکیل شبکه وکالت و انتخاب وکلا از ابتکارات امام بود، گفت: امام هادی از همان کودکی عالم به علم امامت بودند.
استاد حوزه علمیه قم با اذعان به اینکه قبول رسالت پیامبر اسلام متوقف بر ابلاغ واقعه غدیر خم شده است، از عنوان شدیدترین هشدارهای قرآنی در رابطه با مساله غدیر خبر داد و گفت: واقعه غدیر نقطه عطف اسلام ناب در برابر بقیه نحله‌های مذهبی و فرقه ای است.
نماینده مقام معظم رهبری در روسیه با اشاره به اینکه جریان لائیک و جریان ظاهراً دین‌دار دو لبه یک قیچی هستند، گفت:دشمنان اسلام با تخریب و توهین به اهلبیت(ع) به دنبال شکستن قداست دین هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از اکران فیلم‌های سی‌ودومین جشنواره کودک و نوجوان در قم همزمان با سراسر کشور خبر داد.
امام‌جمعه پردیسان بابیان این‌که جهادگر بسیجی یک نیروی انقلابی کامل است، گفت: رهبر انقلاب همواره از برگزاری اردوهای جهادی حمایت کرده‌اند چراکه خود ایشان یک جهادگر و مجاهد بسیجی هستند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علیمه قم با اشاره به اینکه امروز با خدا عهد ببندیم که مطیع دستورات خداوند و ولی فقیه او هستیم، کفت: پیام مهم عید قربان، تبعیت بی چون و چرا از فرامین الهی است.
امام جمعه قم با اشاره به اینکه حل مشکلات دنیای اسلام در گرو وحدت است، گفت:اعیاد قربان و غدیر میعادگاه وحدت مسلمین است
کارشناس مسائل مذهبی قربانی کردن گوسفند و توزیع آن فواید اجتماعی نیز دارد فقرا چشم‌انتظار دریافت نذورات هستند و چه‌بهتر که گوشت‌های قربانی عید قربان بین فقرا توزیع شود.
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که دعای عرفه دل‌های مومنان را خدایی می‌کند، گفت: نقش تربیتی و اخلاقی دعای عرفه مثال زدنی و بی نظیر است.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم به برنامه های متعدد نماز جمعه برای پیوند بین مردم و مسئولین اشاره کرد و گفت: نماز جمعه می تواند حلقه وصلی بین مدیران استانی و پتانسیل‌ها و ظرفیت های مردمی را ایجاد کند.
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه با اشاره به‌ضرورت ترویج ازدواج در کشور، گفت: طرح «پیوند آسمانی و ترویج ازدواج» در 3 هزار و 300 مسجد اجرایی می‌شود.
دبیر همایش بین‌المللی بازاندیشی آرای استاد مطهری از برگزاری این همایش در اسفندماه امسال در قم خبر داد.
عضو خبرگان رهبری بابیان این‌که هرگونه اقدامی که برخلاف قانون باشد نیروی انتظامی وظیفه دارد با آن برخورد کند، گفت: برخورد با هنجارشکنان یکی از اصلی‌ترین وظایف نیروی انتظامی است.
عضو خبرگان رهبری بابیان این‌که اخیراً سردار اشتری اقدامات خوبی درزمینهٔ برخورد با قانون‌شکنان و بی‌حجابی انجام داده است، گفت: برخورد با قانون‌شکنان در جامعه باید تداوم داشته باشد
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نیروی انتظامی مدافع ناموس جامعه است هرکسی بخواهد به بهانه های مختلف نیروی انتظامی را تضعیف کند باید بداند مردم پشتیبان نیروی انتظامی هستند.