printlogo


گردان خاطره برومند را پس از ۲۱ سال زنده کرد(عکس)
کد خبر: 27267
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دیدار حساس دو تیم ذوب‌آهن و سایپا از ساعت 19:30 در ورزشگاه نقش‌جهان در حالی آغازشده است که شرایط جدول دو تیم بگونه ای رقم خورده که این بازی برای هر دو تیم حکم یک فینال را پیدا کرده است.


 اما اولین صحنه خطرناک این بازی تبدیل به یک حاشیه کم نظیر در لیگ برتر شد.


به این ترتیب که فرار مهاجم سایپا پشت مدافعان ذوب‌آهن باعث شد تا شهاب گردان از دروازه خودش خارج شود و به شکل مشهودی بازیکن سایپا را در خارج از محوطه جریمه سرنگون سازد.

 

 

 

 

 


در این لحظه علی صفایی داور این دیدارهم به هوای اینکه دو مدافع دیگر ذوب‌آهن در کنار شهاب گردان حضور داشتند، تنها به یک کارت زرد برای گردان بسنده می‌کند، که این تصمیم او باعث اعتراضات شدید کادر فنی سایپا می شود.

 


اما این پایان کار نبود، یک دقیقه بعد و قبل از اینکه بازی مجددا آغاز شود، داور چهارم این بازی، علی صفایی را برای مشورت به لب خط فراخواند و پس‌ازآن صفایی به سمت گردان برگشت و کارت زرد خود را پس گرفت و او را با یک کارت قرمز از زمین اخراج کرد.

 


گردان که از این تصمیم داور بسیار عصبانی و به‌نوعی شوک شده بود، از این‌رو که می‌دانست این تصمیم حاصل مشورت داور چهارم است، به سمت او حمله‌ور شد. این در حالی بود که مسئولان ذوب‌آهن هر چقدر سعی در آرام کردن او داشتند اما به علت فیزیک بدنی گردان قادر به این کار نبودند و گردان در چند نوبت می‌خواست تا خودش شخصا از خجالت داور چهارم بربیاید که این صحنه بی شباهت به صحنه عصبانیت پرویز برومند در همان دربی معروف 1379 نبود.

 


در نهایت گردان را آرام کردند و مهدی امینی گلردوم ذوب به زمین آمد. مجتبی حسینی  که خودش بازی را از روی سکوها دنبال می کند، در یک تصمیم عجیب، میلاد جهانی یکی از بهترین بازیکنان خودش را از زمین بیرون آورد تا جهانی قربانی تمام این اتفاقات باشد.انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/27267