printlogo


تقابل یوز‌های ایرانی برابر یانکی‌های نه چندان قوی/ ایران پیروز شود، صعودش قطعی است
کد خبر: 28705
تیم ملی فوتسال کشورمان در دومین بازی خود در مسابقات جام جهانی فردا از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف آمریکا می‌رود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تیم ملی فوتسال کشورمان که در مسابقات جام جهانی در گروه ششم با تیم‌های آرژانتین، صربستان و آمریکا همگروه است فردا در دومین بازی خود از ساعت ۱۹:۳۰ باید به مصاف آمریکا برود. ملی پوشان کشورمان در نخستین بازی خود روز سه شنبه موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۲ صربستان را شکست داده و حالا با روحیه بسیار بالایی به مصاف رقیب خود خواهد رفت.

تیم ملی فوتسال آمریکا هم در دیدار اول خود برابر آرژانتین مداقع عنوان قهرمانی با نتیجه سنگین ۱۱ بر صفر تن به شکست داد و باید دید این تیم فردا برابر ایران چه نتیجه‌ای می‌تواند به دست آورد. در دیگر بازی این گروه آرژانتین از ساعت ۲۱:۳۰ به مصاف صربستان می‌رود.

ملی پوشان فوتسال کشورمان تا به حال ۲ بازی دوستانه با آمریکا انجام داده اند که در هر ۲ دیدار این ایران بود که موفق شد حریف خود را شکست دهد. آمریکایی‌ها بعد از سال ۱۹۹۲ دیگر نتوانستند به مسابقات جام جهانی فوتسال راه پیدا کنند و حالا بعد از ۲۹ سال دوباره موفق شدند جواز حضور در این بازی‌ها را به دست آوردند. در تقابل دوستانه ایران و آمریکا ملی پوشان فوتسال کشورمان در ۲ بازی به ترتیب توانستند با نتایج ۸ بر صفر و ۵ بر یک حریف خود را از پیش رو بردارند.

حال این ۲ تیم این بار در دیداری رسمی و آن هم در قالب بازی‌های جام جهانی به مصاف هم باید بروند. دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و آمریکا را طارق الخطابی از کشور مصر قضاوت خواهد کرد. همچنین سدریک پلیسیر از فرانسه و نیکولا یلیچ از کرواسی او را در این مسابقه کمک خواهند کرد. محمد حسن از مصر هم به عنوان داور چهارم در این بازی فعالیت می‌کند و ران آن از چین هم داور رزرو این مسابقه خواهد بود.

تیم ملی فوتسال کشورمان در صورت پیروزی برابر آمریکا صعود خود را به مرحله بعد قطعی خواهد کرد و دیدار آخر ما برابر آرژانتین برای تعیین سرگروه انجام خواهد شد. همچنین احمد اسماعیل پور ملی پوش فوتسال کشورمان با رفع مصدومیت مشکلی برای بازی برابر آمریکا نخواهد داشت، اما حسین طیبی همچنان به دلیل آسیب دیدگی نمی‌تواند ملی پوشان را در دور گروهی همراهی کند.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/28705