حضور پژوهشگاه تربیت‌بدنی در هجدهمین نمایشگاه ورزش

پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex 2019) حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، از روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، هجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex 2019) از تاریخ 18 الی 21 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار و پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی همچون سنوات گذشته در این دوره از نمایشگاه. به‌منظور معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه فناوری ورزشی و تعامل علمی- اجرایی بیشتر با بخش تولیدی و صنعتی ورزش کشور، در این رویداد بین‌المللی حضوری فعال دارد.

 

جدیدترین فناوری‌های ورزشی ساخت داخل که با همکاری مرکز نوآوری پژوهشگاه علوم تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در حال انجام است از قبیل سیستم شبیه‌ساز تمرین در ارتفاع، سامانه "با مربی" ، کانون علمی بازی‌های حرکتی کودکان، کفپوش هوشمند تعاملی، قایق پدل بورد و سازه‌های تجهیزات تمرینی کراس فیت، در طی برگزاری این دوره از نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

 

از دیگر اقدامات پژوهشگاه در این نمایشگاه می‌توان به معرفی خدمات آزمایشگاهی و انجام آزمون پایش سلامت، معرفی طرح‌های پژوهشی مبتنی بر فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی، ارائه آخرین کتاب‌ها و نشریات علمی- پژوهشی انتشارات پژوهشگاه، مشاوره درزمینه فرآیندهای ثبت اختراعات ورزشی و همچنین معرفی خدمات مرکز مشاوره تخصصی اعضای هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی اشاره کرد.
شایان‌ذکر است نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه در حوزه محصولات و خدمات ورزشی در کشور شناخته‌شده می‌باشد که هرساله تحت عنوان Sportex در تهران برگزار می‌گردد. در این نمایشگاه جدیدترین و نوین‌ترین صنایع، تجهیزات و وسایل ورزشی تولیدشده در بزرگترین و معتبرترین شرکت‌ها، کارخانه‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ورزشی، توانمندی‌های فدراسیون‌های ورزشی و همچنین برنامه‌های مختلف ورزشی و آموزشی ارائه و در معرض دید مسئولین و مقامات کشور، مدیران تربیت‌بدنی نهادها و ارگان‌ها و سایر علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه پژوهشگاه می‌توانند از تاریخ 18 الی 21 تیرماه  از ساعت 10 صبح الی 18 به آدرس: تهران- محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران- سالن 10 و11- غرفه شماره 9 مراجعه نمایند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10683
اخبار مرتبط

نظرات شما