پرونده طارمی عامل پیوستن شکاری به تراکتور

رضا شکاری با عقد قرارداد پنج ساله به تراکتور پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، صحبت های سعید آذری مدیر عامل باشگاه ذوب آهن موجب تعلل باشگاه پرسپولیس در عقد قرارداد با رضا شکاری شد. بعد از حضور رضا شکاری در باشگاه پرسپولیس سعید آذری مدیر عامل باشگاه ذوب آهن مصاحبه کرد و گفت فسخ قرارداد رضا شکاری با باشگاه روبین بو دار است. او هم چنین گفت به باشگاه پرسپولیس توصیه می کنم پیش از عقد قرارداد با رضا شکاری از فیفا استعلام بگیرد چرا که در ۸ ماه آینده رایی علیه این بازیکن صادر خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس که یک بار در ماجرای مهدی طارمی گزیده شد این بار با وسواس و احتیاط خاصی عمل کرد و برای عقد قرارداد با رضا شکاری نامه ای به باشگاه روبین فرستاد تا از وضعیت قرارداد این بازیکن مطلع شود و قرار بود اگر پاسخ باشگاه روبین به باشگاه پرسپولیس مثبت باشد سرخپوشان پایتخت به طور رسمی با رضا شکاری قرارداد امضاء کنند. به هر صورت تعلل باشگاه پرسپولیس در عقد قرارداد با رضا شکاری موجب شد تا این بازیکن با تراکتور قرارداد امضاء کند.

رضا شکاری در مذاکراتی که با باشگاه پرسپولیس داشت به صراحت به این باشگاه اعلام کرد قرارداد خود را با روبین فسخ کرده است و منعی برای پیوستن به هیچ تیمی ندارد. کما اینکه حضورش در تیم روسی هم قانونی بوده به این خاطر که فدراسیون فوتبال رضایتنامه بین المللی اش را صادر کرده است. رضا شکاری پیش از این هم گفته بود بر اساس بندی که در قراردادش با ذوب آهن وجود داشت می توانست با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار به تیم خارجی ملحق شود که باشگاه ذوب آهن اختیارا این ۱۰۰ هزار دلار را قبول نکرده. پس از این ماجراها تراکتور رضا شکاری را از پرسپولیس های‌جک کرد تا سرخپوشان تهرانی دست شان از ستاره جوان تیم ملی کوتاه شود. 
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10735
اخبار مرتبط

نظرات شما