اخباری؛ بی‌توجه به پیشنهادها، لبخند با پیراهن تراکتور

دروازه‌بان تراکتور این روزها بدون توجه به حواشی در اردوی ترکیه حضور دارد و کارش را جلو می برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا اخباری یکی از خبرساز ترین دروازه بان های نقل و انتقالات بوده است. این دروازه بان که سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارد، از نیم فصل سال گذشته به تراکتور برگشت و با اینکه 3 سال دیگر با سرخپوشان آذربایجان قرارداد دارد اما با توجه به حضور رشید مظاهری در این تیم پیشنهادهایی برای تراکتور به دستش رسید.


اخباری که همیشه از حاشیه دوری کرده اما بدون توجه به پیشنهادهایی که داشت از روز اولی که تمرینات تراکتور شروع شد، حضور یافت و حالا همراه این تیم به ترکیه نیز رفته است. او با پایبندی به قراردادش فعلا در غیاب رشید مظاهری که به اردوی تیم ملی رفته در تمرینات تراکتور با انگیزه و روحیه بالا حضور دارد و خودش را برای فصل جدید آماده می کند. این در حالی است که همین حالا نیز اخباری پیشنهادهایی از برخی تیم های لیگ برتری دریافت کرده اما او همه چیز را به مسئولان تراکتور سپرده و باید دید در نهایت چه اتفاقاتی پیرامون این دروازه بان باتجربه رخ می دهد.


درباره اخباری ذکر این نکته قابل توجه است که مصطفی دنیزلی سرمربی ترک تبار تراکتور نیز از عملکرد این دروازه بان راضی است و مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود.

 
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10905
اخبار مرتبط

نظرات شما