اوزیل: با سرمربی آرسنال رابطه خوبی دارم

مسوت اوزیل، ستاره آلمانی و جنجالی آرسنال شایعات مطرح شده درباره رابطه سرد او با اونای امری، سرمربی آرسنال را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مسوت اوزیل، ستاره آلمانی آرسنال با رد شایعات اخیر درباره سردی رابطه‌اش با اونای امری، سرمربی اسپانیایی توپچی‌ها می‌گوید با امری رابطه‌ی بسیار خوبی دارد. این در حالی است که فصل گذشته بین اوزیل و امری چند بار اصطکاک‌هایی بوجود آمد که حرف و حدیث‌های زیادی درباره آینده اوزیل در آرسنال ایجاد کرد.

 

 

اوزیل فصل گذشته در اولین سال حضور امری روی نیمکت آرسنال فصل دشواری را پشت سر گذاشت و علاوه بر چند مصدومیتی که گریبانگیرش شد در مواقع دیگر نیز نتوانست در حد انتظار ظاهر شود.

 

اوزیل اما شایعات اخیر درباره وخامت رابطه او با اونای امری را تکذیب کرده و گفت:" من با سرمربی آرسنال رابطه خیلی خوبی دارم. ما با هم زیاد صحبت می‌کنیم. او می‌خواهد به من کمک کند و من هم خواهان کمک کردن به او هستم".

 

اوزیل ضمن اعتراف به اینکه فصل گذشته برایش با دشواری‌های زیادی سپری شده گفت:" من در دوران حرفه‌ایم مربی‌های زیادی داشته‌ام. شکی نیست که هر مربی با دیگران فرق دارد و از بازیکنش چیز متفاوتی می‌خواهد. من پارسال قبل از شروع فصل چند مصدومیت داشتم و به همین خاطر سال سختی را سپری کردم".

 

اوزیل در ادامه گفت:" نمی‌توانم به شما بگویم که امری دقیقا به من چه گفته چون ممکن است او بشنود و از این به بعد دیگر با من صحبت نکند. پس باید مراقب باشم".

 
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/11114
اخبار مرتبط

نظرات شما