کروس و اوزیل، بهترین‌های تاریخ آلمان

کای هاورتس، پدیده جدید فوتبال آلمان، از تونی کروس و مسوت اوزیل به عنوان بهترین فوتبالیست‌های تاریخ آلمان یاد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، کای هاورتس، پدیده جدید و جوان فوتبال آلمان، انتقادهایی که مدتی است از تونی کروس و مسوت اوزیل، ستاره‌های سابق خط میانی تیم ملی آلمان به عمل می‌آید را بی‌دلیل می‌داند و می‌گوید کروس و اوزیل را می‌توان بهترین فوتبالیست‌های تاریخ آلمان دانست.

 

هاورتس که فصل گذشته با پیراهن بایر لورکوزن درخشید و بسیاری او را آینده خط میانی تیم ملی آلمان می‌دانند، می‌گوید کسانی از کروس و اوزیل که اسطوره‌های فوتبال ملی آلمان هستند انتقاد می‌کنند که خودشان از فوتبال چیزی نمی‌دانند.

 

 

کای هاورتس در گفتگو با نشریه آلمانی راینیشه پست گفت:" انتقادهایی که از مسوت اوزیل و تونی کروس می‌شود و می‌گویند آنها بی‌دلیل به بازی تاخیر می‌دهند یا ریتم بازی را کند می‌کنند، به نظر من واقعا بی‌دلیل است. کسی که چنین حرفی می‌زند از فوتبال کوچکترین چیزی نمی‌داند. من معتقدم می‌توان از کروس و اوزیل به عنوان بهترین فوتبالیست‌های تاریخ آلمان نام برد".

 

هاورتس در ادامه این گفتگو درباره آینده خود در فوتبال باشگاهی و باشگاه آینده‌ای که دوست دارد در آن بازی کند گفت:" امیدوارم یک روز در یک باشگاه بسیار بزرگ بازی کنم. پنج شش باشگاه هست که در دنیا بهترین هستند و هدف من رسیدن به سطح آنها است".

 

پدیده جوان فوتبال آلمان در ادامه گفت:" خیلی دلم می‌خواهد ظرف چند سال آینده یکی دو جام قهرمانی بدست بیاورم، تجربه‌اندوزی کنم و از دوران فوتبالی‌ام حداکثر استفاده را ببرم".
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/11381
کلیدواژه: کروس اوزیل آلمان
اخبار مرتبط

نظرات شما