درگیری و التهاب در تراکتور

دنیای ورزش تورنتو نوشت: در هفته های اخیر شرایط در باشگاه تراکتور بد است و از شرایط فنی تیم تا مدیریت تیم دچار آشفتگی شده‌اند و وضعیت این تیم نامشخص است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بعد از ناکامی‌های متوالی درون زمین که منجر به جدایی دنیزلی، سرمربی مطرح ترکیه‌ای شد، ‌مشکلات زیادی پیرامون این باشگاه ایجاد شد؛ مشکل اول مربوط به قرارداد دنیزلی است. جایی‌که تقریبا کل مبلغ او به پرداخت شده و این باشگاه در کمال تعجب باید قسمتی از پول‌ها را از این مربی پس بگیرند. 

مشکل بعدی تراکتور این است که اختلافات مدیریتی در این باشگاه به اوج خود رسیده و درگیری بین قطب‌های مختلف قدرت در این باشگاه منجر به استعفای مدیرعامل این باشگاه شده است. همین در کنار نتایج هواداران را باشگاه را عصبی کرده و به‌نظر می‌رسد در تبریز شرایط در حالت قرمز قرار گرفته است.

در کنار تمام این مسائل انتخاب سرمربی جدید به جدی‌ترین چالش باشگاه تراکتور تبدیل شده است. مدیران تراکتور قصد داشتند در ابتدا یک مربی ایرانی را به تبریز بیاورند، اما با پیشنهاد منفی یحیی گل‌محمدی و علی دایی روبه‌رو شدند تا بازهم شاهد یک مربی نام‌آشنا خارجی هدایت این مربی را برعهده بگیرند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/14170
اخبار مرتبط

نظرات شما