وسوسه گرفتن بادکنک‌های جایزه دار دوباره حادثه ساز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، وسوسه گرفتن بادکنک های جایزه دار این بار در یک جشن کریسمس در چین حادثه ساز شد. مشتریان زیادی که در طبقه پایین این مرکز خرید ایستاده بودند پس از رهاسازی بادکنک ها از طبقات بالا برای گرفتن آنها هجوم بردند که منجر به زخمی شدن دو نفر شد. هر دو مشتری آسیب دیده با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند. این حادثه  در یک مرکز خرید در منطقه " شینهوا" واقع در استان هونان چین رخ داد. 

ویدئویی که منتشر شده است لحظه وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود پس از رهاسازی صد‌ها بادکنک رنگارنگ از طبقات بالا، افرادی که در طبقه پایین فروشگاه ایستاده تلاش خود را برای گرفتن آن‌ها آغاز می‌کنند. هجوم این مشتریان برای تصاحب بادکنک‌ها منجر به زخمی شدن تعدادی از آن‌ها شد. دو نفر از مشتریان که دچار آسیب بیشتری شده بودند راهی بیمارستان شدند.

وقوع این حادثه در شهر شینهوا چین در حالی خبرساز شد که جشن ویژه شب کریسمس در یک مرکز خرید در استرالیا نیز با حادثه‌ای مشابه همراه بود. در این مراسم که توسط شرکت وست فیلد در یک مرکز خرید در شهر سیدنی تدارک دیده شده بود ۱۷ نفر از حاضران حین گرفتن بادکنک مجروح شدند. پنج نفر از آسیب دیدگان این حادثه که دچار جراحت شدید شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/14815
اخبار مرتبط

نظرات شما