بیانیه کنگره ملی شهدای قم؛

چشم انتظار انتقام سخت هستیم

در پی شهادت مظلومانه دانشمند کشورمان دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ستاد کنگره ملی شهدای استان قم بیانیه ای در محکومیت این جنایت صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،در پی شهادت مظلومانه دانشمند کشورمان دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ستاد کنگره ملی شهدای استان قم بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

« من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا» (احزاب،۲۳)

ملت فهیم و شهیدپرور ایران اسلامی؛

روز گذشته، دانشمند بزرگ جبهۀ علم و نوآوری شهید محسن فخری‌زاده، به‌دست استکبار جهانی و ایادی جنایتکار رژیم کودک‌کُشِ اسرائیل ترور شد و به فیض شهادت نائل آمد. اقدام بزدلانۀ دشمنان ایران و انقلاب، جوانان کشور را در راه پیشرفت‌ها متوقف نخواهد کرد و جوشش خون آن شهید بزرگوار، چراغ راه دردمندان این راه خواهد بود.

مقاومت، پایداری و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب و اسلام ناب محمدی(ص)، سعادتی جز شهادت در راه خدا نخواهد داشت و این وعده‌ای الهی برای تمام سینه سوختگان راه حق و حقیقت است. شما ملت قیور و سلحشور، با تقدیم هزاران شهید در راه اسلام و انقلاب، از اقدامات ناجوانمردانۀ دشمنان قسم‌خوردۀ خود ترس و واهمه‌ای نداشته و همچنان در راه شهادت آمادۀ جانفشانی هستید. دشمنان این نظام، پس از مقاومت بی‌بدیل شما ملت بزرگ ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه و شکست دشمن در عرصه‌های مختلف علمی، سیاسی و نظامی، به ترور و شهادت یکی از فرزندان خدوم این انقلاب روی آورد.

بی‌شک، ما چشم انتظار انتقام سخت مسئولان نظامی و امنیتی کشور هستیم تا اقتدار و عظمت کشور را به دشمنان این مرز و بوم یادآوری کنند؛ فراموش نکنیم « دوران بزن و در رو تمام شده است». خواست مردم از مسئولان، مجازات سخت عاملان این حادثۀ دردناک است و همچون گذشته اعلام می‌داریم، گوش به فرمان رهبر فرزانۀ انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) هستیم.

 شهادت این دانشمند هسته‌ای را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، نهادهای علمی و نظامی، ملت انقلابی و خانوادۀ آن شهید عزیز تبریک و تسلیت عرض می‌نمائیم.

ستاد کنگرۀ ملی شهدای استان قم

انتهای پیام/۱۷۰


http://qomefarda.ir/22132
اخبار مرتبط

نظرات شما