چارلی چاپلین پاکستان مشهور شد! + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، یک شهروند ۲۸ ساله در پاکستان خود را به شکل و شمایل چارلی چاپلین درآورده تا لبخند را بر لبان مردم کشورش بنشاند.

عثمان خان تا پیش از این در کنار جاده اسباب بازی کودکان می‌فروخت، اما شیوع ویروس کرونا باعث شد کاسبی او کساد شود. حالا در شهر شلوغ پیشاور عثمان خان با کلاه بولر، عصا و سبیل چارلی چاپلین در خیابان‌ها قدم می‌زند و با انجام حرکات مختلف مردم را سرگرم می‌کند.

عثمان می‌گوید که ویروس کرونا باعث افزایش استرس در مردم شده است. علاقه ام به فیلم‌های چارلی چاپلین باعث شد که خود را شبیه او کرده و با این کار مردم را شاد کنم.

وی گفت که لبخند زدن مردم با کمدی بی صدا دشوار است.

طی دو ماه عثمان خان بیش از ۸۰۰ هزار دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی به دست آورده است، افرادی که به گفته او از سراسر جهان هستند.

این هنرمند امیدوار است که تهیه کنندگان سینما و تلویزیون نیز متوجه او شوند. عثمان خان گفته که اگر روزی ثروتمند شود درآمد خود را با فقرا تقسیم می‌کند.

 

عثمان خان همانند چارلی چاپلین که از یک خانواده فقیر به شهرت جهانی رسید از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیست و امیدوار است که وضع مالی خوبی پیدا کند.

این شهروند پاکستانی همچنین گفت که وقتی از خانه خارج می‌شوم در‌ها را به روی مشکلات خود می‌بندم و به دنبال خوشبختی دیگران هستم.

 
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/23908
اخبار مرتبط

نظرات شما