یک بازیگر: سیمرغ بازیگری امسال صددرصد حق من است! +عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،
 

 نادر فلاح بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص سال‌ها حضور در عرصه بازیگری و عدم موفقیت در جشنواره فیلم فجر گفت: من همیشه از این مساله دلخور هستم که چرا هنوز به خوبی در سینما دیده نشده‌ام و نقش‌های مکمل و کوتاه به من می‌رسد. البته در فیلمی نقش اصلی را نیز ایفا کردم که متاسفانه در دست انداز مراحل پس از تولید و اکران قرار گرفته است.

آقای بازیگر: سیمرغ بازیگری امسال صد در صد حق من است +عکس

وی با اشاره به همکاری خود با کمال تبریزی افزود: خوشبختانه فضا برای من در سال جاری تغییر کرده و برای نقش اصلی یک سریال به کارگردانی کمال تبریزی انتخاب شده‌ام که از نظرم نقطه عطفی در کارنامه کاری من خواهد بود.

بازیگر فیلم سینمایی "درخونگاه" در ادامه اضافه کرد: متاسفانه سینما همواره به من کم لطف بوده است. امیدوارم مانند کمال تبریزی رویکرد سینما هم نسبت به من تغییر کند تا بتوانم نقش جدی تری را در سینما ایفا کنم.

آقای بازیگر: سیمرغ بازیگری امسال صد در صد حق من است +عکس

وی درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر امسال تاکید کرد: حق من است که امسال سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را از آن خود نمایم. من در فیلم درخونگاه خیلی خوب و عالی بازی کردم و صد در صد حقم است که سیمرغ بلورین جشنواره در رشته بازیگر مکمل را دریافت کنم.

من خیلی زودتر از این‌ها باید جایزه جشنواره را می‌گرفتم و هنوز دلخور و ناراحتم از اینکه بازی من در فیلم چند متر مکعب عشق حتی برای نامزد شدن هم دیده نشد. بازی که از نظر اکثر اهالی رسانه لیافت جایزه را داشت. برای من سوال است که داوران آن دوره جشنواره فیلم فجر چطور بازی مرا حتی در حد نامزد شدن در جشنواره نیز ندانستند.


انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/3513
اخبار مرتبط

نظرات شما