دبیر همایش دکترین مهدویت:

64 مقاله در همایش دکترین مهدویت ارانه می شود

دبیر همایش بین المللی گفت: مجموع 220 مقاله به دبیرخانه همایش رسیده است که از این تعداد 64 مقاله در همایش فرصت ارائه پیدا می کنند و 150 مقاله نیز در مجلات تخصصی به چاپ می رسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  حجت الاسلام محمدصابر جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت پرداختن به موضوع مهدویت در عصر حاضر، اظهار داشت: برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم با مراکز مختلفی همکاری داشتیم و از تجربیات همه در این زمینه استفاده شده است.

وی ادامه داد: حضور مراکز مختلف یک نشاطی را در این زمینه ایجاد کرده و جلسات مختلفی در طول سال برای برپایی همایش صورت گرفته است.

جعفری افزود: از همکاری دانشگاه امام صادق(ع) و سایر نهادهای دینی ، دانشگاهی و حوزوی بهره گرفته شده تا بتوانیم سطح علمی همایش را بالا ببریم.

وی افزود: 5 عنوان کتاب نیز در این همایش رونمایی خواهد شد که به صورت تخصصی به مسئله مهدویت پرداخته اند.

دبیر همایش دکترین مهدویت ادامه داد: در مجموع 220 مقاله به دبیرخانه همایش رسیده است که از این تعداد 64 مقاله در همایش فرصت ارائه پیدا می کنند و 150 مقاله نیز در مجلات تخصصی به چاپ می رسند.

وی افزود: در این همایش 4 کمیسیون تخصصی با محورهای مهم «مهدویت و چالش ها» شامل تعیین وقت برای ظهور، مسئولیت گریزی، فتنه ها و مدعیان دروغین و ...برگزار خواهد شد.

جعفری عنوان کرد: در این همایش اساتید و پژوهشگران مقالات خود را در قالب محورهای چالش های اعتقادی و فرهنگی و چالش های اجتماعی و سیاسی پیرامون مهدویت ارائه می دهند.

وی اظهار کرد: قرار است از 18 مقاله برتر در این همایش تقدیر شود که این مقالات از برگزیده ترین آثار به دست آمده به همایش است.

انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/6607
اخبار مرتبط

نظرات شما