عروس و داماد تبریزی ایران را سورپرایز کردند + عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،
برگزاری مراسم عروسی یکی از پر استرس‌ترین کار‌هایی است که هرکسی در زندگی‌اش آن را تجربه می‌کند.
 
 
عروس و داماد تبریزی ایران را سورپرایز کردند + عکس


یکی از موارد مهمی که باید در آن دقت به خرج داد کارت دعوت به عروسی برای اقوام و آشنایان است. با توجه به فهرست مهمانان که از قبل تدارک دیده‌اید باید کارت‌های دعوت را با توجه به سلیقه صاحب مجلس آماده کنید، اما این بحث زمانی جالب می‌شود که عروس و داماد با توجه به ایده‌ای منحصر به فرد به طراحی آن پرداختند.

زوج هنرمند آذربایجانی کارتی به یاد ماندنی برای مهمانان بوجود آوردند.
 
 
عروس و داماد تبریزی ایران را سورپرایز کردند + عکس
 
 
نوعدوستی و همدلی مردم ایران و به خصوص آذربایجانی‌ها در جای جای این خطه صحنه‌های درخشانی از انسانیت را به نمایش گذاشت.

در این میان زوج جوان ساکن میانه در اقدامی خداپسندانه و انسان دوستانه برای همدردی با سیل‌زدگان، علاوه بر اینکه هزینه برگزاری جشن عروسی خود را به هموطنان سیل زده اهدا کردند، در کارت دعوت عروسی از بستگانشان خواسته‌اند تا هدایای عروسی را به حساب هلال احمر [۹۹۹۹](شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک‌های کشور به نام جمعیت هلال احمر، واریز از طریق شماره ‏کارت بانک ‏ملت: ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و واریز از طریق شماره کارت بانک رفاه: ۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰) واریز و تصویر فیش واریزی را برای آن‌ها ارسال کنند تا در آلبوم زندگی‌شان به عنوان یادگاری نگهداری کنند.


اکبر ساجد و فرزانه نعمتی، عروس و داماد خَیّر، طبق هماهنگی، آقا داماد و عروس خانم امروز همزمان با میلاد امام زمان (عج) نیمه شعبان با سفر به مشهد مقدس زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/7023
اخبار مرتبط

نظرات شما