کدام بازیگر ترامپ را رئیس جمهور بازنده می‌داند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،
 

رابرت دنیرو که مدت هاست به عنوان منتقد سرسخت رئیس جمهور آمریکا شناخته می شود، در جدیدترین مصاحبه خود، بار دیگر دونالد ترامپ را مورد انتقاد خود قرار داد.

او در این برنامه اعلام کرد که ترامپ یک «بازنده تمام عیار» است.

به گزارش ایندیپندنت، رابرت دنیرو برای صحبت درباره نقش یک شخصیت سیاسی به نام رابرت مولر که خودش در یک برنامه تلویزیونی آن را ایفا کرده بود و همچنین توضیح درباره فیلم جدید مارتین اسکورسیزی به نام «مرد ایرلندی» در تلویزیون حضور یافت.

مجری برنامه درباره درگیری‌های اخیر دنیرو و دونالد ترامپ سوال کرد و گفت: «چرا به او یک شانس مجدد نمی‌دهی؟» دنیرو نیز در پاسخ گفت: بعد از اینکه او به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، دقیقا به خودم گفتم «به او یک شانس دوباره بده»؛ اما ترامپ ثابت کرده که یک بازنده به تمام معناست.

دنیرو که سابقه بردن دو جایزه اسکار با فیلم‌های «پدر خوانده» و «گاو خشمگین» را دارد و به زودی نیز با فیلم «مرد ایرلندی» به سینما باز خواهد گشت، در پاسخ به سوال کالبرت مبنی بر اینکه چرا مردم شیفته ژانر گانگستری هستند، گفت: «مردم چیز‌های مربوط به قانون شکنی را دوست دارند و برایشان جذاب است. همانطور که همین الان یک گانگستر تقلیدکار در کاخ سفید داریم».

دنیرو همچنین ترامپ را یک احمق خطاب کرد و گفت: «حتی گانگستر‌ها نیز اخلاق و رویه‌ای برای خود دارند و وقتی به کسی قول می‌دهند حتما به آن عمل می کنند؛ اما ترامپ حتی نمی داند اخلاق چه معنی می‌دهد. در ابتدا فکر می کردم که او به عنوان یک نیویورکی خیلی چیز‌ها می‌فهمد، اما او از چیزی که فکر می کردم بدتر است و این خجالت آور است.»

گفتنی است دنیرو سال گذشته نیز در جشنواره اهدای جوایز تونی، ترامپ را با لحن بدی مورد خطاب قرار داد و ترامپ نیز در پاسخ وی گفته بود که دنیرو یک فرد کم هوش است.


انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/7066
اخبار مرتبط

نظرات شما