آیت‌الله شیخ عیسی قاسم:

واجب است که همه مرز‌ها در برابر شهدا از بین برود‌

رهبر شیعیان بحرین با تاکید براینکه شهدا مرز نمی‌دانند، گفت: همه دنیا مدیون شهدای شما هستند و چون شهدا مرزی نمی‌داند، واجب است که همه مرز ها در برابر شهدا از بین برود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،

آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در دهمین یادواره 128 شهید منطقه دروازه ری تحت عنوان "دروازه وصال" که شامگاه چهارشنبه در صحن امامزاده سید علی برگزار شد، ضمن گرامی داشت مقام والای شهدا، اظهار داشت: شهید برای همه زمان‌ها و مکان‌هاست، شهید برای همه جهان است.

وی با بیان اینکه دلیل این ادعا که شهید در زاویه محدوی محدود نمی‌شود، افزود: این مهم به خاطر این است خون آن برای خدا و در راه خدا ریخته می‌شود و وجود این کره خاکی زمانی با ارزش می‌شودکه اسلام بر آن حاکم باشد و خون شهید نیز برای این ریخته می‌شود.

رهبر شیعیان بحرین با تاکید براینکه شهدا مرز نمی‌دانند، گفت: همه دنیا مدیون شهدای شما هستند و چون شهدا مرزی نمی‌داند، واجب است که همه مرز‌ها در برابر شهدا از بین برود.

وی خاطر نشان کرد: مسیر شهادت ادامه دارد و خط شهادت ادامه پیدا خواهد کرد و خوش به حال ایران که چنین شهدایی دارد، هر قطره خونی برای احیای دین سبحان نقشی دارد، استقامت ما همه مدیون اولین قطره خونی است که برای خدا ریخته شد و به شما مردم تبریک می‌گویم چرا که سرزمین شما زادگاه شهداست.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/9691
اخبار مرتبط

نظرات شما