printlogo


۱۰ فیلم جذاب و پیچیده که یک بار دیدنشان کافی نیست + تصاویر
 ۱۰ فیلم جذاب و پیچیده که یک بار دیدنشان کافی نیست + تصاویر
کد خبر: 22669
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،

به نقل از برایت ساید، هر چقدر که روایت داستان یک فیلم سینمایی پیچیده باشد، از همان لحظات ابتدایی توجه‌ مخاطب را به خود جلب و جذابیت فیلم برای مخاطبان افزایش پیدا می‌کند.

داستان‌های کارآگاهی، فیلم‌های مهیج و علمی و تخیلی از ژانرهایی هستند که بیشتر از ژانر‌های دیگر از پیچش‌های داستانی و صحنه های غیر منتظره در آنها استفاده شده است و مخاطب را در طول تماشای فیلم از یک هزارتوی جذاب عبور می‌دهند.

لوپر «Looper»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
فیلمی بسیار پیچیده با داستانی در آینده که در مورد گروهی تبهکاری است که یاد می‌گیرند چگونه کسی را که می‌خواهند بکشند، به گذشته بفرستند.

«لوپر» مثل هر فیلم دیگری در مورد سفر زمان منطق‌های خاص خودش را دارد، اما سعی کنید زیاد در مورد پیچیدگی‌های داستان فکر نکنید و تنها از آن لذت ببرید.

جاده مالهالند «Mulholland Drive»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
این فیلم سینمایی داستانی پیوسته ندارد و در واقع فیلم از سکانس‌های کوتاهی تشکیل شده که در نهایت یک کل را تشکیل می‌دهند.

مخاطبان کم تجربه با گرفتن هر سرنخی از فیلم و تکمیل کردن معمایی که در ذهنشان به وجود آمده در داستان فیلم گم خواهند شد. این فیلم تا لحظه پایان شما را هیجان زده می‌کند و در ذهن شما سوال به وجود می‌آورد و این همان دلیلی است که عده زیادی از مخاطبان این فیلم را دوست دارند.

هفت تیر «Revolver»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
در این فیلم گای ریچی مخاطب را با مشکلات پیچیده‌ای درگیر می‌کند که باید در پی یکدیگر حل شوند. در حالی که شما به دلایل رفتار قهرمان اصلی فیلم فکر می‌کنید، معماهای دیگر به راحتی از چشم شما پنهان می‌ماند. به همین خاطر یکی از پس دیگری تعداد مشکلات حل نشده برای مخاطب بیشتر می‌شود.

بیسیک «Basic»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
در طی تمرین نظامی ارتش آمریکا در پاناما، یک اتفاق غیر منتظره می‌افتد و یکی از تیم‌های کار آموز به همراه تمرین دهنده آن‌ها ناپدید می‌شود. دو بازمانده از این حادثه نیز دو روایت متناقض از این حادثه را روایت می‌کنند و پرونده هر چه جلوتر می رویم پیچیده‌تر می‌شود. اگر معما دوست دارید و داستان‌های پیچیده را دنبال می‌کنید، این فیلم برای شما بهترین گزینه است.

شاه کلید «The Skeleton Key»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
کارولین الیس ۲۵ ساله یک پرستار در یک خانه بزرگ در جایی نزدیک لوئیزیانا است. او از فردی به نام بنجامین مراقبت می‌کند که صاحب یک عمارت است و به دلیل تشنجی که در گذشته داشته فلج شده است و توانایی صحبت ندارد. این پرستار خیلی زود موارد عجیب و غریبی را در این خانه و از همسر بنجامین می‌بیند و تصمیم می گیرد که این راز‌ها را برملا کند.

دانی دارکو «Donnie Darko»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
این فیلم سینمایی به موضوعات فلسفی، مفهوم سرنوشت و احتمال تغییر آن و همین طور این نظریه که هیچ چیزی به صورت شانسی اتفاق نمی‌افتد ،می پردازد. هر دقیقه از این فیلم به گونه‌ای می گذرد که شما بیشتر احساس سردرگمی می‌کنید.

اطلس ابری «Cloud Atlas»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
در این فیلم شش داستان که در عصر‌ها و زمان‌های مختلفی در آینده و گذشته روایت می‌شوند. در اطلس ابری شخصیت‌ها با انتخاب آزادی و برده داری باید عواقب آن را نیز در نظر بگیرند. این انتخاب می‌تواند چیز‌های زیادی را تغییر دهد چرا که همه چیز با یکدیگر مرتبط است.

پلیس زمان «Timecop»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
داستان فیلم در زمان آینده است و دانشمندان توانسته اند یک ماشین زمان بسازند. با این اختراع جهان به مرحله جدیدی از تمدن بشری وارد می‌شود. این ماشین این توانایی را می‌دهد که اشتباهات گذشته، درست کند و زمان حاضر را بهبود ببخشند. این فیلم برای علاقه‌مندان به ژانر تخیلی از بهترین گزینه هاست.

بازی «The Game»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
با این فیلم مهیج و روانشناسانه دیوید فینچر، هیچ شانس بهتری برای آشنا کردن خود با دیوید فینچر پیدا نمی‌کنید. این کارگردان واقعیت را لایه به لایه می شکافد تا مخاطب متوجه نشود اصلا واقعیتی وجود دارد یا نه. در این فیلم شخصیت مایکل داگلاس تلاش می‌کند تا معمایی را در یک واقعیت مجازی حل کند که توسط برادرش طراحی شده است.

پوستی که در آن زندگی می‌کنم «The Skin I Live In»

۱۰ فیلمی که باید دوبار ببینید
جراحی معروف به نام رابرت لگارد راهی مخفی را پیدا می‌کند تا یک پوست مصنوعی برای انسان بسازد. او به همکاران خود اطمینان می‌دهد که این آزمایش روی یک موش موفقیت آمیز بوده است، اما به طور مخفی این آزمایش را روی یک انسان نیز انجام داده است.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/22669