printlogo


خطر شکل گیری دولت سوم ‌روحانی‌ در برخی استان ها
خطر شکل گیری دولت سوم ‌روحانی‌ در برخی استان ها
کد خبر: 28533
به نظر می‌رسد این اقدام‌ سازماندهی شده از سوی برخی نماینده هایی است که گرایش سیاسی به دولت قبل دارند و البته دولت نیز باید هشیار باشد تا این پست خربزه زیر پایش نرود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  اخبار رسیده حاکی است که تعدادی از استانداران اصلاح طلب دولت روحانی‌ که عملکرد مشخصی طی سال های اخیر در مجموعه تحت مدیریت خود داشته و نیروهای مردمی و جریان‌ انقلاب هم تلاشی زیادی برای تغییر این افراد انجام‌ دادند، در تلاشند تا از مسیر رایزنی با برخی نماینده های مجلس، مجدد خود را به دولت تحمیل کنند.
 
با توجه به فضای کنونی ‌کشور و‌انتظاراتی که مردم دارند، باید توجه داشت که اصلی ترین نماد تحول دولت برای مردم در استان های مختلف، استانداران هستند و اگر تغییر این افراد محقق نشود حتما در ذهن مردم تصویر دولت مردمی دچار خدشه خواهد شد.
 
نکته مهم دیگر در این رابطه این است که تکرار استانداران دولت روحانی می‌تواند امیدهای مردم را بگیرد چرا که این افراد در دولتی فعالیت کردند که رویکردهای عدالت طلبی و‌فساد ستیزی در آن کم رنگ بوده‌ و مردم‌ هم این افراد را نماد دولت قبل می‌دانند.
 
از سویی دیگر باید توجه داشت که این افراد امید به ایجاد تغییر را از بین می‌برند و  تحول زیر ساختی را که دولت به دنبالش است را نمی‌توانند محقق‌کنند.
 
به نظر می‌رسد این اقدام‌ سازماندهی شده از سوی برخی نماینده هایی است که گرایش سیاسی به دولت قبل دارند و البته دولت نیز باید هشیار باشد تا این پست خربزه زیر پایش نرود.انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/28533