با توجه به شرایط مساعد تولید، در صورتی که از قاچاق دام جلوگیری شود، حداکثر باید ۱۰ درصد نیاز گوشت قرمز از طریق واردات تامین شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم بابیان این‌که تمامی واحدهای صنفی باید در ماه مبارک رمضان به قوانین این ماه پربرکت احترام بگذارند، گفت: واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان پلمپ می‌شوند.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
آزادی زندانیان جرائم غیر عمد سنت حسنه‌ای که هرسال تکرار می‌شود که البته امسال با استقبال خوب خیرین قمی همراه شده است.
با توجه به اینکه وعده خودروسازان و وزیر صنعت برای ساماندهی بازار و کنترل قیمت‌ها عملی نشد، مجلس در مصوبه جدیدی، قیمت‌گذاری خودروها را دوباره به شورای رقابت سپرد و به این ترتیب خودروسازان دیگر نباید تعیین‌کننده قیمت باشند.
رئیس سازمان صمت استان در گفتگو با قم فردا:
رئیس سازمان صمت استان قم با اشاره به اینکه مردم هر گونه تخلف و گرانی فروشی را به شماره 124 اطلاع دهند، گفت: در حال حاضر در کشور کمبود خرما نداریم اما یکی از دلایل گرانی صادرات می باشد.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد:
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از تشکیل اردوگاه‌های ترک اعتیاد با تعامل سپاه و بسیج در ۱۰ استان کشور خبر داد و گفت: دو مرکز تاکنون افتتاح شده و مابقی نیز ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
کرج- حضور یک ماشین سیار آنتن دهی موبایل در جوار روستای مرجان این سوال را مطرح کرده که نصب یک دکل مخابراتی سیار در نزدیکی روستای مرجان چه ارتباطی با وزیر ارتباطات دارد.
عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر قم گفت: پس از سپری کردن شرایط اضطراری در مناطق سیلزده، اکنون تامین مسکن دائمی و سایر زیرساخت های زندگی مهمترین نیاز سیلزدگان است.
کارشناس ارشد تغذیه در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد تغذیه با تاکید بر اینکه میوه ، سبزیجات و سالاد در ماه رمضان فراموش نشود، گفت: اصلی ترین وعده ما در ماه مبارک رمضان وعده سحر می باشد که برخی از افراد به دلیل عادت های غلط وعده سحری را حذف می کنند که باعث آسیب به بدن و افت قند فرد می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از ساخت "شهرک شیلاتی ماهیان زینتی طغرود قم" به‌عنوان نخستین شهرک شیلاتی ماهیان زینتی کشور در قم خبر داد.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با بیان اینکه آموزش و پرورش در جامعه رها شده است گفت: اگر امروز به آموزش و پرورش توجه نکنیم فردا بسیار دیر خواهد بود و هرکس در حد توان باید در آموزش و پرورش حرکتی انجام دهد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم:
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: لایحه مالیات بر ارزش افزوده منابع مالی و استقلال شهرداری ها را تهدید می کند.
معاون مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:
معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: آمار طلاق در 5 سال اول زندگی های مشترک، از فراوانی بیشتری برخوردار است که نشانه ای از فقدان یا ضعف قدرت حل مسئله در زوجین است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1