مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم خبر داد:
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم از کشف و ضبط محموله سوخت قاچاق در محور سلفچگان - ساوه خبر داد و گفت: این دستگاه تریلر کشنده تانکر حامل سوخت در حال قاچاق مقدار 30هزار لیتر گازوئیل بود.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: توانمندی هایی که در این دوره از رویداد سراسری تولید محتوای بسیج با آن اشنا می شویم مورد حمایت جدی قرار خواهند گرفت تا برای حوزه تولید محتوا مورد استفاده قرار گرفته و به نسخه تجاری برای اشتغال زایی تبدیل شود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم خبرداد:
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم از تکریم سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قم خبر داد و گفت:حافظ قرآن بودن یا آشنایی آنها با تفسیر قرآن، کارآفرین بودن سالمند، دارا بودن فرزندان موفق، هنرهای نویسندگی شاعری، خطاطی و نقاشی از جمله شرایط سالمندان موفقی است که تجلیل خواهند شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی قم:
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به اینکه قم در بین چهار کلان شهر کشور در ساختمان های بلند مرتبه قرار دارد، گفت: قم تنها کلانشهری است که از نظر تعداد ایستگاه آتش نشانی به استاندارد جهانی رسیده است.
مسئول کمیته اعزام به بیمارستان ستاد حوزوی بحران خبر داد:
مسئول کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه از فعالیت بیش از یکصد طلبه و روحانی جهادی در بیمارستان های قم در موج سوم شیوع کرونا خبر داد.
همزمان با روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران؛
مراسم میهمانی لاله ها و تجدید عهد با آرمانهای شهدا با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جمعی از مدیران، مدیران و کارکنان بنیاد، مسئولان ، نیروهای نظامی و انتظامی همزمان با سراسر کشور در 92 گلزار و یادمان شهدای استان قم برگزار شد.
در رویداد تولید محتوای دیجیتال اعلام شد
آمنه سادات ذبیح پور؛ چهره سال فضای مجازی شد.
معین در اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه دوران بزن در رو دشمن در فضای مجازی گذشته است گفت: دشمن در فضای مجازی یکی بزند ده تا می خورد.
مراسم اختتامیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج؛
اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
دومین گزارش تلویزیونی از دومین روز برگزاری رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال #بسیج، امروز عصر ساعت ۱۶ از شبکه امید بازپخش می شود
افزایش بیماران کرونایی در قم ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر ۴۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم بستری هستند که وضعیت ۸۹ تَن از آنها وخیم است.
مسئول متنای استان قم خبر داد:
مسئول متنای استان قم از حضور استان قم با دو تیم در بخش پویانمایی و بازی سازی دومین رویداد سراسری تولید و محتوای دیجیتال بسیج خبر داد و گفت: تیم های اعزامی تونسته اند در رویداد استانی امتیاز کامل را دریافت کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قم مطرح کرد:
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: افزایش نظارت بر هیئت‌های مذهبی قم با تقسیم محله‌ای در دستور کار است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1