رییس کل دادگستری قم، گفت: ۱۶ محکوم به قصاص در استان با تلاش کمیته صلح و سازش به زندگی بازگشتند.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه مسجد یکی از سنگرهای بسیار مهم و کلیدی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: برای موفقیت در شکست تهاجم فرهنگی دشمن باید شرایط و زمینه فعالیت بهتر این نسل در مساجد را فراهم کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با هشدار به خیز دوباره کرونا دراین استان گفت: تست‌های مثبت کرونا و تعداد بستریها درقم افزایش یافته‌است.
عصر امروز اختتامیه جشنواره ابوذر استان قم با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران طولانی شدن بیماری کرونا نباید موجب عدم رعایت اصول بهداشتی شود، گفت: تداوم وضعیت آبی در شهر قم بستگی به رعایت اصول بهداشتی دارد
شهید راه خدمت؛
مراسم سالگرد شهادت شهید الیاسی در حیاط کلانتری ۱۲شهید ایمانی برگزار شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم خبر داد:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم با اشاره به تلاش و برنامه ریزی برای توانمندسازی خانواده ها، گفت: تورم و رشد چشم‌گیر قیمت مسکن، خرید خانه برای نیازمندان را غیرممکن کرده است به همین دلیل در چند ماه در فاز اول یک‌هزار و ۵۰۰ واحد برای نیازمندان احداث خواهد شد.
آزاده و جانباز دفاع مقدس «فضل الله (رضا) معماری» پس از عمری مجاهدت و سالها بستری و تحمل و صبر ناشی از درد جراحت و اسارت، دعوت پروردگار خویش را لبیک و به کاروان شهدا پیوست..
مسئول قرارگاه جهادی عَلَمدارِکَربَلا(قم):
مسئول قرارگاه جهادی عَلَمدارِکَربَلا(قم) با اشاره به اشتغال زایی برای بیش از ۶۳ نفر در قم توسط این قرارگاه، گفت: در ماه شعبان و ایام نوروز سال۱۴۰۰ ۱۰۰بسته معیشتی به ارزش۶۰میلیون تومان بین افراد نیازمند توزیع خواهد شد.
قم فردا گزارش می دهد؛
پرداخت الکترونیکی عوارض دردسرساز شده و رانندگانی که عوارض خود را نیز پرداخت کرده اند نقره داغ می کند.
شهردار قم از تصمیمات یکشبه درباره اراضی 32 و 48 هکتاری پردیسان انتقاد کرد و گفت: بسیاری از مسائل کلیدی در قم از سال‌های قبل تاکنون در حوزه مدیریت شهری با دیگر دستگاه‌ها حل‌نشده است.
عضو شورای اسلامی شهر قم در گفتگو با قم فردا:
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه آنفولانزا در باغ پرندگان مسئله عجیبی نیست و ممکن است در هرجایی رخ دهد گفت: با توجه به اینکه باید پرندگان باغ پرندگان قم مجدداً تأمین شوند بازگشایی باغ پرندگان قم زمان‌بر است.
وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران:
وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در خصوص تولید واکسن در داخل کشور، گفت: بهار ۱۴۰۰ به یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان واکسن کرونا تبدیل خواهیم شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3