اتفاقاتی در این چند سال اخیر رخ داد که نشان از نیاز حضور انقلابی ها در فضای مجازی است از جمله مانور سراسری و عملیات های سایبری و توئیتری تاثیر گذار در روزهای منتهی به 13آبان سال جاری توسط نیروهای انقلابی رخ داد.
حاجی دلیگانی در گفتگو با قم فردا:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به وضعیت کنونی فضای مجازی در کشور، گفت: ایجاد بانک ملی اطلاعات و بستر الکترونیکی مناسب برای رده های سنی باید اجرایی شود.
حجت‌الاسلام ذوالنوری در گفتگو با قم فردا:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که دولت از هرزه گی در فضای مجازی حمایت می‌کند، ابراز داشت: فضای مجازی متأسفانه رهاشده و صاحب ندارد.
جشن تولد شهید مدافع حرم سیدمصطفی موسوی توسط جمعی از جوانان قمی در گلزار شهدای بهشت معصومه(س) برگزار شد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با قم فردا:
موسوی لارگانی با اشاره به اینکه دام زنده را قاچاق و گوشت یخ‌زده وارد می‌کنند، گفت: قاچاق دام زنده به خارج از کشور و عدم مدیریت مناسب بازار گوشت عامل گرانی است.
عضو شورای فرهنگ عمومی قم:
عضو شورای فرهنگ عمومی قم با اشاره به اینکه سوادرسانه ای قدرت تحلیل مخاطبان را بالا می ببرد، گفت: افزایش سواد رسانه ای در جامعه باعث کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی می شود.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
در ماه‌های گذشته شهروندان قمی برخلاف سایر هم‌وطنان کشورمان با اصلاح الگوی مصرف توانستند روند صعودی مصرف آب را متوقف و حتی صرفه‌جویی لازم را داشته باشند.
مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی در گفتگو با قم فردا:
مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی قم با اشاره به اینکه به زودی 100هزار کارت بلیت توزیع می شود، گفت: در حال حاضر حدود 200هزار نفر جمعیت ساکن پردیسان است ما نمی توانیم این 200هزار نفر را فدای آن تعداد محدود دانشجویی کنیم که می خواهند از نیروگاه بیایند، باید کل جمعیت را با هم ببینیم، البته قبول داریم و باید برای این دانشجویان نیز تدابیری اندیشه شود.
ایمنی ساختمان مدرسه یکی از اصلی ترین مواردی است که باید مورد توجه آموزش و پرورش باشد اما در سطح شهر قم شاهد مدارس قدیمی ساخت با عمر طولانی هستیم که توجه به این امر را بیش از پیش مهمتر می کند.
عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای طلاب:
عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب با اشاره به اینکه آیا دولت آمریکا بین واتساپ، توییتر و اینستاگرام تبعیض قائل می‌شود؟گفت: برخورد گزینشی با پیام‌رسان های داخلی اشتباه است.
ذوالنور در مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده مردم قم اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی که باید از سمت وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات صورت می گرفت انجام نشد و امکانات لازم و پهنای باند لازم در اختیار پیام رسان های داخلی قرار نگرفت.
در پی انتقاد مراجع تقلید از سیاست های غلط در حوزه دخانیات؛
با توجه به انتقاد صریح مراجع تقلید نسبت به سیاست های غلط در حوزه دخانیات، انتظار می رود وزارت کشور، وزارت صنعت و همچنین مدیریت گمرک در رابطه با واردات بی رویه دخانیات و صدور مجوز فعالیت برند های سیگار در کشور توضیحات خود را ارائه کنند.
آیت الله کعبی:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آیت الله شاهرودی شاگرد مکتب شهید صدر بود، گفت: آیت الله شاهرودی در طول عمر خود در خدمت نظام اسلامی بود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1