مدیرکل بازرسی ستاد مبارزه با موادمخدر کشور:
مدیرکل بازرسی ستاد مبارزه با موادمخدر کشور با اشاره به اینکه اردوگاه های کرامت در تمام استان ها راه اندازی می شود، گفت: افتتاح مراکز توانمندسازی و کاهش آسیب معتادین درکشور اثرات مثبتی برای جامعه خواهد داشت.
گزارشی از روند نوسازی تاکسی در قم؛
افزایش قیمت خودرو باعث کندی روند نوسازی‌ تاکسی‌های فرسوده در قم شده و رانندگان توان پرداخت اقساط تسهیلات اختصاص یافته را ندارند.
مسئول قرارگاه کمک‌های مردمی قم مطرح کرد؛
مسئول قرارگاه کمک‌های مردمی قم با اشاره به ارسال یک محموله از کمک‌های مردم قم با هواپیمای ارتش به مناطق سیل‌زده گفت:کمک‌های کالایی قابل‌تقدیر است اما به نظرم باید فعالیت‌های ماندگارترمانندساخت مدرسه، حمام و پایگاه‌های بهداشت در این مناطق انجام شود که این نوع کمک‌ها مدنظرقرارگاه کمک‌های مردمی قم است.
تبیین نحوه خوردن و آشامیدن و استفاده از نعمت های الهی، یکی از مقوله های بسیار مهم سبک زندگی اسلامی است که تا به امروز کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
استاندار قم گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، ۱۲ درصد کاهش طلاق در استان داشته‌ایم که این توفیق باید با تلاش مسئولان در حوزه‌های دیگر مقابله با آسیب‌های اجتماعی گسترش یابد.
مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج قم:
مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج قم با اشاره به مسابقه تیم ها در 48 ساعت، گفت: نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج استان قم در سه محور برگزار خواهد شد.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
افزایش سقف وام ازدواج در روزهای اخیر موجب نگرانی جوانان و مسئولان شده است که در نوع خود جالب‌توجه است.
پس از سقوط هواپیمای اوکراینی،مادر شهید امیر اشرفی از شهدای حادثه سقوط هواپیما دلنوشته‌ای را نوشت که بخشهایی از آن را در زیر بخوانید.
معاون هلال احمر قم:
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم گفت: اولویت کمک‌های اهدایی مردم قم به مردم سیل زده مناطق جنوب و جنوب شرقی کشور نیازهای فوری آسیب دیدگان و کمک های نقدی باشد.
مسئول ستاد کمک‌های مردمی قم :
مسئول ستاد کمک‌های مردمی قم با اشاره به این‌که استان قم استان معین سیستان و بلوچستان نیست گفت: به‌واسطه همدلی که همیشه در استان قم وجود داشته پرچم قم در کمک به هم‌وطنانی که با بحران‌ها مواجه هستند همواره برافراشته بوده است.
بارندگی‌های شدید در روزهای اخیر موجب وقوع سیل در بسیاری از شهرهای سیستان و بلوچستان شده است به‌طوری‌که برخی از روستاها به‌صورت کامل زیرآب رفته‌اند اما واکنش سلبریتی ها به این اتفاق قابل‌توجه است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به کم کاری نهادهای فرهنگی در فضای مجازی، گفت: امروز در فضای مجازی نگاه و باور جوانان توسط دشمنان تغییر کرده است.
وقتی امپراطور گریه می‌کند!
«امپراطور کوزکو» دختر قمی که در اینستاگرام فعالیت می‌کند؛ به بهانه سقوط هواپیمای اکراینی همه چیز را زیر سوال برده و می‌گوید: "عموی من واقعا در حلبچه شهید شده!؟ عموی من را واقعا صدام زده!؟"
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1