قم فردا بررسی می کند؛
با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی قم سالیان سال است که گیاهانی همچون اکالیپتوس و کاج در سطح شهر و خارج از شهر کاشته می شود اما این گیاهان خاصیتی ندارد به همین دلیل باید نیاز قم به پوشش گیاهی بر اساس اقلیم قم باشد.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
آزادی زندانیان جرائم غیر عمد سنت حسنه‌ای که هرسال تکرار می‌شود که البته امسال با استقبال خوب خیرین قمی همراه شده است.
قائم‌مقام شهردار قم بر پیگیری جدی مسوولان شهرداری و نمایندگان مجلس درخصوص پروژه شهید کاظمی تاکید کرد.
رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت:تفاهم‌نامه‌ای بین اتحادیه بنکداران قم و شرکت شهرک‌های صنعتی استان منعقد و قرار شد بخشی از شهرک شهاب به اعضای این اتحادیه واگذار شود و مقدمات ساخت شهرک فراهم و مجوز آن صادر شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم بابیان این‌که تمامی واحدهای صنفی باید در ماه مبارک رمضان به قوانین این ماه پربرکت احترام بگذارند، گفت: واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان پلمپ می‌شوند.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قم خبر داد:
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم بابیان این‌که در هفته جاری سامانه بارشی جدیدی وارد کشور نمی‌شود، گفت: در روزهای آینده شاهد افزایش دودرجه‌ای دمای هوا در استان قم خواهیم بود.
قم فردا بررسی می کند؛
این روزها برخی از کالای اساسی مردم گران شده که از عوامل این گرانی ها میتواند به عدم مدیریت ونظارت بر توزیع مناسب کالا ، احتکار خانگی و صادرات نام برد که این مسئله عزم جدی مسئولین برای کنترل و مدیریت این مسئله را می طلبد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم؛
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: تشابه اسمی و درخواست‌های مردمی علت اصلی تغییر نام برخی از خیابان‌های شهر است.
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به فعالیت‌های مرکز تحقیقات گل و گیاه شهرداری گفت: حرکتی که در شهرداری و سازمان پارک‌ها انجام شده حرکتی منطقی در راستای حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است.
استاندار قم:
استاندار قم گفت: در دنیایی که محوریت، گردش و در دسترس بودن اطلاعات و اخبار از معیارهای قدرت جهانی است، نمی‌توان ضعف رسانه ای مدیران را پذیرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: اعزام جوانان و ورزشکاران به مرقد امام راحل انجام می‌شود و همچنین همایش موتورسواری و اتومبیلرانی روز ۱۴ خرداد برگزار می‌شود.
مسئول گروه جهادی علمدار کربلا:
مسئول کارگاه تولیدی علمدار کربلا با اشاره به ایجاد کارگاه تولیدی در جهت رونق تولید و کمک به معیشت مردم ، گفت: تقویت روحیه استقلال و توانستن در قشر ضعیف هدف اصلی گروه جهادی علمدار کربلا است.
پیگیری مشکلات مردمی؛
با وجود نقش حیاتی کمربندی امام علی(ع) در حل مشکلات ترافیکی شهر قم این روزها شاهد بی توجهی مسئولان استان به این کمربندی هستیم که همین موضوع واکنش نماینده مردم قم در مجلس را به همراه داشت.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0