صبح امروز صورت گرفت؛
مردم انقلابی قم در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده پیش از ظهر امروز در میدان روح الله تجمع کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ تَن که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت بود جان خود را از دست دادند.
مدیر امور نگهداری شبکه توزیع برق قم:
مدیر امور نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه شبکه توزیع برق قم از بازسازی روشنایی معابر مناطق امین‌آباد و شهرقائم با اعتباری افزون بر 360 میلیون تومان خبر داد.
بسیجی نخبه قم:
بسیجی قمی با اشاره به اینکه تجربیات بسیج می‌تواند در بسیاری موارد کشور را خودکفا کند گفت: : بسیج اکنون با تلاشی که می‌کند و ازخودگذشتگی که دارد می‌خواهد مشکلی از مشکلات جامعه حل شود بسیج امروز به دنبال ارائه راهکارهای است که عملیاتی و قابل‌اجرا است.
سرپرست معاونت خدمات مشترکین توزیع برق استان قم خبر داد:
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان قم گفت: تا پایان آذرماه تمامی خدمات شرکت توزیع برق استان قم از طریق نرم‌افزار «برق من» و به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.
مسئول کمیته اعزام به بیمارستان ستاد حوزوی:
مسئول کمیته اعزام به بیمارستان ستاد حوزوی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا 700طلبه را بکار گیری کردیم، گفت: بیماری یابی و پیشگیری بهترین اقدام در مبارزه با کرونا است.
اینفوگرافی؛
به دلیل شیوع کرونا و شرایط اقتصادی ، هفته بسیج امسال رنگ و بوی خدمت رسانی داشت.
توسط گروه جهادی علمدار کربلا صورت گرفت؛
مسئول گروه جهادی علمدار کربلا با اشاره به توزیع 150بسته مواد غذایی به ارزش 30میلیون تومان در هفته بسیج، گفت: اشتغال زایی برای خانواده های نیازمند یکی از اهداف مهم ما می باشد.
پارکینگ طبقاتی چهارسو یکی از بهترین پارکینگ های شهر قم خواهد بود که در عین به‌روز بودن، سنت و معماری ایرانی نیز در آن رعایت شده است.
قائم‌مقام انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قم با اشاره به پارکینگ طبقاتی با گنجایش 400 خودرو در مرکز شهر ، گفت: فرش قرمز مسئولان برای سرمایه‌گذاری در قم سیاه شده است.
شهردار قم با اشاره به احداث پارک کوهستانی 1000 هکتاری در قم، گفت: بزرگ‌ترین بوستان کوهستانی کشور متشکل از 9 بوستان در قم احداث می‌شود.
آیت الله فاضل لنکرانی در واکنش به تخریب سرپناه یک زن در هرمزگان:
همه حوزه و بزرگان و همه مراجع و همه طلاب این عمل را محکوم می‌کنند، این کار اشک انسان را جاری کرد که یک چنین وضعی برای یک خانواده‌ بی سرپرست و بی سرپناه به وجود بیاید، ما به مسئولین واقعاً تذکر می‌دهیم و قبلاً هم گفتیم نگذارند این مسائل در نظام جمهوری اسلامی به وجود بیاید.
شکست حاشیه‌سازی یک رسانه خاص در قم:
حضور بیش از 50 درصدی خبرنگاران در این دوره از انتخابات خانه مطبوعات استان قم و رای بالای نامزدهای این دوره نسبت به دوره پیشین انتخابات در سال 96، حکایت از دلسردی جامعه رسانه‌ای استان قم از هیئت مدیره پیشین و ریزش حامیان روزنامه تعطیل شده 19 دی دارد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1