رییس بیمارستان حضرت معصومه(س) قم،‌ گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد این هستیم که میزان مراجعه کودکان با علائم کرونا در بیمارستان رو به افزایش است.
استاندار قم در گفتگو با قم فردا:
استاندار قم با بیان این‌که در هفته‌های پیش رو نظارت‌های بهداشتی تشدید می‌شود، گفت: محدودیت تردد شبانه در ایام نوروز تداوم خواهد داشت.
عضو شورای اسلامی شهر قم در گفتگو با قم فردا:
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه آنفولانزا در باغ پرندگان مسئله عجیبی نیست و ممکن است در هرجایی رخ دهد گفت: با توجه به اینکه باید پرندگان باغ پرندگان قم مجدداً تأمین شوند بازگشایی باغ پرندگان قم زمان‌بر است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: همزمان با هفته درختکاری و منابع طبیعی ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت ‌هفته از ظهر شنبه تا روز 22 اسفند ماه در سطح شهر قم برگزار خواهد شد و همچنین کارناوال گل و شادی نیز روز یکشنبه در سطح شهر به حرکت در می‌آید.
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: میراث فرهنگی باید گره خیابان استاد فقیهی و طرح‌هایی از این دست در محدوده تاریخی را باز کند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم گفت: مساله حذف طرح خیابان استاد فقیهی از طرح تفصیلی خارج از استان قم تصمیم گرفته شده است و باید توسط شورای عالی شهرسازی حل شود.
استاندار قم با اشاره به اینکه محدودیت‌ها در قم همان محدودیت‌های وضعیت آبی است گفت: اگر پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در روزهای پایانی سال و در بازار رعایت نشود محدودیت ها افزایش پیدا خواهد کرد.
طی اقدامات اطلاعاتی کارگاه ساخت مواد محترقه دست ساز به همراه مقادیری زیادی اکلیل سرنج و نارنجک دستی توسط عوامل اطلاعاتی ناحیه شهرستان قم کشف و ضبط گردید.
هم‌زمان با میلاد امام علی (ع)؛
درمانگاه بانک ملی در استان قم هم‌زمان با میلاد امام علی (ع) با حضور مدیران این بانک، استاندار قم و جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.
آخرین خبرها از ریزش معدن ونارچ در قم ؛
ظهر امروز معدن منگنز ونارچ در قم ریزش کرد که متاسفانه یکی از کارگران در این حادثه جان خود را از دست داد.
همزمان با میلاد حضرت علی علیه السلام و روز پدر مزار شهدا در قم غبارروبی و عطر افشانی شد.
عضو شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر نسبت به تغییر طرح تفصیلی در محدوده بافت تاریخی معترض بوده و هستند گفت: مجددا امسال هم در کمیسیون شهرسازی از دست‌اندرکاران این امر دعوت کردیم و گزارش خواستیم و عنوان شد که مانع همچنان وجود دارد.
گزارش تصویری
در شب میلاد حضرت علی(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) حال و هوای خاصی دارد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1