مسئول متنای استان قم خبر داد:
مسئول متنای استان قم از حضور استان قم با دو تیم در بخش پویانمایی و بازی سازی دومین رویداد سراسری تولید و محتوای دیجیتال بسیج خبر داد و گفت: تیم های اعزامی تونسته اند در رویداد استانی امتیاز کامل را دریافت کنند.
رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان قم:
رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان قم بیان داشت: با توجه به عدم صدور کارت بازرگانی و معلق شدن این کارت ها آسیب های بسیاری به تولید و صادرات وارد شده است که باید هرچه سریعتر مشکلات صدور کارت بازرگانی رفع شود.
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس؛
جمعی از بسیجیان و اعضای هیئات مذهبی قم، در آستانه هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام، هر روز در منزل یک شهید بزرگوار محفل روایتگری، مرثیه سرایی و روضه برپا می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای صنوف پرخطر بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا برای به حداقل رساندن چرخش ویروس داده شده است.
معاون استاندار:
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با اشاره به وضعیت فوق قرمز کرونا گفت: پیاده‌روی همه‌ساله اربعین حسینی از حرم حضرت معصومه(س) تا مسجد مقدس جمکران، امسال برگزار نمی‌شود.
در جلسه اضطراری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با روسای بیمارستان‌های استان قم 3 بیمارستان به بیماران کرونایی اختصاص یافت.
افزایش بیماران کرونایی در قم ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر ۴۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم بستری هستند که وضعیت ۸۹ تَن از آنها وخیم است.
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
مدیر امور برق منطقه چهار قم از اجرای طرح جهادی اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق در سه روستای بخش کهک خبر داد. 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم گفت: باغ‌موزه دفاع مقدس یک سنگر فرهنگی برای خدمت به مردم است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی، مقرر شد از صبح امروز سه شنبه اول مهرماه در بیمارستان امام رضا (ع) قم نیز بیماران با علائم کرونا پذیرش شوند.
هم زمان با اولین روز هفته دفاع مقدس آیین تکریم و جلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس برگزار شد.
جولان کرونا در قم؛
در حالی تعداد بیماران مشکوک به کرونا در قم به بیش از 600 نفر رسیده است که در هفته های گذشته هشدارهای زیادی در خصوص ورود مسافران به قم و افزایش بیماری از سوی کارشناسان داده شده بود.
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از آغاز طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو در قم خبر داد و گفت: سه‌شنبه اول مهرماه و مصادف با روز جهانی بدون خودرو از ساعت 16 الی 22 تردد خودرو در خیابان شهدا ممنوع بوده و عابران پیاده و دوچرخه‌سواران فرصت استفاده از معابر و پیاده‌روها را خواهند داشت.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0