معاون استاندار قم:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: در سال جاری استان قم دارای پایین ترین نرخ تورم در کشور بود به طوری که تنها استان کرمان در این زمینه از قم وضعیت بهتری داشت.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با قم فردا:
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه موافقت با افزایش قیمت در خرداد ماه از آشفتگی بازار جلوگیری می کرد، گفت: افزایش 30درصدی قیمت خودرو آسیب به قشر پایین و کم درآمد جامعه است.
فواره قیمت‌ها در بازار خودرو حالا سرازیر شده است، پراید ۱۱۱ از قله ۵۲ میلیون تومان حالا به محدوده ۴۶ تا ۴۷ میلیون تومان پانهاده است.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی قم در گفتگو با قم فردا:
رئیس اتحادیه لوازم خانگی استان قم با بیان این که التهابی در بازار لوازم خانگی مشاهده نمی شود؛ بر کاهش قدرت خرید مردم در بازار تأکید کرد و گفت:بازار لوازم خانگی ظرفیت افزایش بیش از این قیمت ها را ندارد.
ثروتی پنهان در دل بیابان های قم؛
استان قم از نظر وجود معادن سنگ های تزئینی در رتبه مناسبی در کشور قرار دارد که مسئولین از این مسئله می توانند در توسعه فعالیت های اقتصادی و اشتغال زایی برای استان بهترین استفاده را کنند.
تجمیع و یا ادغام چندین بانک در بانک سپه نخستین قدمی بود که بانک مرکزی برای تشکیل بانک‌های قدرتمند برداشت.
قم فردا گزاش می‌دهد؛
صف‌های طولانی عرضه گوشت و راه‌حل‌هایی که دولت از پذیرش آن خودداری می‌کند با انتقادهای زیادی روبرو شده به‌طوری‌که صدای نمایندگان مجلس و کارشناسان را درآورده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با قم فردا:
موسوی لارگانی با اشاره به اینکه دام زنده را قاچاق و گوشت یخ‌زده وارد می‌کنند، گفت: قاچاق دام زنده به خارج از کشور و عدم مدیریت مناسب بازار گوشت عامل گرانی است.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی بحث افزایش حقوق و دستمزدهای سال 1398 را نیازمند یک تصمیم کاملا محاسباتی و معقول و به دور از شرایط روانی حاکم بر جامعه دانست.
مدیر کل گمرگ استان قم در گفتگو با قم فردا خبر داد:
مدیر کل گمرگ استان قم گفت: از ابتدای امسال 355 میلیاردتومان درآمد داشته ایم که نشان دهنده جایگاه ویژه گمرک در قم است.
خبر‌های جدید از وضعیت حقوق در سال ۹۸؛
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ به شرح جزئیاتی درباره افزایش حقوق در سال آینده پرداخت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: 92 طرح اقتصادی با اعتباری بیش از چهارهزار و 520 میلیارد ریال در ایام الله دهه مبارک فجر امسال در حوزه های صنعت، کشاورزی و گردشگری قم به بهره برداری می رسد.
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم:
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم گفت: پیشنهاد و پیش‌بینی برای درآمد حاصل از عوارض برای سال آینده 416 میلیارد تومان است که 20 درصد از کل بودجه شهرداری می‌شود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0