در حاشیه گرانی‌های اخیر در بازار؛
گرانی چادر یکی از مهم‌ترین معضلات بانوان ایرانی است که شاید بتوان گفت این گرانی در شرایط بد اقتصادی امروز مانعی در برابر حجاب شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، گفت: طرح نظارتی ویژه بازار استان در ایام پایانی سال و عید نوروز که از نیمه دوم بهمن ماه در قم آغاز شده تا پانزدهم فرودین‌ سال آینده،‌ با تشدید بازرسی‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: ۷۴ هزار و ۸۷۶ قبض صادر شده در این استان مشمول طرح امید شده و رایگان است.
قم فردا گزارش می دهد؛
این روز ها گرانی چادر در شرایط اقتصادی امروز یکی از دغدغه های بانوان است و همین موضوع باعث بروز برخی بی حجابی و پیدایش برخی آسیب های اجتماعی در کشور شده است که مسئولین باید در این زمینه برنامه ریزی بهتر و دقیق تری انجام دهند.
کارشناس ارشد بورس در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد بورس گفت: بورس بالاترین بازدهی را در ۲۰سال اخیر داشته است و در این میان بانوان می توانند نقش فعالی در آن داشته باشند.
با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام ؛
تفاهم نامه همکاری بین ستاد اجرایی فرمان امام و استانداری قم امضا شد از جمله مفاد این تفاهم نامه احداث کارخانه چادر مشکی و اشتغالزایی در قم بود.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک قم:
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک قم با اشاره به عدم حمایت از تولید توسط مسئولین دولتی گفت: تولید برخی لباس های نامناسب و مروج بی حجابی توسط ژورنال هایی که از کشورهای اروپایی وارد می شود انجام می گیرد.
بخش صنعت کشور در سال ۹۹ متاثر از دو مشکل بزرگ تحریم‌ و کرونا وضعیت دشواری را تجربه کرد و فعالیت بسیاری شرکت‌ها و تولیدکنندگان این حوزه با فراز و نشیب‌های زیادی همراه شد. با این حال صنعت لوازم خانگی عملکرد درخشانی در ححوزه تولید داشت و حرکت به سمت برندسازی را آغاز کرد.
دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در قالب طرح عید تا عید از روز شنبه آغاز می‌شود.
مدیر گروه معارف بانک قرض الحسنه رسالت:
بانک قرض الحسنه رسالت، طبق نیاز سنجی و گروه بندی تخصصی که از مشتریان خود داشت، گروهی را به نام معارف تشکیل داد که حوزه علمیه، طلاب و روحانیون بتوانند به صورت آسان، تسهیلات خود را از طریق این گروه دریافت نمایند.
ارزش بیتکوین برای نخستین بار از ۵۵ هزار دلار نیز گذشت.
معاون وزیر صمت:
معاون وزیر صمت با تاکید بر شناخت دقیق از بازار کشورهای دوست و تمرکز بر چگونگی تامین نیازهای آنها، گفت: باید از علم روز در مبادلات اقتصادی به ویژه در دوره کرونا، برای توسعه تجارت استفاده کرد.
در آستانه بازار شب عید؛
مقابله با قاچاق کالا در کشور در آستانه بازار شب عید در حالی مورد تاکید مسئولان قرار گرفته است که قاچاق کالا ضربه مهلکی بر پیکره تولید داخل زده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0