کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با قم فردا:
یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اولویت های حل مشکلات اقتصاد ایران، حذف 4 صفر از پول ملی را در زمره این اولویت ها ندانست.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با قم فردا:
موسوی لارگانی با اشاره به اینکه دام زنده را قاچاق و گوشت یخ‌زده وارد می‌کنند، گفت: قاچاق دام زنده به خارج از کشور و عدم مدیریت مناسب بازار گوشت عامل گرانی است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه مبارزه با فساد به خواسته ای عمومی در جامعه تبدیل شده که شرط اصلی تحقق آن، همین شفافیت اقتصادی برای همه فعالان اقتصادی است
صدای پای بهار با نجوای رساتری به گوش می‌رسد، در این میان با کاهش قدرت خرید مردم، ضرورت اتخاذ تدابیر مقتضی برای حمایت از اقشار ضعیف جامعه و کنترل بازار احساس می‌شود.
همزمان با بررسی لایحه بودجه سال 98؛
همزمان با آغاز بررسی لایحه بودجه سال 1398 این انتظار بین مردم و کارشناسان وجود دارد که سازمان برنامه و بودجه سهم اقشار ضعیف و ضربه‌پذیر را از حمایت های دولتی افزایش دهد.
قم فردا گزارش می دهد؛
فشارهای روانی، اقتصادی و عملی را دشمنان از آغاز سال در دستور کار داشتند به‌طوری‌که بر اساس برنامه‌ریزی خودشان قرار بود امسال تابستان داغ راه بیندازند و تمرکز اصلی نیز بر روی بازار و اصناف بود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه باید یک بازار شفاف ایجاد کنیم و یک نگاه منطقی به اقتصاد داشته باشیم ، گفت: عده ای از دخانیات سود کلانی بدست می آورند که عامل آن هم عدم مدیریت و غیر واقعی بودن نرخ ارز است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان استان قم:
رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان استان قم از تداوم روند کاهشی طلا و سکه خبر داد.
با اینکه بسیاری از مسئولان کشور و مردم نسبت به خودروسازان داخلی نقد دارند، اما همچنان مشکلات این صنعت به قوت خود باقی است.
پژمان فر در گفتگو با قم فردا:
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان این که مردم از مسئولان خواستار حل مشکلات هستند، گفت: گره زدن مشکلات کشور به FATF ناعادلانه است.
عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با قم فردا:
عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس گفت: اولین دستگاه مسئول برای افزایش ارزش پول ملی بانک مرکزی است، زیرا بانک مرکزی هر کشوری اگر استقلال لازم را داشته باشد ثبات اقتصادی در آن کشور به وجود می آید و این ناملایمات و تلاطم‌ها در اقتصاد کشور به وجود نمی آید.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0