قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در این روزها با مقداری کاهش مواجه شده است قیمت هر ورق از اوراق مسکن از حدود ۴۱ هزار تومان شروع می‌شود.
رئیس جهاد کشاورزی قم خبر داد:
رئیس جهاد کشاورزی قم با اشاره به اینکه با افتتاح این طرح ها برای ۱۵۱ تن به‌صورت مستقیم و ۲۸۰ تن غیرمستقیم، فرصت شغلی به وجود می‌آید، گفت: در هفته دولت 27 پروژه با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه بانکداری خصوصی فقط به منفعت خود فکر می کند، گفت: بنگاه داری بانک ها در خلاف جهت منافع اقتصاد کلان کشور است.
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه ربا در بانکداری دولتی و خصوصی وجود دارد، گفت: افزایش نظارت بر عملکرد بانکداری باعث حذف ربا خواهد شد.
معاون استاندار قم:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: حفظ و افزایش توان واحدهای تولیدی مهم‌ترین برنامه استانداری است که در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام‌شده است.
مدیرعامل کارخانه صنعت ورق آرین پاژ:
یارجانی با اشاره به اینکه تولید ورق‌های فولادی این کارخانه مطابق استانداردهای جهانی است، گفت: از کشور اسپانیا تقاضای همکاری با این مجموعه را دارند اما کارخانه‌های تولید خودرو در داخل ازجمله ایران خودرو و سایپا بسیاری از این محصولات را از کشورهای شرق آسیا وارد می کنند در حالی که این محصولات در این کارخانه تولید می شود.
عضو هیأت علمی مؤسسه امام خمینی (ره)
این اقتصاددان و پژوهشگر اقتصادی با اشاره به اینکه اقتصاد کشور ما هنوز به این مرحله نرسیده است که نیاز به حذف صفر از پول ملی داشته باشد، گفت: حذف صفر از پول ملی مشکلی از مشکلات اقتصادی کشور را حل نمی کند.
زرشناس:
عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بابیان این‌که دولت فعلی توانایی حل مشکلات اقتصادی را ندارد، گفت: اقتصاد شبهه مدرن بزرگ‌ترین ضربه را به اقتصاد کشور زد.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
تنها باگذشت 3 روز از تصویب لایحه حذف 4 صفر از پول ملی موافقان و مخالفان این طرح رو در روی‌هم قرارگرفته و به‌نقد و بررسی این اقدام دولت پرداخته‌اند.
حضور بی‌سر و صدای کالاهای قاچاق در فضای مجازی؛
کسب و کارهای مجازی این روزها رونق یافته است و این امر ضرورت نظارت نهادهای مربوطه مانند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پلیس فتا، پلیس اماکن و دیگر نهادهای نظارتی را دو چندان می کند.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
افزایش صادرات غیرنفتی یکی از راه‌حل‌هایی است که می‌تواند در شرایط کنونی کشور تأثیرگذار باشد و در این میان استان قم نیز می‌تواند در امر صادرات نقش بسزایی ایفا کند.
مجلس و دولت به اشتراک نظر رسیده اند که یک بند ابلاغی قانون بودجه مناقشه افزایش حقوق ها را بر اساس قانون بودجه به وجود آورده؛ حالا با رد بخشنامه دولت از سوی مجلس و بازگشت به مصوبه اصلی این دعوا به ایستگاه پایانی می رسد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0