رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد
رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی در صفحه اینستاگرامی خود از دو تصمیم مهم مرتبط با نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات خبر داد.
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که نباید به دنبال سودهای یک‌باره و هنگفت در بازار سرمایه بود، گفت: ورود مردم به بازار بورس باید آگاهانه و بلندمدت باشد.
معاون استاندار قم با اشاره به تشکیل هیئت خبرگان بانکی در استان، گفت: بانک‌های عامل حق صدور اجراییه و تعطیلی واحدهای تولیدی را ندارند.
رئیس اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی استان قم:
رئیس اتاق بازرگانی استان قم با اشاره به اینکه هنوز هیچ وام تولیدی از سوی دولت پرداخت نشده است، گفت: همه تلاش ما در بخش صادرات حفظ بازارهای موجود است و اگر بخواهیم صادرات را توسعه دهیم و بازارهای جدید را جذب کنیم باید زیرساخت های لازم مانند ارز، تسهیلات ریالی و مواد اولیه کارخانجات تامین شود.
این روز‌ها مردم در انتظار عرضه سهم دولت در چند خودروسازی هستند و این سوال برایشان مطرح می‌شود که آیا دولت سهمش در خودروسازی‌ها را واگذار می‌کند؟
استاد اقتصاد و عضو هیات علمی دانشگاه مفید، سیاست دولت برای رونق بورس به منظور هدایت نقدینگی به تولید را درست و اصولی دانست و گفت: رونق بورس امتیازهای متعددی از جمله جذب نقدینگی، جلوگیری از ورود نقدینگی به بازارها غیرمولد و همچنین توزیع درآمد را به همراه دارد.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
مرغداران بابیان این‌که سیاست‌های دستوری درزمینهٔ تولید جواب نمی‌دهد، خواستار حمایت جدی دولت هستند تا بار دیگر قیمت مرغ به رقم تعادلی در بازار برسد.
مدیرکل راه و شهرسازی قم :
مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: براساس تصمیم شورای تامین مسکن استان میزان آورده اولیه متقاضیان مسکن ملی در قم ۶۰ میلیون تومان خواهد بود.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
این روز ها گرانی چادر در شرایط اقتصادی امروز یکی از دغدغه های بانوان است و همین موضوع باعث بروز برخی بی حجابی و پیدایش برخی آسیب های اجتماعی در کشور شده است که مسئولین باید در این زمینه برنامه ریزی بهتر و دقیق تری انجام دهند.
سرپرست وزارت صمت گفت: در ۳ ماهه نخست سال جهش تولید۲۱۱ واحد تولیدی راکد با حمایت دولت به مدار تولید بازگشتند.
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان قم:
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان قم با اشاره به اینکه نوسانات مرغ گرم در چند روز آینده حل خواهد شد، گفت: به هیچ وجه با کمبود مرغ مواجه نیستیم و امروز بالاترین ذخایر مرغ در استان را داریم.
رییس سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به جایگاه مهم کشت گیاهان دارویی در استان گفت: سطح زیر کشت گل محمدی در قم ۴۴۸ هکتار بوده که ۱۹۹ هکتار آن بارور است.
رئیس سازمان صمت قم در گفتگو با قم فردا خبر داد:
سیجانی رئیس سازمان صمت قم با اشاره به اینکه سهمیه نهاده مرغداری های گرانفروش قم قطع می شود گفت:وقتی مرغداری ها نهاده دولتی دریافت می کنند باید در این شرایط با دولت و مردم همراهی کنند به همین خاطر در برخورد با مرغداران متخلف جدی هستیم و در این مدت چند پرونده برای مرغداران متخلف نیز تشکیل شده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0