آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با رئیس سازمان بسیج:
این مرجع تقلید بابیان این‌که بسیج یکی از عواملی اصلی حفظ انقلاب و امنیت نظام است، گفت: بسیج یک نعمت بزرگی است که با عنایت خداوند متعال در کشور شکل گرفت و خدمات ارزنده‌ای را در این سال‌ها به‌خصوص در جنگ تحمیلی داشته است.
آیت الله رجبی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اقدامات دشمن موجب شتاب نهضت اربعین و استقبال بیشتر ملت ها از اربعین و نهضت عاشورا خواهد شد، گفت: اربعین تجلی گاه حب الحسین یجمعنا است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین :
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه اهداف جدید و قابل تحققی را پیش روی بسیج گذاشته است.
رئیس کل دادگستری قم:
رئیس کل دادگستری قم، مقابله با فساد را مطالبه مردم ازدستگاه قضایی ذکرکرد و گفت: وجود فساد دردرون دستگاه قضایی هیمنه و اقتدار این قوه را تضعیف می‌کند به همین دلیل سالم سازی آن به عنوان یک اولویت دردستورکار قرار گرفته‌است.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که حاشیه‌سازی‌ها علیه قوه قضائیه بی‌فایده است، گفت: آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد قاطعانه عمل کرده است.
امام جمعه قم:
آیت الله سعیدی با اشاره به اینکه شعار وحدت بخش مسلمانان صلوات است، گفت: معیارهای ازدواج در جامعه سهل و آسان گرفته شود.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه عهد با امام زمان(عج) سخت تر از عهد غدیر و عاشورا است گفت: رزمندگان اسلام در جای جا این میهن اسلامی و در جای جای جهان اگر نیاز باشد زیر پرچم الله می ایستند و از آرمان های خود دفاع می کنند.
تولیت مسجد مقدس جمکران:
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: دشمنان با حرکاتی سعی دارند در این ایام کارهای زشت و ناپسند را انجام دهند تا وسیله ای برای تخاصم بین مسلمانان باشد که باید این خرافات از فضای جامعه محو شود.
برخلاف ادعای وزیر ارتباطات؛
بر اساس اسنادی که به دست شبکه اطلاع رسانی راه دانا رسیده، قراردادهای بیمه رایتل با خواهرزن وزیر در زمان وزارت آذری جهرمی هم منعقد شده است و در سالهای ۹۶، ۹۷ و ۹۸ سه بار تمدید شده است.
جانشین فرمانده سپاه استان قم:
جانشین فرمانده سپاه قم به پیام‌های عظیم راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد و گفت: این حضور در این برهه‌ای تاریخی پیام خوبی برای توطئه گران داخلی و خارجی است که بدانند آمریکا هیچ جایی در میان ملت ایران ندارد.
مدیرکل راه‌آهن قم:
مدیرکل راه‌آهن قم با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: استکبارستیزی محور اصلی انقلاب است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: دین را این‌گونه می‌شناسیم که در روز اربعین با حرکت و راهپیمایی تولی خودمان را به نمایش می‌گذاریم و در 13 آبان تبری و انزجار خودمان علیه طاغوت را اثبات می‌کنیم.
مدیرکل آموزش‌وپرورش قم:
مدیرکل آموزش‌وپرورش قم با اشاره به اهمیت استکبارستیزی و مبارزه با دشمنان نظام، گفت: ملت ایران اجازه نخواهد داد توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی در کشور عملیاتی شود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2