فرمانده عملیات قرارگاه شهیدسلیمانی قم در گفتگو با قم فردا:
امیر جعفری فرمانده عملیات قرارگاه شهید قاسم سلیمانی درقم گفت: در فاز دوم طرح شهید سلیمانی، شاخصه‌ی بیماریابی و رهگیری کرونا بسیار برجسته و مورد توجه قرار گرفته است.
رهبر معظم انقلاب:
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر (جمعه) امروز دو اصله نهال میوه کاشتند.
رئیس موسسه امام خمینی(ره) گفت: طرح ولایت را که ۷۰ هزار نفر از آن بهره‌مند شده‌اند از یادگارهای علامه مصباح است و به صورت جدی نیز هم اکنون ادامه دارد.
امام جمعه قم:
امام جمعه قم گفت: موضع جفاکارانه و متناقص آمریکا نباید نادیده گرفته شود و شاید ظاهر تغییر کند؛ اما در باطن این پوستین های رنگارنگ همان سیاست های شیطانی مقابله با انسان ها و دولت های آزاده است.
محمود احمدی‌نژاد عصر امروز بدون اعلام قبلی به قم سفر کرد.
جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: رسانه انقلابی باید حضور جریان ساز و تاثیر گذار داشته باشد تا بتواند در جهت آرمان‌های انقلاب حرکت کند.
دولت برای نجات برجام تلاش کرد تا نقش بد این نمایش را به ترامپ بدهد و تاکید کند که با رفتن او همه مشکلات حل شدنی است اما ترامپ رفت و بایدن بر صندلی او نشست، اما تغییر محسوسی در سیاست ها احساس نشد، تا دولت به دنبال متهمان دیگری برای شکست برجام بگردد!
مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر این که هیچ اتفاقی نباید بهانه ای برای اشاعه جنگ طلبی و خشونت خواهی مذهبی شود، عنوان داشت: گفتمانی که رهبری معظم انقلاب اسلامی بیان فرموده اند بر پایه این اصول است و امیدواریم آزادسازی منطقه قره باغ باعث ایجاد یک وحدت عمیق تر در میان کشورهای منطقه گردد.
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید تاکید کرد: سرزمین قره باغ از دیرباز متعلق به سرزمین آذربایجان و اشغال آن امری نامشروع بوده است و باید سرزمین های اشغال شده به کشورهای اسلامی بازگشته و طرفین به معاهدات بین المللی متعهد باشند.
محسن رضایی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نگاه ایران به جمهوری آذربایجان باید فراتر از یک کشور همسایه باشد.
سیدعباس عراقچی:
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه ایران مخالف جنگ و این اشغالگری را محکوم کرده است، گفت: جنگ در منطقه می‌تواند منجر به دخالت خارجی، حضور تروریست‌ها و افزایش ناآرامی‌ها شود و ما مخالف این مباحث هستیم.
سفیر جمهوری آذربایجان درایران:
سفیر جمهوری آذربایجان درایران گفت: سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب در ۱۷ ربیع عیدی خوبی به مردم جمهوری آذربایجان بود که این موضوع به‌صورت گسترده در این کشور بازتاب داشت.
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: اشراف معارف دینی در قانون‌گذاری لازم و ضروری است و مرکز پژوهش‌ها در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3