کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مجلس شورای با اشاره به ضرورت استفاده از نیروهای جوان کوشا، متعهد و مبتکر در اداره کشور، گفت: انقلابی گری در فکر و عمل، ریشه اشرافی گری را می خشکاند.
نوباوه در قم:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از افراد یا همان ساکتین فتنه به دنبال ضربه زدن به کشور هستند که از نمونه های آن می توان به برجام و قراردادهای پنهانی اشاره کرد.
آیت الله سید احمد خاتمی:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن شناسی و بصیرت مردم در فتنه 88 ستودنی است، گفت: ملت ایران همیشه ثابت کرده اند تا آخرین نفس پشتیبان ولایت و نظام هستند.
نمایندگان مجلس مطرح کردند؛
نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه طرح استانی شدن انتخابات را تصویب کردند اما این طرح دارای موافقان و مخالفان بود که بیشتر مخالفان این طرح را به صلاح کشور و مردم نمی دانند.
آیت الله حسینی بوشهری در گفتگو با قم فردا:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی فرصت خوبی برای خنثی کردن نقشه های دشمن است، گفت: دیپلماسی قوی نقش کلیدی در خنثی کردن برنامه های ایران هراسی و شیعه هراسی دشمن در دنیا دارد.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان عالی رتبه و بویژه سران قوا باید توجه داشته باشند که اگر درگیر اشرافی گری شوند؛ تمام زیرمجموعه های تحت امر آن ها در این دام خواهند افتاد که اگر چنین شود؛ برای کشور فاجعه آمیز خواهد بود.
آیت الله دیرباز در گفتگو با قم فردا
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن برای از بین بردن بُعد هویتی و انقلابی قم تلاش می کند، گفت: سبک زندگی و فرهنگ مردم، هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای است.
22دی سالروزتشکیل شورای انقلاب؛
امام خمینی(ره) در راستای پیشرفت و آبادانی و سربلندی کشور برای اولین بار در سال 57 رسما دستور تشکیل شورای انقلاب در جهت اداره کشور و برنامه ریزی برای آینده حکومت اسلامی را دادند.
حاجی دلیگانی در گفتگو با قم فردا:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به وضعیت کنونی فضای مجازی در کشور، گفت: ایجاد بانک ملی اطلاعات و بستر الکترونیکی مناسب برای رده های سنی باید اجرایی شود.
حجت‌الاسلام ذوالنوری در گفتگو با قم فردا:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که دولت از هرزه گی در فضای مجازی حمایت می‌کند، ابراز داشت: فضای مجازی متأسفانه رهاشده و صاحب ندارد.
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت الله حسینی بوشهری در خطبه های امروز نماز جمعه قم از مسئولان خواست تا اولویت کاری خود را در حلّ مشکلات معیشتی مردم قرار دهند.
آیت الله یزدی:
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه متأسفانه افرادی که در دل این نظام پرورش‌یافته بودند بیشترین صدمات و خسارت‌ها را در سال 88 به انقلاب اسلامی وارد کردند، گفت: دشمن امروز نسبت به ناتوانی خود در براندازی انقلاب اسلامی اذعان دارد.
آیت‌الله نوری همدانی:
این مرجع تقلید با اشاره به اهمیت حفظ و پاسداری از انقلاب، گفت: اسلام، ولی‌فقیه و مردم سه رکن اصلی انقلاب اسلامی است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2