قاضی پور در گفتگو با قم فردا:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر مبارزه عملی با قاچاق افزود: کالاهای قاچاق کشف شده به جای اینکه معدوم شوند از طرق دیگری وارد چرخه بازار می شوند و باعث رکود تولیدات داخلی می شوند.
مشاور رئیس مجلس در گفتگو با قم فردا:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که جنگی بین ایران و آمریکا رخ نخواهد داد، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده مقابله با سناریوهای مختلف دشمنان است.
مشاور سابق مرحوم رفسنجانی در گفتگو با قم فردا:
مشاور سابق مرحوم رفسنجانی با اشاره به اینکه آمریکا از تهدیدات خود نتیجه عکس خواهد گرفت، گفت:حضور ناو آمریکا در خلیج فارس نگران کننده نیست.
آیت الله کعبی:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تمرکز دشمن بر نا امیدکردن مردم است، گفت: برخی افراد یا جریان ها در نقشه و پازل دوگانه دشمن با عنوان جنگ یا مذاکره بازی نکنند.
امام جمعه قم:
عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه ملت ایران با پایداری و مقاومت دشمن را خسته خواهد کرد، گفت:گزینه نظامی و جنگ روانی که امروز به راه افتاده است توسط دشمنان و عوامل داخلی آنها در کشور دامن زده می شود که نباید به آن توجه کنیم.
نماینده مجلس در گفتگو با قم فردا:
موسوی لارگانی گفت:برخی ها از حضور ناو آمریکا در منطقه سوء استفاده می کنند و به دنبال ارعاب مردم هستند این‌ها حتی در زمان انتخابات مسئله جنگ را مطرح کردند اما مردم می دانند حضور ناو خلیج فارس در منطقه هیچ تهدید و جنگ نظامی علیه ایران را ندارد.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچ جنگی بین ایران و آمریکا رخ نخواهد داد، گفت: هدف ترامپ مذاکره با ایران است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با قم فردا:
حجت الاسلام ذوالنوری با اشاره به اینکه ازنظر نظامی به سطحی از بازدارندگی دفاعی دست پیدا کردیم که اگر آمریکا بخواهد دست از پا خطا کند اسرائیل روی زمین نخواهند ماند، گفت:هیچ حمله نظامی به ایران نمی‌تواند صورت بگیرد.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فشار امروز دشمن برای گرفتن امتیاز است، گفت: گستاخی امروز آمریکا و برخی کشورهای دیگر ناشی از ضعف عملکرد برخی مدیران داخلی است.
حجت الاسلام آشتیانی در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مردم قم در مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که برخی از خواص دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند، گفت: هدف آمریکا جنگ روانی و اقتصادی علیه ملت ایران است.
امام‌جمعه قم:
آیت الله اعرافی گفت: پسا برجام نشان داد که پیمان شکن ترین دولت عالم دولت رذل آمریکا است و در پرونده آمریکا صدها جنایت و خیانت جود دارد همچنین اروپایی‌ها در سخن دو پهلو سخن گفته ولی هرگز آنهایی که مدعی عهد و حقوق بشر هستند پای این پیمان نایستادند.
نباید از این مهم غافل شویم که این اقدام می‌توانست زودتر از این هم اتفاق بیفتد تا این کشورها بدانند جمهوری اسلامی ایران قصد کوتاه آمدن در برابر ظلم‌هایی که علیه ملت و مردم می‌شود را ندارد.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با قم فردا:
آصفری با اشاره به سخنان رئیس جمهور در خصوص برجام بیان داشت: اگر تصمیم مقابله با بدعهدی آمریکا در برجام زودتر از این ها گرفته شده بود دیگر شاهد تحریم های جدید علیه ایران نبودیم، آمریکا از برجام خارج شده و حتی پا را فراتر گذاشته و تحریم های جدیدی را اعمال می کند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2