نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مجلس بابیان این‌که برخی از خبرگزاری‌ها حساب‌وکتاب ندارند، گفت: عده‌ای از نمایندگان بدون تحقیق و با اتکا به مطالبی که در برخی از خبرگزاری‌های بدون حساب‌ و کتاب منتشر می‌شود، برای نظام هزینه درست می‌کنند.
قاضی پور در گفتگو با قم فردا مطرح کرد؛
این نماینده مجلس گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که به نادرستی در قضیه خوکشی سحر خدایاری اظهارنظر کردند انتظار می‌رود مردانه در تریبون مجلس شورای اسلامی اظهار ندامت و پشیمانی کنند.
آصفری در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که نطق‌ها و اظهارنظرهای برخی از نمایندگان مجلس امنیت کشور را به خطر می‌اندازد، گفت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تشریفاتی بوده و امیدی به کارایی آن نیست.
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کردند:
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان این‌که اختلافات باید در درون نظام حل شود، گفت: مطالبی که اخیراً بیان‌شده است مناسب نظام نیست و در روزهای آینده حل خواهد شد.
موسوی لارگانی در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
نماینده مجلس گفت: عده‌ای که منافعشان با برخورد قوه قضاِئیه با مفسدان اقتصادی درخطر است به دنبال زیر سؤال بردن عملکرد قوه قضائیه بودند که مرگ دل‌خراش یک دختر دست‌آویز حمله به قوه قضائیه شد.
دلیگانی در گفتگو با قم فردا:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که عدم شفافیت یک منکر است، گفت: تشکل ها و جریان های طرفدار شفافیت عرصه را تا برقراری شفافیت خالی نکنند.
همچنان در انتظار تایید؛
طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس از چندین دوره قبل در مجلس مطرح شده است اما هنوز این بحث تایید نهایی را دریافت نکرده است و یکی از موضوعات مهم این روزهای مجلس قرار گرفته است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات برخی از نمایندگان در خصوص سحر خدایاری گفت: عده‌ای می‌خواهند بی‌عرضگی، کم‌کاری، سوء مدیریت و خیانت‌های خودشان را پشت این مسائل پنهان کنند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اروپا نمی‌خواهد که روابط خودش با آمریکا را خراب کند، در حالی که می‌تواند نفت ایران را بخرد، ولی به دنبال هزینه کردن نیست.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
دکتر ملک زاده عضو انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مسئولین اولویت اول خود را مردم قرار دهند ، گفت: دوری از اهداف انقلاب و توجه بسیار به منافع مادی شخصی باعث ایجاد شکاف طبقاتی بین مردم و مسئولین شده است.
فرمانده کل ارتش:
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه دشمن با هجمه گسترده فکری و فرهنگی به دنبال ناامید سازی جوانان است، گفت:جبهه مقاومت سردمدار نظام سلطه آمریکا را از اریکه قدرت به زیر خواهد کشید؛ آمریکا در مقابل تسلیم، زیاده خواه و سیری ناپذیر است ولی در برابر مقاومت عقب نشینی می کند.
حقیقت پور در گفتگو با قم فردا:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پاسخ کوبنده حزب‌الله به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: هر اقدام تجاوزکارانه اسرائیل با پاسخ دندان‌شکن جبهه مقاومت روبرو خواهد شد.
ضرغامی در قم:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که رهبر انقلاب همواره از دولت‌ها حمایت کرده است، گفت: سیره‌ ایشان در طی دهه‌های گذشته حمایت همه جانبه از دولت‌ها بوده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2