استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اینکه موج چهارم کرونا همه کشورهای جهان را وارد بحران کرده گفت: همه شهرهای ایران نیز درگیر موج چهارم کرونا شدند.
دبیر جمعیت ایثارگران استان قم در گفتگو با قم فردا:
دبیر جمعیت ایثارگران استان قم با اشاره انتخابات ریاست‌جمهوری در خردادماه امسال، گفت: آیت‌الله رئیسی شخصیتی است که می‌تواند کشور را از گرداب مشکلات نجات دهد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به فرمانده کل ارتش ، ۲۹ فروردین ماه را یوم الله ظهور یک قدرت دفاعی انقلابی و مکتبی برای نظام و ملت ایران دانست و تاکید کرد: وحدت ارتش و سپاه آرزوهای دشمن را باطل ساخته است.
رئیس پلیس راه استان قم:
رئیس پلیس راه استان قم بااشاره به افزایش ۱۰درصدی فوت شدگان تصادفات جاده ای استان در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸، گفت: ۶ میلیون تردد از روز ۲۶ اسفندماه سال گذشته تا ۱۴ فروردین ماه سال جاری در سطح جاده‌های استان انجام شده که این عدد نسبت به سال گذشته افزایش ۱۴۴ درصدی داشته است.
گزارشی از یک سالگی برنامه شاد؛
یکسال از رونمایی از شبکه شاد می گذرد؛ شبکه ای که قرار بود تمام آموزش ها در بستر آن ادامه پیدا کند اما چالش های زیرساختی این شبکه آن را از استانداردهای یک پلتفرم آموزشی دور کرده است.
در ماه رمضان یکی از مشکلات روزه داران بوی بد دهان است که هم خود شخص و هم اطرافیان را اذیت می کند به همین دلیل برخی از دلایل و راه های رفع آن را بررسی می کنیم.
کارشناس مسائل دینی:
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه انسان مومن مانند آب جاری است گفت : با توجه به شرایط پیش آمده و تعطیلی مراسم های دینی در ماه رمضان نباید مردم بیخیال مراسم ها شوند بلکه باید مراسم ها را به داخل خانه ها و میان اعضای خانواده خود بیاورند.
رئیس اداره نظارت بر مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی قم؛
رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی قم با اشاره به اینکه در سال گذشته ۳۰ درصد پروژه‌ها مورد بازدید قرار گرفتند، گفت: در سال ۱۳۹۹ دستور توقف ۱۵۰ پروژه که مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرسازی را رعایت نکردند، صادر شد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم:
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم با اشاره به اینکه تاوان تخلف و بی دقتی در گمرک را مردم پرداخت می کنند، گفت: چندنرخ بودن ارز از دلایل مهم کاهش صادرات است.
استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اینکه اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود با توجه به موقعیت قم روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت گفت: برای کسب ها که در ایام تعطیلات کرونایی آسیب دیدند بسته مشاوره‌ای در حال تهیه است.
سرپرست مشارکت‌های مردمی بهزیستی قم خبر داد
سرپرست اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی قم از آغاز به کار پویش ضیافت همدلی در ماه مبارک رمضان در قم خبر داد
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پاسخ به استفتایی در رابطه با چگونگی روزه در ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع کرونا، گفت: ملاک خوف از بیماری یا تشدید بیماری است و خوف باید منشاء عقلایی داشته باشد یا پزشک متعهد و متدین تشخیص دهد.
فرمانده انتظامی قم گفت: در بازرسی از یک دستگاه کامیون یخچالدار حامل فرآورده‌های لبنی یک محموله گوشی تلفن همراه و دوربین مداربسته به ارزش ۶۰ میلیارد ریال کشف شد.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم افتتاح تقاطع ورودی جعفریه را یکی از دغدغه‌های شهرداری دانست و گفت: این پروژه با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا اردیبهشت به بهره‌برداری رسیده و جاده جعفریه را بلوار حضرت معصومه (س) متصل می‌کند.
قم فردا گزارش می دهد؛
با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و از جمله ایران امسال دومین سال است که مردم قم نمی‌توانند در محفل باشکوه ترتیل خو انی قرآنی حرم حضور فیزیکی پیدا کنند و با حسرت پای گیرنده های تلویزیون رأس ساعت 14:45 دل های خود را روانه حرم بانوی آب و آینه می کنند و با نوای قاریان قرآن را در منزل تلاوت می کنند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3
مطالب پیشنهادی
روزنامه و نشریات استان