غلامرضا صادق زاده رییس اداره امور شعب بانک ملی استان قم گفت: شهروندان برای قطع زنجیره ای کرونا از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد شدید و صریح از اقدام برخی‌ در برخورد با دولت و رئیس‌جمهور و هتک حرمت ایشان، گفتند: هتک حرمت حرام است و انتقاد با هتک حرمت تفاوت دارد؛ ضمن اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به همکاری و اتحاد و انسجام نیاز دارد.
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه گفت:افرادی که به این مجالس می روند عموماً مومن هستند و از پشت صحنه این مراسم ها مطلع نیستند دشمنان دین به دنبال ترویج ایام های محسنیه، صادقیه، باقریه و غیره هستند که هیچ سند دینی و تاریخی ندارد اینها می خواهند مراسم های محرم و صفر به حاشیه برود.
فتونیوز؛
عکس نوشته های قم فردا به چالش مومو در کشور و نبود شبکه ملی اطلاعات و همچنین زیباسازی مدارس مناطق محروم استان توسط سپاه اختصاص یافته است.
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اینکه شبکه ملی اطلاعات از مشکلات اجتماعی فراوانی جلوگیری می کند، گفت: با توجه به درگیری روزمره خانواده ها با فضای مجازی افزایش سواد رسانه ای خانواده نیاز ضروری امروز جامعه است.
مدیرمسئول روزنامه نابینایان ایران سپید:
مدیرمسئول روزنامه نابینایان ایران سپید با اشاره به نبود سیستم حمایت شغلی از نابینایان در کشور، گفت: سهمیه 3درصدی استخدامی که برای افراد معلول است متاسفانه در کشور درست اجرا نمی شود و در بسیاری از ارگان ها مانند آموزش و پرورش به بهانه های مختلف علیرغم مدارک بالا آنها را قبول نمی کنند.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
در روزهای اخیر بار دیگر فضای مجازی کشورمان با پدیده و چالشی جدیدی روبرو شد که این بار هدفش میلیون‌ها دانش‌آموز ایرانی هستند که از روی ناچاری به آموزش مجازی روی آورده‌اند.
مدیرکل بیمه سلامت استان قم خبر داد:
مدیرکل بیمه سلامت استان قم با اشاره به سالروز تصویب قانون بیمه سلامت همگانی گفت: از تلاشگران عرصه سلامت در هفته بیمه سلامت تجلیل به عمل خواهد آمد.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
نزدیک به نیمی از جمعیت قم در مناطق 2 و 6 شهرداری که به محله نیروگاه معروف است قرار دارد اهالی این محله ها از انقلابی ترین و ولایت مدارترین مردمان قم هستند که گاهی در تبعیض جغرافیایی با مناطق دیگر قرار می گیرند اما به یمن سفر رهبر انقلاب سهم قابل توجهی از پروژه های عمرانی به این مناطق اختصاص یافت.
قم فردا گزارش می دهد؛
با توجه به شیوع بیماری کرونا اهمیت الکترونیکی و غیرحضوری شدن خدمات در کشور به خوبی برای همه مشخص شد که البته در این موضوع برخی ارگان ها وادارات گام های موثری برداشته اند که امیدواریم تمام ادارات دولتی به این سمت حرکت کنند.
انجمن اسلامی فرهنگیان استان قم در ارتباط با مسائل روز کشور بیانیه ای صادر کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از پایان عملیات بزرگ رفع حادثه خط اصلی آبرسانی قم خبر داد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم مطرح کرد:
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم با اشاره به کشف بخاری برقی از خودرو شوتی در محور قم، گفت: در بازرسی از خودرو شوتی که توسط پلیس متوقف شد 45عدد بخاری برقی به ارزش بیش از 300میلیون ریال کشف شد.
نمایندگان مجلس در گفتگو با قم فردا:
چند تن از نمایندگان مجلس بابیان این‌که استیضاح رئیس‌جمهور در مقطع کنونی به صلاح کشور نیست، تصریح کردند: باید در مدت‌زمان اندک باقی‌مانده از دولت نمایندگان نظارت بیشتری را بر روی اقدامات دولت به خصوص درزمینهٔ اقتصادی داشته باشند.
قم فردا گزارش می دهد؛
شاید خیلی زمان ها هنگام بازگشت از محل کار در خلوتی کوچه و خیابان کودکانی را مشاهده کنیم که برای انجام خریدهای کوچک،توسط والدین به بیرون ازمنزل فرستاده شده اند ، یا کودکانی را مشاهده کنیم که زیورآلات زیادی به دست و گردن داشته باشند یعنی بهترین فرصتی که والدین ناخواسته به سود جویان و فرصت طلبان میدهند
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3
مطالب پیشنهادی
روزنامه و نشریات استان