قم فردا گزارش می دهد؛
توسعه پایدار و اقتصاد بدون نفت چالش جدی برای مسئولان است که به نظر می آید راه حل آن تکیه بر منابع غیر نفتی مانند معادن است.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
مجتمع آجرنسوز آذرخش شهرک صنعتی محمودآباد قم بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع آجرهای نسوز نمای ماندگار در خاورمیانه به صورت 24 ساعته مشغول فعالیت است.
جمعی از خبرنگاران استان قم از برخی از واحدهای صنعتی شهرک محمودآباد قم بازدید کردند از جمله واحدهای تولیدی لوازم خانگی، فولاد و آجر نسوز بود که خبرنگاران در این بازدید ضمن زمان قرار گرفتن در جریان فعالیت های این واحدها از نزدیک پیشرفت ها و موانع تولید در واحدهای صنعتی را مشاهده کردند.
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور خبر داد:
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با بیان این‌که محصولات نانو در کشور بیش از ۳ هزار میلیارد تومان فروش دارد، گفت: امیدوار هستیم در افق ۱۴۰۴، صادرات یک میلیارد دلار محصولات نانو را داشته باشیم.
عدم همراهی دولت با شهرداری‌ها همچنان ادامه دارد؛
عدم همراهی دولت با شهرداری‌ها در افزایش رفاه و آسایش مردم همچنان ادامه دارد و این رویه در طی چند سال اخیر بیش از گذشته تکرار شده است.
در حاشیه سخنان اخیر سخنگوی ستاد ملی کرونا؛
اظهارات خلاف واقع سخنگوی ستاد ملی کرونا نه‌تنها واقعیت ندارد بلکه رهاوردی نیز جز قم هراسی و مخدوش کردن چهره این شهر انقلابی ندارد.
در پی اظهارات سخنگوی ستاد ملی کرونا؛
قرارگاه حوزوی انقلاب اسلامی در پی قم هراسی در ستاد ملی کرونا و اظهارات سخنگوی این ستاد با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت خواستار عزل و محاکمه «علیرضا رئیسی» بدلیل تشویش اذهان عمومی شدند.
قم فردا گرارش می دهد؛
با مشارکت بسیجیان طرح محله محور شهید سلیمانی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان انجام شد که تاثیر بسزایی در کنترل این بیماری داشت که لازم است با همکاری مانع از بازگشت به روزهای قرمز کرنایی شویم.
فتونیوز؛
عکس نوشته های قم فردا این بار به مسئله اظهارات اخیر سخنگوی ستاد ملی مبارزه به کرونا در خصوص قم و موفقیت طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا اختصاص یافته است.
علی قنبرلو گفت: در زمان مراسم تشییع و تدفین شهید الله دادی در جمعیت، شهید سلیمانی در کنار استاندار کرمان و امام جمعه شهرستان سیرجان و سایر مسئولان نشسته بودند که یک دفعه متوجه شد فرزندان شهید الله دادی پشت سر ایشان قرار گرفته اند و ......
در گفتگو با کارشناسان دینی مطرح شد؛
کارشناسان دینی با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) در ولایتمداری و ساده زیستی الگویی برای جامعه است، مطرح کردند: امروز ما می توانیم ولایتمداری را از حضرت زهرا(س) بیاموزیم و از ولی زمان و ولایت انقلاب اسلامی دفاع کنیم.
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله پیکر یک شهید گمنام در قم تشییع و به خاک سپرده شد.
رئیس مجمع نمایندگان طلاب مطرح کرد:
رئیس مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به آموزش ۶۵ هزار نفر در اردوهای ولایت موسسه امام خمینی ، گفت:آیت الله مصباح یزدی (ره) برای تبلور بلوغ علمی در موسسه امام خمینی(ره)شبانه‌روزی تلاش می کردند.
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای تمام انسان ها و زمان ها است، گفت: عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در ایام فاطمیه، انسان را به این واقعیت می‌رساند که سعادت انسان در پرتو دو رکن اطاعت و حمایت از ولایت محقق می‌شود
صادقی نسب:
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که فرار شاه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است، گفت: کشور در دوران شاهنشاهی در سیطره کامل آمریکا و انگلستان بود
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3
مطالب پیشنهادی
روزنامه و نشریات استان