سرمربی تیم فوتسال «فردوس قم» با بیان اینکه تیم حریف از بازیکنان خوبی بهره می برد، گفت: امیدواریم بازی را به سود خود به پایان برسانیم تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهیم.
تعدادی از ورزشکاران کشورمان با بیان اینکه یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی همچنان زنده است، این شهید را مرد شماره یک مقابله با داعش و استکبار توصیف کردند.
داوری‌های لیگ برتر بیستم با اشتباهات حیرت‌انگیزی همراه بوده که باعث بی‌اعتمادی زیادی به این مردان زحمتکش فوتبال ایران شده است.
هم‌زمان با اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و در آستانه دهه بصیرت یک دوره مسابقه تیراندازی ویژه معلولین جسمی و حرکتی به همت اداره کل بهزیستی و هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین قم برگزار شد
اداره کل ورزش و جوانان استان قم از آمادگی برای پذیرش سرمایه‌گذار به منظور تکمیل چهار پروژه ورزشی با بهره‌گیری از ظرفیت ماده 27 قانون الحاق خبر داد.
تیم رعد پدافند هوایی قم با تداوم روند پیروزی‌های خود در لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه‌های کشور عنوان قهرمانی نیم‌فصل را به خود اختصاص داد.
کاربران شبکه های اجتماعی با هشتگ #AFC_غلط_کرد به تحریم پخش زنده فوتبال پرسپولیس برای مردم ایران به خواست آل سعود و با استناد به تحریم های ترامپ واکنش نشان دادند.
پس از اینکه فدراسیون فوتبال آسیا ای.اف.سی به یک بهانه واهی عیسی آل کثیر موثرترین گلزن پرسپولیس را از حضور در فینال جام باشگاه‌های آسیا محروم‌کر.
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم و دبیر فدراسیون قایقرانی بر همکاری متقابل برای رشد و پیشرفت رشته ورزشی قایقرانی در قم تاکید کردند.
رئیس هیات کشتی قم با اشاره به شکست تیم شهدای مقاومت بسیج استان در تمام مسابقات دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی گفت: در این رقابت ها به دنبال اهدافی مهمتر از کسب نتیجه، از جمله معرفی چهره های آینده دار به جامعه کشتی بودیم.
مربی تیم هندبال پاس ناجای قم:
مربی تیم هندبال پاس ناجای قم با اشاره به اینکه تیم شانس صعود به مرحله بعد را دارد، گفت: وعده های مدیرکل ورزش و جوانان برای حمایت از تیم در دور برگشت مسابقات لیگ برتر موجب دلگرمی کل تیم شده است.
فرنگی‌کاران تیم کشتی شهدای مقاومت بسیج قم در دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور برابر حریفان خود به میدان می‌روند.
ورزشکارانی که هیچ‌گاه اسرائیل را به رسمیت نشناختند؛
جامعه ورزش در مبارزه با رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی پرچمدار بوده و ورزشکاران ایران در میادین مختلف از مبارزه با ورزشکاران این کشور جعلی خودداری کرده اند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0