رئیس هیات کشتی قم، گفت: سه کشتی گیر از این استان به اردوی تیم ملی کشتی آلیش(کشتی با کمربند) کلاسیک مردان و رقابت های انتخابی درون اردویی دعوت شد
شاهرخی:
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: فوتبال تنها ورزشی است که در چشم همه هست و اگر قرار باشد مسائلی مثل رمالی در آن پدیدار شود باید بگویم این فوتبال 20 سال به عقب خواهد رفت.
نشریه عربستانی؛
براساس گزارش یک نشریه عربستانی، هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) به اطلاع تمام کمیته‌های خود رسانده است که هیچگونه درخواست یا اعتراضی در خصوص زمان و مکان برگزاری مراحل پلی‌آف و گروهی لیگ قهرمانان پذیرفته نشده و تصمیمات اتخاذ شده قطعی است.
دبیر هیات دوومیدانی استان قم از درخشش دونده قمی بعد از دو سال دوری از میادین و کسب دو مقام از پیکارهای داخل سالن قهرمانی کشور خبر داد.
تنیسور جوان و آینده‌دار استان قم بر اساس رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون تنیس در صدر برترین‌های تنیس ایران در سال 1399 جای گرفت.
رئیس هیات کشتی قم گفت: سه فرنگی کار قم به ششمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور دعوت شدند.
ایران در ۶ رویارویی قبلی با بحرین در خاک این کشور به هیچ بردی دست پیدا نکرده و حالا اسکوچیچ باید در هوای گرم و شرجی این کشور، چهار پیروزی را که برای ایران حکم طلا را دارد، به ارمغان بیاورد.
رئیس هیات کشتی قم گفت: تیم اعزامی ۶ نفره هیات کشتی قم در مسابقات آلیش(کشتی با کمربند) قهرمانی کشور با کسب ۳ مدال طلا، نقره و برنز برای نخستین بار عنوان سوم تیمی را تصاحب کرد.
مجمع انتخاباتی هیات کشتی قم روز شنبه با حضور سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی برگزار و در پایان «هادی عُلیایی» با ۹ رای از ۱۴ رای ماخوذه سکاندار جدید هیات کشتی قم شد
دیدارهای دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در حالی پیگیری شد که یاران بیرانوند موفق به صعود نشدند.
تیم فوتبال سوهان محمد قم در دیداری فوق‌العاده حساس از رقابت‌های باشگاهی کشور جام آزادگان برابر سردار جنگل صومعه‌سرا تن به شکست داد.
مدیرکل ورزش و جوانان قم با بیان اینکه در برخی از رشته‌ها از جمله فوتسال و کشتی، قم دارای ظرفیت های کم نظیری در کشور است، گفت: هم اکنون ۸۹ تیم از این استان در بخش بانوان و آقایان در لیگ های برتر رشته های مختلف حضور دارند.
اورعی مسئول کارگروه‌های تخصصی مجمع نمایندگان قم گفت: ورزش بانوان در مظلومیت به سر می‌برد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0