مسوول اداره ورزش و جوانان بخش کهک از احداث پروژه عمرانی زمین چمن مصنوعی سرهنگ شهید مظفری‌نیا در راستای توسعه سرانه فضاهای ورزشی شهر کهک خبر داد.
مجوز وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا در ورزش راجع به بازگشایی فعالیت برخی رشته‌های ورزشی، این عرصه مهم اجتماعی را از تعطیلی سه ماهه در آورد.
رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قم مطرح کرد:
رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: بانوان قمی برای نمایش توانمندی‌ و استعداد بالای خود در عرصه ورزش قهرمانی، 33 مدال رنگارنگ طلا، نقره و برنز از رقابت‌های بین‌المللی، 655 عنوان انفرادی و 41 رتبه تیمی از مسابقات کشوری کسب کرده‌اند.
چهار کاراته‌کای قم از مرحله سوم مسابقات مجازی کاتای کشور موفق به کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز شدند و یک کاتاروی دیگر شانس کسب مدال طلا دارد.
هفت ووشوکار استان قم در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان آقایان و بانوان در اردوی تیم‌های ملی ووشو برای کسب سهمیه رقابت‌های برون‌مرزی تلاش می‌کنند.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم از آغاز فعالیت سه استخر جدید و افزایش آمار استخرهای فعال شنا در قم بعد از بازگشایی اماکن ورزشی خبر داد.
رئیس هیات تکواندو استان قم گفت: تکواندوکار معلول و پرافتخار قم در جدیدترین رتبه‌بندی فدراسیون جهانی تکواندو، بهترین ورزشکار ایرانی وزن منهای ۷۵ کیلوگرم محسوب می‌شود.
رئیس هیات تکواندو استان قم از برگزاری مسابقات مجازی پومسه دختران با شعار «با ورزش در خانه کرونا را شکست می‌دهیم» و معرفی نفرات برتر خبر داد.
رئیس هیأت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم گفت: رقابت مجازی رزمی با هدف در خانه ماندن و مقابله با شیوع کرونا برگزار شد و برترین‌های خود را شناخت.
مدیر کل ورزش و جوانان قم استان قم گفت: تسهیلات وام قرض‌الحسنه برای جبران ضررهای ناشی از شیوع ویروس کرونا به 165 باشگاه خصوصی ورزش قم پرداخت می‌شود.
رئیس هیأت تنیس روی‌میز استان قم گفت: تیم پسران نوجوان قم در رنکینگ تیم‌های برتر مسابقات قهرمانی کشور رتبه سوم را به خود اختصاص داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم:
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: تاکنون سه ورزشکار از این استان موفق به کسب مجوز حضور در بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو شده‌اند.
مسئول واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان قم گفت: تا پایان فروردین‌ماه تعداد ۴۵ بازدید از باشگاه‌ها و اماکن ورزشی استان انجام و هفت باشگاه به دلیل عدم توجه به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا در ورزش، پلمب شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0