هیأت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم با وجود برخورداری از جمعیت فراوان ورزشکار سازمان یافته و قابلیت فوق‌العاده برای مدال‌آوری از میادین داخلی و برون‌مرزی اما برای برگزاری مسابقات، میزبانی‌ها، تمرین و آموزش سالن تخصصی ندارد.
کاراته با کسب بیش از 900 مدال طلا، نقره و برنز و همچنین عناوین متعدد تیمی و انفرادی میادین داخلی و بین‌المللی به عنوان یکی از پرمدال‌‌ترین هیات‌ها و رشته‌‌های ورزشی قم در سال 1398 مطرح شد.
استان قم با حضور ثابت در 21 دوره رقابت‌های لیگ برتر، قهرمانی نخستین دوره جام حذفی، سه مقام نایب‌قهرمانی لیگ برتر، رکورددار عنوان مرد سالی فوتسال آسیا، لیگ‌های منظم داخلی و بازیکنان نخبه متعدد به معدن استعدادهای فوتسال در سطح ایران مطرح است.
باشگاه انقلاب عنوان برترین باشگاه‌ قمی شرکت کننده در مسابقات سال 1398 لیگ کاراته‌وان باشگاه‌های ایران را به خود اختصاص داد.
تیم جانبازان و معلولین ایثار شیمیدُر قم در سال 99 برای کسب سومین قهرمانی خود در ادوار مختلف رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور تلاش می‌کند.
تیم فوتبال مهام‌پلیمر قم به دنبال تصمیم مسوولان این باشگاه قید حضور در دوره جدید لیگ و رقابت با مدعیان صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را زد.
تیم بسکتبال شیمیدُر قم عنوان گلزن‌ترین تیم مرحله مقدماتی رقابت‌های فصل 99 – 1398 لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد.
رییس مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان قم از هماهنگی با مرکز بهداشت قم و تشکیل کمیته ۹ نفره به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و هیات‌های ورزشی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ۵ ستاره برتر تاریخ فوتبال ایران در لیگ قهرمانان قاره کهن را انتخاب کرده است.
اداره کل ورزش و جوانان استان قم از تعطیلی تمام اماکن و فضاهای ورزشی و پلمب دو باشگاه ورزشی متخلف در این ایام خبر داد.
فوتبالیست معروفی که در نیم فصل اول با آسیب دیدگی مواجه شد، در اقدامی عجیب به جای پزشک به غیر پزشکانی خارج از تهران برای مداوا مراجعه کرد.
رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان قم از اضافه شدن دو رشته ورزشی جدید به جمع سبک‌های زیر مجموعه این هیات خبر داد.
رئیس هیات تکواندو استان قم گفت: تکواندوکاران استان قم بر اساس سهمیه‌ فدراسیون دو جام بین‌المللی این رشته را پیش‌رو دارند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0