printlogo


مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم مطرح کرد:
آمادگی کامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم برای کشت پاییزه
کد خبر: 45182
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم از آمادگی کامل آن شرکت برای شروع کشت پاییزه خبر داد و گفت: بیش از پنج هزار تن انواع کودهای یارانه‌ای ازته، فسفاته و پتاسه در انبارهای تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورز استان قم ذخیره‌سازی شده است.
 حسین زند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا با اشاره به کشت پاییزه  کشاورزان، اظهار داشت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم با تأمین و تدارک و ذخیره‌سازی مناسب و مطلوب کودهای سه‌گانه کشاورزی یارانه‌ای به استقبال کشت پاییزه می‌رود.
وی ادامه داد: با وجود همه چالش‌ها و مشکلات موجود و محدودیت‌های شدید مالی، طبق برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده و مطابق برنامه زمان‌بندی برای آغاز کشت پاییزه، بیش از پنج هزار تن انواع کودهای یارانه‌ای ازته، فسفاته و پتاسه در انبارهای تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورز استان قم ذخیره‌سازی  شده است.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قم اضافه کرد: باتوجه‌به تأمین، تدارک و ذخیره مناسب کودهای یارانه‌ای، کشاورزان و بهره‌برداران بخش کشاورزی بدون هیچ‌گونه دغدغه و نگرانی در خصوص تأمین کود، فصل کشت پاییزه را به‌خوبی و با اطمینان لازم آغاز کنند.
وی یادآور شد: از ابتدای سال تاکنون ۷۰ درصد برنامه ابلاغی استان تدارک و یا از طریق شبکه کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان برای مصارف بخش کشاورزی توزیع شده است.
زند ابراز داشت: ‌ امید است با ذخیره‌سازی مطلوب کودهای موردنیاز کشاورزان قمی که در انبارهای تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان وجود دارد شاهد افزایش کمی و کیفی محصولات این بخش باشیم.


انتهای پیام/160


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/45182