printlogo


امام جمعه قم:
شهدای رسانه رزمندگان جنگ نرم در میدان جنگ سخت بودند
کد خبر: 46458
تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به برگزاری یادواره ملی شهدای رسانه، تجلیل از این شهدا را امر مهمی دانست و گفت: شهدای رسانه افرادی بودند که در میانه جنگ سخت، عهده‌دار جنگ نرم بودند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»  آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار اعضای ستاد یادواره ملی شهدای خبرنگار ، تجلیل از این شهدا را امر مهمی دانست و گفت: شهدای رسانه افرادی بودند که در میانه جنگ سخت، عهده‌دار جنگ نرم بودند و پیام رشادت‌های رزمندگان در دفاع مقدس را به همگان می‌رساندند و مایه دلگرمی رزمندگان و ترس و ناامیدی دشمنان می‌شدند.
تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به برگزاری یادواره ملی شهدای رسانه، تجلیل از این شهدا را امر مهمی دانست و گفت: شهدای رسانه افرادی بودند که در میانه جنگ سخت، عهده‌دار جنگ نرم بودند و پیام رشادت‌های رزمندگان در دفاع مقدس را به همگان می‌رساندند و مایه دلگرمی رزمندگان و ترس و ناامیدی دشمنان می‌شدند.
 تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه خبرنگاران هم خودشان انگیزه دارند و هم انگیزه آفرینی می‌کنند، گفت: بسیاری از تصمیمات مسئولان بر اساس گزارش‌های درستی است که خبرنگاران از وقایع مخابره می‌کنند که این نشان‌دهنده نقش مهم آنها در جامعه است.
 وی شهادت خبرنگاران را ارزش مضاعفی برای این قشر دانست که باید موردتوجه قرار گیرد و افزود: در جنگ غزه هم تا کنون بیش از ۶۰ خبرنگار که رسالت اطلاع‌رسانی و انعکاس اخبار درست از غزه را به عهده داشتند به شهادت رسیده‌اند و به‌واسطه این افراد مظلومیت غزه به تمام عالم مخابره شده است.
 آیت‌الله سعیدی با اشاره به برگزاری یادواره ملی شهدای رسانه ومسابقات فوتسال خبرنگاران کشوری در قم گفت: قم ویژگی‌های خاص دارد که باید توسط اصحاب رسانه معرفی شود و مسئولان نیز توجه داشته باشند که اگر تلاشی انجام می‌دهند متناسب با اقتضائات این شهر مقدس باشد و زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم نکند.


انتهای پیام/110


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/46458