printlogo


فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س):
سوگواره نمایشی کوچه بنی‌هاشم محدود به ایام فاطمیه نشود
کد خبر: 46468
فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) با ابراز خرسندی از برپایی سوگواره نمایشی کوچه بنی‌هاشم در قم گفت: این سوگواره نمایشی باید گسترش داده شود و صرفاً نباید به دو دهه فاطمیه بسنده کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری فارس، امیر نعمت محسنی زرین در حاشیه بازدید از سوگواره نمایشی کوچه بنی‌هاشم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم عنوان کرد: از چندین سال پیش شرکت در این نمایشگاه را دنبال می‌کنم و افتخار همسایگی با این نمایشگاه را دارم.
فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) با بیان اینکه سال‌به‌سال شاهد رشد و شکوفایی این سوگواره هستیم که به سمت تکامل نسبت سال‌های قبل در حرکت است، گفت: وجود این نوع برنامه‌ها باتوجه‌به فضای حاکم در جامعه، موجب خرسندی است و جای خالی این نوع برنامه در شهر مشهود بود.
محسنی زرین ادامه داد: این نمایشگاه‌ها باید گسترش داده شود و صرفاً نباید به دو دهه فاطمیه بسنده کرد.
فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) بیان کرد: امروزه دشمن در حال آلوده‌کردن فضای جامعه هست که ما باید سعی کنیم با کار فرهنگی همان‌طور که در دیدار اعضای کنگره شهدای قم با مقام معظم رهبری، ایشان تأکید بر زبان هنر داشتند، مقابله کنیم.
وی گفت: در این نمایشگاه تلفیق هنر با مسائل دینی و تاریخی بسیار کار ارزشمند و برای مخاطب بسیار تأثیرگذار است.
محسنی زرین اظهار کرد: بابرکت این نوع مجالس بسیاری از سموم جامعه سم‌زدایی خواهند شد.
فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) در پایان به کشتار مردم مظلوم غزه توسط رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: امید است به برکت این ایام مردم مظلوم غزه که زیر آتش و بمب‌های رژیم ظالم صهیونیسم هستند، رهایی یابند.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/46468