printlogo


مدیرکل ورزش و جوانان استان قم:
۱۰ هزار قمی از خدمات مشاوره ازدواج استفاده کردند
کد خبر: 46495
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: بیش از ۱۰ هزار شهروند قمی از خدمات مختلف در زمینه مشاوره ازدواج در مراکز تابعه این اداره استفاده کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری ایرنا، ابراهیم سانی خانی افزود: این تعداد در کارگاه‌های آموزشی مراکز تابعه این اداره کل، در زمینه‌های پیش، حین و بعد از ازدواج از خدمات مشاوره و آموزشی در سال جاری بهره برده‌اند.
وی با تأکید بر این که این آمار یک رکورد است، گفت: قم با برگزاری ۱۴ جشن وصال یکی از استان‌های موفق در ترویج سنت حسنه ازدواج و مروج ازدواج آسان و آسمانی بوده است.
به گفته سانی خانی، در حال حاضر نخستین مرکز جامع ازدواج، خانواده و جمعیت در سطح کشور در قم فعالیت می‌کند و ۱۷ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده با مجوز وزارت ورزش و جوانان مشغول بکار هستند و ۶ مرکز هم مجوز واسطه‌گری ازدواج و همسان گزینی را اخذ کرده‌اند.
وی گفت که نزدیک به ۸۰ سازمان مردم‌نهاد (سمن) در این حوزه در استان قم فعالیت می‌کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان قم افزود: کسب رتبه برتر دستگاه در فعالیت‌های جوانی جمعیت و همچنین رتبه اول در فعالیت‌های فرهنگی در بین ۳۱ استان کشور و رتبه سومی در برگزاری رویداد ملی "اتم"، برخی از دستاوردهای اداره کل ورزش و جوانان است.
سانی خانی همچنین یکی از مهم‌ترین مصوبات جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان و شهرستان ها را در خصوص اوقات فراغت جوانان ذکر کرد که با محوریت اداره کل ورزش و جوانان و کانون مساجد فعالیت های منسجمی در سال جاری رقم خورد.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/46495