printlogo


استاد حوزه علمیه قم:
امام‌زمان (عج) این کشور را از گزند دشمنان حفظ کرده و خواهد کرد
کد خبر: 47756
استاد حوزه علمیه قم گفت: امام‌زمان (عج) ایران را شیعه خانه خود دانسته‌اند و دست مبارک ایشان این کشور را از گزند دشمنان حفظ کرده و خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین فرحزاد در اجتماع معلولان مهدی یاور در مسجد مقدس جمکران بر اهمیت ذکر صلوات به‌ویژه در ماه‌های شعبان و رمضان تأکید کرد و اظهار داشت: در روایات ما و نیز در کلام علمای گران‌قدر اسلام، آثار و برکات بسیاری برای صلوات، ذکر شده است.
وی عنوان کرد: معلولان عزیز ما شاید در ظاهر دچار نقص باشند، اما بسیاری از آنها در زمینه‌های مختلف بسیار توانمند هستند.
کارشناس علوم دینی با بیان اینکه خانواده‌های معلولان، اجر و ثواب مضاعف دارند، ادامه داد: از خانواده‌های این عزیزان و همچنین مسئولانی که در راستای خدمت به ایشان گام برمی‌دارند، کمال تشکر را داریم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین فرحزاد تصریح کرد: تنها شخصیتی که مصلح کل و منجی عالم است، امام‌زمان (عج) است و عدل کامل با دستان ایشان در جهان برقرار خواهد شد.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ آیه قرآن در مورد امام‌زمان (عج) است، افزود: "جاء الحق و زهق الباطل…" یکی از این آیات است به این معنی که تنها کسی که با حضورش باطل از بین خواهد رفت، حضرت حجت (عج) است.
کارشناس علوم با بیان اینکه در زمان آقا فقیری وجود نخواهد داشت و انگیزه‌های فساد و دزدی را بنیادی قطع خواهد کرد، خاطرنشان کرد: امام‌زمان (عج) ایران را شیعه خانه خود دانسته‌اند و دست مبارک ایشان این کشور را از گزند دشمنان حفظ کرده و خواهد کرد.انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/47756