printlogo


هر روز با یک شهید؛
ایران برای شهادت، شمعی فروزان است
کد خبر: 48346
در وصیت‌نامه شهید «حمیدرضا اطلاعی کاشانی» می‌خوانید: این جوانمردان باید برای اسلام جان فدا کنند و این کشور آزادگی و این کشور پر نور ایمان و این کشور مشعل شمع فروزان است و باید مقدمش را گرامی داریم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»شهید «حمیدرضا اطلاعی کاشانی» فرزند علی‌اصغر، سال ۱۳۴۸ در قم چشم به جهان گشود. او در تاریخ چهارم دی‌ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلا ۴ در منطقه شلمچه در حین درگیری قوای اسلام بر کافران بعثی صدام بر اثر اصابت ترکش به ناحیه پای راست به لقاءالله پیوست. در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.

با نام خدای درهم کوبنده استعمارگران، با سلام خدمت این مشعل آزادگی و  این شمع فروزان جهان که باید تمام جهان به روشنایی این شمع فروزان نورانی گردد. این مردی که در هزاران سال پیش برای اسلام جان فدا کرد. این حسین زمان، این مشعل آزادگی، این خاطره پر نور ایمان بود و این خون بود که تمام جهان را از خود رنگین کرد و با سلام خدمت این مرد آزادگی و این مبارز اسلام نایب بر حق مهدی (عج) روح الله خمینی و با سلام خدمت این شهیدان به خون خفته.

این جوانمردان باید برای اسلام جان فدا کنند و این کشور آزادگی و این کشور پر نور ایمان و این کشور مشعل شمع فروزان است و باید مقدمش را گرامی داریم. به خدا سوگند این کشور کشوری است جوانمرد که در راه اسلام جان فدا می‌کنند.

خداوند ما را آفریده است که از اسلام و از قوانین اسلام اطاعت کنیم. خدا ما را آفریده که در راه اسلام جهاد کنیم و جهاد بر هر فرد مسلمان واجب است و این که جوانمردان باید به جهاد شرکت کنند و ما باید در راه اسلام جان فدا کنیم. اما الان برای جان فدا کردن لازم است و ای مادر گرامی اگر این فرزند ناقابل شما به جهاد می رود و اگر جان ناقابل خود را فدا کرد تو مادر رشید من نباید در مرگ من زاری کنی که اگر در مرگ من زاری کنی روح من ناراحت می شود.                

 مادر عزیزم اگر من مرگ را پذیرفتم تو نباید ناراحت شوی چون که امام عزیز ما فرمود مرگ با عزت بهتر از زندگی با ننگ است و باید در راه خدا جان فدا کرد. خدا خودش می آفریند و خودش می برد و ما یک امانتی هستیم در نزد شما. باید این امانت را به صاحبش برگردانید و حال شما ما که نزد شما امانت هستیم باید به صاحبش بدهی.         

از شما دوستان می‌خواهم که راه شهیدان را در پیش داشته باشید.انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/48346