printlogo


رئیس دانشگاه معارف اسلامی خبر داد:
برگزاری همایش بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی امام خامنه‌ای در قم
کد خبر: 48548
رئیس دانشگاه معارف اسلامی با بیان اینکه همایش بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی امام خامنه‌ای چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد، گفت: این همایش در سالن شهید سلیمانی دانشگاه معارف اسلامی و در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاکری ظهر امروز در نشست خبری همایش بین‌المللی اندیشه‌های قرانی امام خامنه‌ای که سالن جلسات دانشگاه معارف اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: به‌عنوان دانشگاه معارف اسلامی وظیفه داریم از ظرفیت اندیشمندان صاحب‌فکر استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه نسبت به شخصیت مقام معظم رهبری غفلت جدی داشته‌ایم، مطرح کرد: مقام معظم رهبری در تبیین دین بسیار موفق بوده و قدرت ارتباط‌گیری بالایی دارند.
رئیس دانشگاه معارف اسلامی با بیان اینکه این پژوهش‌ها می‌تواند نگرش امام را گسترش دهد، عنوان کرد: به همین منظور نشست‌های متعددی با مسئولین استانی برگزار شده است که حدود ۸۰ مقاله از این بستر دریافت شد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون حدود ۱۴۶ مقاله پذیرش شده است، خاطرنشان کرد: در کنار ارسال مقالات شاهد ارسال چکیده مقاله‌ها نیز بوده‌ایم که در پایان یک جلد از آن‌ها منتشر خواهد شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاکری با بیان اینکه همایش چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: مهمانان ویژه این همایش نیز آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رستمی رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدیان از اعضای بیت رهبری خواهند بود.
وی اضافه کرد: این همایش در سالن شهید سلیمانی دانشگاه معارف اسلامی در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/48548