printlogo


مدیر استقلال در جلسه هماهنگی حرفی از کرونایی ها نزد
روشنک: اسامی کرونایی‌های استقلال محرمانه است
 روشنک: اسامی کرونایی‌های استقلال محرمانه است
کد خبر: 30822
امیر حسین روشنک، مسئول برگزاری دیدارهای جام حذفی به رادیو ورزش گفت بِیژن طاهری، مدیر تیم استقلال در جلسه هماهنگی پیش از بازی با پیکان حرفی از کرونایی های استقلال نزد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از ورزش سه، او در توضیح بیشتر در این باره گفت: تا جایی که پیگیری کردیم در جلسه هماهنگی صحبتی نشده بود و همزمان با این موضوع باشگاه استقلال به سازمان لیگ نامه‌ای ارسال و اعلام کرد که تیم مبتلایان  به کرونای زیادی دارد و درخواست تعویق بازی را داشتند که این موضوع تأییدیه بخش پزشکی فدراسیون را داشت و بازی کنسل شد. تعداد مبتلایان باشگاه استقلال تقریبا 17 نفر بود. در کشورهای خارجی دیدیم که تیم‌ها تا آستانه ورود به زمین رفته‌اند ولی بازی آنها تعطیل شد ولی الان شرایط بسیار تغییر کرده است. به باشگاه پیکان حق می‌دهم که در مورد این موضوع ناراحت باشد ولی بحث سلامت است و نمی‌شود به راحتی از آن گذشت. ما تنها تعداد را محاسبه کردیم و متوجه شدیم که به حد نصاب رسیده و بازی را به تعویق انداختیم. اعلام اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا محرمانه است و نمی‌توانیم اعلام کنیم.

روشنک در پاسخ به این سوال که دیدار معوقه پیکان در برابر استقلال چه زمانی برگزار می شود؟ گفت:  شرایط بسیار سختی داریم و با توجه به اینکه در آینده بازی های تیم ملی و لیگ قهرمانان را در پیش داریم تلاش می‌کنیم اوضاع را به روزهای قبل برگردانیم تا بتوانیم مطابق روال مسابقات لیگ و جام حذفی را به پایان برسانیم. اگر این بازی تک بازی عقب افتاده باشد تلاش می‌کنیم تا قبل از شروع نیم فصل دوم این دیدار را برگزار کنیم. همانطور که می‌دانید بازی های نیم فصل دوم لیگ برتر 23 بهمن ماه شروع می‌شود و در تاریخ 18 بهمن بازی سوپرجام نیز برگزار می‌شود. تلاش می‌کنیم که در همین روزها دیدار استقلال و پیکان را برگزار کنیم. 

او در پایان در پاسخ به این سوال مجری رادیو ورزش اینکه آیا دیدار استقلال و هوادار هم به این خاطر لغو می شود این چنین توضیح داد:  در خصوص ویروس امیکرون دستورالعمل‌ها تغییر کرده است ولی باید تست‌ها گرفته شود. با توجه به اینکه باشگاه استقلال پنج روز باید در قرنطینه باشد و در تاریخ 2 بهمن قرنطینه آنها پایان می‌یابد استقلال باید در صورت منفی شدن تست کرونایشان در این دیدار شرکت کند. حفظ سلامتی در تیم ها بسیار مهم است و از بخش پزشکی تیم ها خواهش می‌کنم که بیشتر تیم را رصد کنند تا برای باشگاه مشکلی پیش نیاید.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/30822